Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem dlaczego wszyscy tak sie przejmuja tą zimą :roll:

 

Przyszła to i sobie pójdzie niedługo.Wiecznie trwać nie będzie.

Lepiej wykorzystać czas na przygotowanie frontowego ataku robót ,

aby wiosna nikogo nie zaskoczyła :wink:

 

Bądźcie gotowi :wink:

 

Dlatego się przejmują że schodów wylać nie mogą, ani przeprowadzić w ogrodzie niezbędnych prac wykopaliskowych, że im brama wjazdowa przymarzła do podłoża, że dużo oleju idzie na ogrzewanie, że nie da sie wyjsc na długi spacer z małym dzieckiem, że trzeba nosic rekawiczki i jeszcze ich przy okazji nie zgubic, że nalezy ubierać się warstwowo i te spodnie warstwy drapią ;) Wystarczy? :D

 

A do frontalnego ataku robót budowlanych ta ja sie nie przygotowuje bo juz to szczęśliwie za nami, co najwyżej mogę trzymać w gotowości mój trójząb amerykański i szpadel. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech - mnie pani dyrektor szkoły namawiała na otwarcie w szkole popołudniowych kursów językowych, nęcąc dużym zainteresowaniem ...

...

 

Sam bym sie zapisał :) Od dwóch lat sie zbieram i zebrac sie nie mogę :oops:

 

dobrzykowice - dla Ciebie będzie specjalny rabat :wink:

 

nawet mi takich rzeczy nie mówcie bo jeszcze rzucę robotę w której pracuję i założę firmę językową ...

 

Co mnie coraz bardziej kusi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Po baaa...aardzo długiej abstynencji budowlanej :oops: znów wracamy do tematu :D

Ponieważ większości aktualnych grupowiczów nie znamy to się przypominamy/przedstawiamy:

APA = Agnieszka, Przemek i nasze latorośle Alicja - będziemy (za jakiś czas) sąsiadami z woprz'em (od czasu do czasu podziwiam z zewnątrz - dom oczywiście - bo jakoś nie mogę trafić na właściciela :wink: )

 

Straszznie dużo piszecie, aż nie nadążam/y z czytaniem :wink:

witam I i IIzmianę grupy,

czy ktoś z Was jedzie na zjazd forumowiczów?

 

Wybieramy się, musimy tylko doprowadzić pojazd do używalności długodystansowej. Jeśli się uda to i pewnie miejsce jakieś by się znalazło.

 

 

 

no witam :lol: :lol:

 

dziwne to że nie możemy się spotkać bo ja tam jestem codziennie :lol:

 

szkoda że nie było was na spotkaniu w nadleśniczym

ale z tego co widziałem Andrzej uwględnił was w rozdzielniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek przy odrobinie determinacji możesz mu zrobić straszny syf – widziałem ostatnio taki program opisujący dokładnie taką sytuacje i po którymś tam wyroku wydano nakaz rozbiórki :x

 

swoją drogą będę w twojej okolicy (co prawda przejazdem) w piątek wiec cię zlustruje :lol: :lol:

 

aPa - w soboty bywam zwykle wcześniej :wink:

 

sąsiedzi a i owszem bardzo sympatyczni (generalnie pfu tfu odpukać, i inne gusła odprawić - całe osiedle jest super) :p

 

trzeba było podejść i powiedzieć coście za jedni. :lol: :lol:

 

tam się tworzy b. ciekawa społeczność ludzie generalnie pozytywnie do siebie nastawieni a ta podejrzliwość wynika raczej z tego że "obcy" rzucają się w oczy. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...