Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Narcyza napisała:

 

Myśle że najlepiej to mieć dwie łazienki i wtedy każdy ma to co jemu się podoba. Niestety łazienka (jak jest jedna) to najbardziej konfliktowe miejsce w domu szczególnie rano jak wszyscy wychodzą o tej samej porze

 

 

 

 

to ja w swoim małym domku:-) będę miała 3 łazienki...kurcze ale zaszalałam...a ile kasy na to pójdzie... :o

 

jedna łazienka dla mnie i męża, druga dla dzieciaków na górze (tylko szkoda że ich jeszcze nie ma) nio i trzecia...dla gości?... :D ...na szczęście tylko kibelek i umywalka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu winko i tu browarek a tam jeszcze wódeczka

i jak już wybudujemy nasze domki i nie będzie o czym pisać na muratorze no przeniesiemy na jakiś portal markotu albo e.cliniki i albo założymy grupę AA albo jakąś inną grupę wsparcia dal chorych na marskość wątroby

Ty jakiś dziwny pesymista jesteś - myśle, że jest to wina pogody i jak słoneczko zaświeci to Ci przejdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest, zimno jak nie wiem

ale moja ekipa świetnie sobie z tym stresem radziła - po prostu znieczulali się takimi ilościami alkoholu że przestawało im być zimno ...

 

chociaż - już bezalkoholowo - odpowrność na zimno trzeba mieć od dzieciństwa

np. my z moim mężem jeździliśmy z dziećmi na grilla (też do chrząstawy) w miesiącach zimowych

po półtorej godzinie grillowania dzieci dziękowały i wchodziły do samochodu, i tam raczyły się kiełbasami z keczupem :lol:

ale za to teraz już nie chorują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

do takiej łazieneczki aż prosi się sauna...

to ja Was bije wszystkich pod względem ilości kibli w domu - 6 sztuk słownie - 2 na dole i 4 na górze tak by z ranka każdy z domowników mógł w spokoju kontemplować swe sny nie martwiąc się,że ktoś sterczy pod drzwiami i czeka na swoją kolejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

do takiej łazieneczki aż prosi się sauna...

to ja Was bije wszystkich pod względem ilości kibli w domu - 6 sztuk słownie - 2 na dole i 4 na górze tak by z ranka każdy z domowników mógł w spokoju kontemplować swe sny nie martwiąc się,że ktoś sterczy pod drzwiami i czeka na swoją kolejkę

 

Ojoj, WOjtku, to ty 4 dzieci masz???? :roll: :roll:

 

 

:p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, ale tu weekendowo :lol:

 

Ponieważ wałęsam się (?) teraz po bankach a zainteresowanie tematem niejakie tu występuje, będę krótko relacjonował moje spostrzeżenia. Mam za sobą dzisiaj PEKAO SA oraz Multibank. Krótkie wniochy:

 

1. PEKAO SA (ul. Oławska) - kredyt złotówkowy

===============================

- oprocentowanie: 7,32 % (wibor + 1%)

- prowizja od uruchomienia: 2%

- ubezpieczenie do czasu wpisania do KW: + 1%

- wymagane ubezpieczenie bdowy

- NIE WYMAGANY RZECZOZNAWCA !!!

- inspekcja techniczna na budowie - przy pierwszej wizycie 168 zł, następne wizyty gratis

- wcześniejsza spłata: 0,5% spłacanej kwoty

- przewalutowanie 0 zł.

- bilansowanie zadłużenia z prowadzonym równolegle ROR-em

- uwaga! takie warunki dla wcześniejszych członków kasy mieszkaniowej PEKAO SA.

 

2.MULTIBANK (ul. Św. Macieja) - kredyt złotówkowy

===============================

- oprocentowanie: 9,15% (WOW!)

- prowizja od uruchomienia: 2,2%

- ubezpieczenie do czasu wpisania do KW: + 1%

- opłata za weksel 150 zł

- wymagane ubezpieczenie budowy

- wymagany rzeczoznawca (600-1100 zł)

- inspekcja techniczna na budowie zawsze gratis

- wcześniejsza spłata: 0 zł

- przewalutowanie 0 zł.

- bilansowanie zadłużenia z prowadzonym równolegle ROR-em

- UWAGA: Pani na wieść, że w PEKAO SA jest taniej, mówi: Noooooo trudno :)

 

Ciąg dalszy nastąpi. Przepraszam tych, dla których przynudzam :D

 

Witam Cię MONBOR, bardzo się cieszę, że odzywa się ktoś z Chwałowic! Przechodzę na priva bo kogo interesuje, że ja jestem tam spod lasu i nurtuje mnie skąd Ty : :o :lol: :lol:

 

Pozdrówka i miłego weekendu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś był watek na forum o ilości łazienek i wc w domach - z tego co pamietam są lepszi ode mnie w ilości kibli, nie wspominając o 5 łazienkach

moze to się wydac co niektórym dziwne ale fakt kibli był ważny z punktu widzenia projektowania chaty

mój kumpel zrobił sobie kibel w garażu bo nie chce mu się latac po domu robiąc coś np w ogródku - nie trzeba zdejmowac butów twierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...