Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam,

wojty,

ja na początku chciałem kupować materiały w Budinpolu na Ołtaszyńskiej bo blisko mnie - sposób podejścia gościa , jego pretensjonalizm i podejście do moich 200tys przy tych inwestycjach, które on realizuje ze powiedziałem iż u buraka nie wydam złotówki

polecić natomiast mogę MSB

 

 

A ja o dziwo dostalam wczoraj wieczorem wreszcie maila od Budinpolu - po telefonicznej interwencji mojej 1 polowy ;)

 

Najlepsze ze tylko moge sie domyslac ze byl to mail od nich

- Mail nie byl podpisanay ani imieniem, ani nazwa firmy - dopiero jak otworzylam maila to na koncu zauwazylam malutki podpisik

(czy tak trudno w Outlooku ustawic sobie podpis osoby wysylajacej - zwlaszcza w czasach nagminnych spamow to jest takie wazne!!)

- adres mailowy byl z onetu czy interii ...

 

Zastanawiam sie - przeciez mamy XXI wiek - to chyba normalne ze oferty sie podpisuje i wysyla z konta firmowego, zwlaszcza jak sie pracuje w wiekszej frmie. No i przede wszystkim to ne klient powinien dopytywac sie o oferte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :D

Asieńka - z dawien dawna w sparwie płytek - możesz je obejrzeć na rogu Szewskiej i jakiejś na K..:-) firma nazywa się Cegielski - jeśli spodoba Ci się coś konkretnego daj znać - sprawdzę co można wytargować - jeśli wolałabyć obejrzeć katalog Valverde - chętnie pożyczę (tomisko na jakieś 300 stron)

pozdrowienia dla Wytrwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was skusił się lub planuje się skusić na promocję w Bel-Polu na deskę barlinecką (dąb olejowany) - dowiedziałem się od Przedstawiciela Barlinka że promocja promocją ale to nie jest towar bez wad - mogą zdarzyć się spore różnice w kolorach pomiędzy deskami i spore szczeliny - zaczynam sie wahać czy skorzystać z takiej promocji;

przy okazji dowiedziałem się że wbrew temu, że deski są fabrycznie olejowane niezbędne jest ich ostateczne zaolejowanie po położeniu - czy ktoś z Was ma taką podłogę (deski lub parkiet olejowane)? a może macie dobrego parkieciarza który ma sprzęt - jakś polerka czy coś takiego do olejowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ dzięki za namiary...a katalog przy okazji tez z chęcią bym obejrzała:-) może mój mąż będzie w najbliższym czasie na budowie, musi sprawdzić jak elektryk zrobił nam uzbrojenie szafki nio i czy prąd płynie w przewodzikach...:-)

 

my też zastanawiamy się nad podłogą tzn. nad jakimś fajnym parkietem...mężowi podobają się te egzotyczne dechy na podłogę, ale ich cena (ok. 300 zł) jest powalająca...niestety...

 

DJ kiedy zamierzacie się wprowadzić?

i czy mógłbyś mi podać jakieś namiary na tą firmę od oczyszczalni, chyba też się na to zdecydujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka - wprowadzić chcemy się latem późnym jesienią (taka nowa pora roku :lol: ) kontakt w sprawie oczyszczalni - Andrzej Gac - 713998401, 606150092, [email protected] - na budowie jeśli będzie chociaż z 5 stopni na + będę całą sobotę - mogę zabrać katalog - wy macie już skrzynkę z prądem właściwym czy budowlanym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mamy budowlany ale ale jesteśmy ciut przed wami - sam założyłem 97% gniazdek przełączników itd - i tylko raz mnie "popieściło"

za gaz zabieram się jeszcze w tym miesiącu - w ub. roku brałem pod uwage BP lub Gaspol - pierwsza wersja jest tańsza jeśli nie będzie gazu ok. 10 lat, jak na krócej taniej wyszedł mi gaspol - w ciągu dnia podeślę Ci mailem oferty jakie dostałem od wszystkich - z Dragongazu też coś miałem ale nie pamiętam dlaczego wcale mi się nie spodobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...