Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

woprz,

ale co zrobić - muszę z Nim jakoś żyć albo szukac nowej działki

Molly,

nie można ale On ma to w d..., poza tym czekam by jeszcze troszke zrobił i wtedy dopiero podziałam bardziej oficjalnie

nie bedę pisał nazwiska jegomościa bo sie może okazać, że to czyjś znajomy z forum mający np takie same zdanie o nim lub odmienne ale jak się ociepli i mnie odwiedzicie to sami zobaczycie o kim piszę

 

muszę się dopisać w tym miejscu bo coś sie na serverku pop.... i nie trzyma chronoligii postów

 

 

Wojtek przy odrobinie determinacji możesz mu zrobić straszny syf – widziałem ostatnio taki program opisujący dokładnie taką sytuacje i po którymś tam wyroku wydano nakaz rozbiórki :x

 

swoją drogą będę w twojej okolicy (co prawda przejazdem) w piątek wiec cię zlustruje :lol: :lol:

 

aPa - w soboty bywam zwykle wcześniej :wink:

 

sąsiedzi a i owszem bardzo sympatyczni (generalnie pfu tfu odpukać, i inne gusła odprawić - całe osiedle jest super) :p

 

trzeba było podejść i powiedzieć coście za jedni. :lol: :lol:

 

tam się tworzy b. ciekawa społeczność ludzie generalnie pozytywnie do siebie nastawieni a ta podejrzliwość wynika raczej z tego że "obcy" rzucają się w oczy. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

APA widzę że będziemy sąsiadami...my mamy działkę w Nadolicach Wielkich:-)

Po części będziemy :wink: ... przejeżdżamy przez Nadolice w drodze do/z Wrocka - działkę mamy w Chrząstawie Wlk.

 

Hej, hej!

Witam wszystkich a zwlaszcza aPa - my sie chyba jeszcze nie znamy

Ano, wszystko przed nami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to że nie możemy się spotkać bo ja tam jestem codziennie :lol:

 

szkoda że nie było was na spotkaniu w nadleśniczym

ale z tego co widziałem Andrzej uwględnił was w rozdzielniku

 

To dlatego, że bywamy (jeszcze) nieczęsto i o bardzo dziwnych porach - ostatnio 19 lutego zdaje się, że 'trochę' po 17.00.

No i u Ciebie całkiem ciemno było to co mielim sie dobijać, czy jak :wink:

A zdaje się, że sąsiadów z naprzeciwka masz całkiem sympatycznych, chociaż patrzyli na nas trochę podejrzliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ale co zrobić - muszę z Nim jakoś żyć albo szukac nowej działki

Molly,

nie można ale On ma to w d..., poza tym czekam by jeszcze troszke zrobił i wtedy dopiero podziałam bardziej oficjalnie

nie bedę pisał nazwiska jegomościa bo sie może okazać, że to czyjś znajomy z forum mający np takie same zdanie o nim lub odmienne ale jak się ociepli i mnie odwiedzicie to sami zobaczycie o kim piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie materialow - mial ktos przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc kontakowania sie z Budinpolem??

 

Latem bylismy u nich z pytaniem po ile maja Silke - mieli nam wyslac mailem lub faxem odpowiedz - i do tej pory nic.

 

poszlismy wiec jeszcze raz, w srode, tym razem z projektem i pytaniem o wycene materialow na cala budowe no i mieli dac odpowiedz do piatku ... I nadal nic....

 

Nie wiem czy az ta nie szanuja klienta...bo ja 3 raz do nich na pewno sie nie przejde....

 

no do mnie od listopada sie nie odezwali

kij im w oko!!!!!!!!

niechce miec z nimi nic wspolnego!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ostro sie namieszało na forum - a ilu odwiedzających było dzisiaj!!!!!

woprz,

mam zamiar pójść na noże z sąsiadem bo wk...a mnie na maksa a jak słysze z różnych miejsc, ze mi zyc nie da w takiej chałupie to mnie jeszcze bardziej wk...ia, bo osobiście rozmawiałem z nim tylko raz!!! ale o jeden raz zza dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.plusgsm.pl/uslugi/technologie/

na przykład tu możesz się czegos dowiedzieć

ale u ciebie też średnio chociaż myślę że u ciebie nie powinno być problemu z kabelkiem

 

 

z kabelkiem ale masz na mysli TEPSY???

czy cos innego????

 

jezeli chodzi o gprs obecnie uzytkuje licencje gprs idea centertel

I ODRADZAM !!!!!!!!!! ten sam szajs co tepsa .........

podlozylabym im bombe najchetniej i niech ich szlag

 

Witajcie - forumowicz ze mnie niestety sporadyczny :wink: ;

w Nadolicach w marcu zostanie postawiony nadajnik Plusa - poprawi się zasięg od Dobrzykowic do Chrząstawy Wielkiej, niestety na razie bez edge; jeśli chcecie korzystać z transmisji danych za pośrednictewm operatorów sieci komórkowych musicie liczyć się z tym, że ma to sens tylko jeśli chcecie wykorzystać transmisję do czytania poczty, przeglądania stron ale na pewno nie da rady ściągać większych plików czy grać w sieci (chociaż można n.p. używać skupe do rozmów przez ocean) - transmisja przy dobrym wietrze to 40 kilka kb/s. w porównaniu z Neostradą to pikuś; jak ruszy 3G (na początku centrum Wrocławia, nie wiadomo kiedy np. Nadolice) to co innego - tutaj są już MB/s; zainteresowanych odsyłam na http://www.plusgsm.pl/biznes/oplaty/taryfy_maxprofit/cennik/#8.

 

A z innej beczki - czy ktokolwiek z Was położył u siebie deskę barlinecką (albo inną deskę :-) )a może parkiet olejowany? pozdrawiam Wszystkich Wrocławskich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie materialow - mial ktos przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc kontakowania sie z Budinpolem??

 

Latem bylismy u nich z pytaniem po ile maja Silke - mieli nam wyslac mailem lub faxem odpowiedz - i do tej pory nic.

 

poszlismy wiec jeszcze raz, w srode, tym razem z projektem i pytaniem o wycene materialow na cala budowe no i mieli dac odpowiedz do piatku ... I nadal nic....

 

Nie wiem czy az ta nie szanuja klienta...bo ja 3 raz do nich na pewno sie nie przejde....

 

no do mnie od listopada sie nie odezwali

kij im w oko!!!!!!!!

niechce miec z nimi nic wspolnego!!!!!!!!!!

 

polecam Budus - na Brucknera wszystkie mat. budowlane a na Ślężnej drzwi - od początku budowy kupuję tam, a co do wyceny materiałów na budowę - mój kierownik budowy przygotował (jeszcze zanim zdecydowaliśmy żeby został kierownikiem u nas) zestawienie wszystkich materiałów z cenami średnimi - w zestawieniu tylko na bieżąco zmieniałem wynegocjowane tu i ówdzie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyk b. fajna lampa

ale mam dwa pytania

1. co było inspiracją ?

 

- Archiwum X

- bliskie spotkania III stopnia

- wyniki polskiej reprezentacji piłki nożnej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a tak na poważnie to b. faja lampa

2. czy rzeczywiście rozjaśnia czyli jest funkcjonalna czy też jest tylko "rzeźbą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...