Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem dlaczego wszyscy tak sie przejmuja tą zimą :roll:

 

Przyszła to i sobie pójdzie niedługo.Wiecznie trwać nie będzie.

Lepiej wykorzystać czas na przygotowanie frontowego ataku robót ,

aby wiosna nikogo nie zaskoczyła :wink:

 

Bądźcie gotowi :wink:

 

 

Tia, pewnie! :D:D:D

My na przyklad bylismy wczoraj w domarze zeby poogladac kafelki, drzwi, podlogi noi oczywiscie mebele.

 

Dla niewtajemniczonych - jestesmy na etapie gestozarosnietej dzialki" i pozwolenai na budowe (od 2 miesiecy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty

A jak Twoje wizualizacje wnętrz?

Kiedy się pochwalisz swoimi pomysłami?

 

 

Aj jest to ostanio moj drazliwy temat, a wszystko przez te .... dachy :-? :-? i moja chora ambicje, bo zamiast robic w prostym Archicadzie wyruszylam z motyka na slonce a raczej na Architekturala... :-?

 

Jak zrobie to na pewno nie omieszkam sie pochwalic, a do tej pory prosze mnie nie pytac.... :roll:

 

:D:D

 

A ty na jakim etapie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

póki co zostaje ci GPRS

aha fax możęsz też mieć na komórce

Zgoda nawet mam już internet radiowy ale to jednak nie to samo, nie ta prędkość i pewność połaczenia a co do komórki to jak sobie wyobrazasz działanie biura z komórką przez któą rozmawiasz, ściagasz faksy i łączysz sie z netem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[q- gdzieś czytałem, że koleś miał taki sam problem jak Twój i naraz się okazało że dla "biznesowych" klientów to w kablu jest miejsce mimo,

że wcześniej jak dzwonił jako "indywidualny" to był brak technicznych możliwości

Wojty

 

Ale ja chcę właśnie miec telefon w ramach firmy ! :) Przez tą cholerną TPSA nie mogę się przenieść z robotą do domu :evil:

Wiech, najśmieszniejsze jest to, ze ja MAM podciągniety kabelek i puszkę na ścianie made in TPSA :) CO z tego jak nie są w stanie przydzielić mi żadnego numeru :/ Próbowałem to załatwić zarówno w Oławie jak i we Wrocku, próbowałem tez z dialogiem, eeeech ....chyba zburzę ten dom i wybuduje sie gdzieś bliżej cywilizacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku sie "nudze" - juz wiem mniej wiecej gdzie jest najtanszy i najlepszy beton i stal, ekipe juz tez raczej mam. Troche biegam po hurtowniach ale i tak wole chodzic po sklepach z kafelakmi i meblami...

 

To wszystkie macie to w genach :> Przy stanie zero wiekszość Pań juz ma powybierane firanki do sypialni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku sie "nudze" - juz wiem mniej wiecej gdzie jest najtanszy i najlepszy beton i stal, ekipe juz tez raczej mam. Troche biegam po hurtowniach ale i tak wole chodzic po sklepach z kafelakmi i meblami...

 

To wszystkie macie to w genach :> Przy stanie zero wiekszość Pań juz ma powybierane firanki do sypialni :lol:

 

Eeee tam, dobrzyku, no juz nie genetalizuj...

 

Z p. Waldemarem to ja gadalam... Wojcio tylko sluchal(byl kims w rodzaju bodygarda :D:D), to samo bylo z architektem (po paru miesiacach tak sie "zaprzyjaznilysmy" ze wymienilysmy sie blokami z AutoCADa :wink: ).

teraz tez z kolegami probuje zalatwic jakies tansze materialy...

Z typowo meskich zajec Wojciowi pozostalo "finansowanie budowy" :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie materialow - mial ktos przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc kontakowania sie z Budinpolem??

 

Latem bylismy u nich z pytaniem po ile maja Silke - mieli nam wyslac mailem lub faxem odpowiedz - i do tej pory nic.

 

poszlismy wiec jeszcze raz, w srode, tym razem z projektem i pytaniem o wycene materialow na cala budowe no i mieli dac odpowiedz do piatku ... I nadal nic....

 

Nie wiem czy az ta nie szanuja klienta...bo ja 3 raz do nich na pewno sie nie przejde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Po baaa...aardzo długiej abstynencji budowlanej :oops: znów wracamy do tematu :D

Ponieważ większości aktualnych grupowiczów nie znamy to się przypominamy/przedstawiamy:

APA = Agnieszka, Przemek i nasze latorośle Alicja - będziemy (za jakiś czas) sąsiadami z woprz'em (od czasu do czasu podziwiam z zewnątrz - dom oczywiście - bo jakoś nie mogę trafić na właściciela :wink: )

 

Straszznie dużo piszecie, aż nie nadążam/y z czytaniem :wink:

witam I i IIzmianę grupy,

czy ktoś z Was jedzie na zjazd forumowiczów?

 

Wybieramy się, musimy tylko doprowadzić pojazd do używalności długodystansowej. Jeśli się uda to i pewnie miejsce jakieś by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...