Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

kurcze ja to tylko przyjdę do pracki rano i od razu wchodzę na stronę forum :D ...chyba się uzależniłam chociaż jestem tu od niedawna...

 

wiosna tuż tuż...

 

To prędzej czy później kazdego dopada :) Powstał chyba nawet klub anonimowych forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry

pogodowy temat może dobić człowieka od poniedziałku :evil:

Ja też wczoraj pojechałam do swojego domku i nawet nie weszłam na podwórko, bo nie dość że zamarzła kłódka na ogrodzeniu, to bramę przysypały takie zaspy, że i tak bym jej nie otworzyła :o

 

Ja chcę WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jescze czasy gdy na telef. czekalo sie 10 lat i nikt nie wydzwaniał informując o problemach technicznych.Wiech

 

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

 

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

 

póki co zostaje ci GPRS

 

aha fax możęsz też mieć na komórce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Wiesz co, może spróbuj z nimi rozmawiać, że chcesz mieć firmowy telefon - wtedy rozmawiasz już z konsultantami od odbiorców "biznesowych" :)

- gdzieś czytałem, że koleś miał taki sam problem jak Twój i naraz się okazało że dla "biznesowych" klientów to w kablu jest miejsce mimo,

że wcześniej jak dzwonił jako "indywidualny" to był brak technicznych możliwości

 

--

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Wiesz co, może spróbuj z nimi rozmawiać, że chcesz mieć firmowy telefon - wtedy rozmawiasz już z konsultantami od odbiorców "biznesowych" :)

- gdzieś czytałem, że koleś miał taki sam problem jak Twój i naraz się okazało że dla "biznesowych" klientów to w kablu jest miejsce mimo,

że wcześniej jak dzwonił jako "indywidualny" to był brak technicznych możliwości

 

--

Wojty

 

 

obawiam się zę to już ne te czasy że jak byłeś lkientem biznesowym to ci nawet ISDN ciągnęli przez 2 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dobrzykowice - czy mogę ciebie jeszcze raz poprosić o nazwę lub jakiś telefon do firmy która instaluje stałe łącze w kamieńcu i okolicach? Bez stałego łącza nie wyobrażam sobie życia

 

 

Pozdrawiam

Beata

 

Wszystkie informacje, czyli ceny, ofertę, umowę i namiary znajdziesz tutaj http://www.azylnet.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

 

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

 

póki co zostaje ci GPRS

 

aha fax możęsz też mieć na komórce

 

a jakie opcje sa w dlugolece????

gprs od jakiego operatora masz na mysli??? edge co to??? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.plusgsm.pl/uslugi/technologie/

na przykład tu możesz się czegos dowiedzieć

ale u ciebie też średnio chociaż myślę że u ciebie nie powinno być problemu z kabelkiem

 

 

z kabelkiem ale masz na mysli TEPSY???

czy cos innego????

 

jezeli chodzi o gprs obecnie uzytkuje licencje gprs idea centertel

I ODRADZAM !!!!!!!!!! ten sam szajs co tepsa .........

podlozylabym im bombe najchetniej i niech ich szlag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej GPRS, czyj by nie był nie za bardzo nadaje się do przeglądania internetu

poczta jakaś prosta weryfikacja info na stronie to tak na dłuższą metę to to mimo wszystko zbyt wolne i jeszcze trochę za drogie

 

jak mam zasieg 5kresek to net dobrze chodzi .... ale to zdarza sie na wioskach najczesciej :-) we wrocku na kromera mam problemy z zasiegiem :-)

mozna to porownac do modemowego netu 56kb/s wiec nie jest zle

 

drogie ..... nie jest tak zle 49zl+vat za miesiac do bólu ......

no tylko z tym zasiegiem problemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...