Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dobrzykowice - jeżeli wołałeś o pomoc, to post by pozostał, więc nie zmyślaj. Widziałem, że "pracujesz" dla konkurencji.

W kwestii klinkieru kominowego, to u mnie na kominie jest dziurawka, bo lekka a i tak w środu kształtki ceramiczne, 2cm wełny i rura. Gorzej, że nie pomyślałem nawet o tym i na komin od kominka - tam nie ma rury - też dałem tą dziurawkę. Sugerujesz, że się rozleci jak będę używał kominek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmyslam a byłeś u psychologa ?

Co do komina to tak jak napisałem u "konkurencji" komin nad dachem jak najbardziej z dziurawki ale ostatnie 3-4 warstwy czyli czapa komina powinna być zrobiona z cegły pełnej. Inaczej podciekajaca woda i mróz mogą dziurawkę po prostu rozsadzić.

Od razu odpowiadam że ewentualne klajstrowanie dziur zaprawą raczej nie zdaje egzaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ci los - sezon budowlany sie kończy a u nas dopiero cos drgnęło. wczoraj odbyła sie taka oto scenka rodzajowa. moja połowica umówiła się z gosciem od wody aby zamontował wodomierz (woda była wczesniej doprowadzona do budynku, czytaj fundamentów)....idzie sobie idzie, patrzy na działce czeka już gosciu i tak dziwnie się na niego patrzy. patrzy, patrzy i w końcu przemówił "lekko" zachrypniętym głosem: "panie, ja myslałem że pan tu jakąs furą zajedzie a pan tak na piechotę". wygląda na to, że trzeba miec wygląd i nie wiadomo jaką furę aby budować :wink: a u nas autka na razie brak, po wypadku o którym kiedys pisałam :sad:

ale może niedługo...

http://www.afternight.com/smiles/2000-pontiac-red.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - fundamenty to już są - po poprzednich włascicielach i podobno (tak rzecze nasz kierownik budowy) dobrze zrobione. tak że teraz na pierwszy ogień ma isć jescze jedna warstwa bloczku do scian fundamentowych i dalej bk z pobliskiego Milicza.

Yemiołka - pogoda muuuuuusi jescze być ładna !!!!

a propos jesiennej chandry i rowniez innych: dlaczego kiedy kobieta ma trudne dni co miesiąc gotuje w 7 garnkach? bo TAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Opałko przestań marudzić i gadać takie głupoty, uśmiechnij się dziewczyno. Zobaczysz mrugniesz oczami i już będzie wiosna a jak mrugniesz drugi raz to bedziesz przez okno w swoim domku oglądac kwiatki i bawiące się z psem Twoje dzieci - zobaczysz :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...