Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jak tylko wiosna się zadomowi zapraszam Nadolice Wielkie do siebie na imprezę otwierającą sezon - na studiach mówili na mnie "siła spokoju" - żadnych waśni wśród sąsiadów być nie może - Nie mogę się doczekać kiedy osiądziemy - wtedy zapraszmy na testowanie wypieków - muszę ćwiczyć bo planuję otworzyć (jak dojrzeję) restaurację

 

Zapraszam oczywiście wszystkich

:lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech Cio już będzie:-)))

 

widzę że chyba sami zostaliśmy na forum...

 

mam parę namiarów na ziemię...

 

humus - od 220 zł/13 z transportem

Wrocław, 071/781-63-84, 0602/63-26-59

 

z działki, ilość 200 t

Cena: 10 zł/t

Zaborów, 076/843-59-42

 

bardzo dobrej jakości, każda ilość, odbiór z Kiełczowa

Cena: 6 zł/t

Wrocław, 0603/70-31-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

do D.J.

czy ja równiez mogłabym prosic namiary i oferty na firmy od gazu, mnie równiez czeka gustowna butla przed domkiem :D

moj mail [email protected]

 

nie róbcie sobie butli przed domem - ja mam podziemny propan butam, z tym że trzeba się upewnić przed zakupem pieca że będzie się nadawać na propan butan.

My mamy Vaillanta kondensat i jest OK, z tym że trzeba popytać o wszelkie obostrzenia - najlepiej kominiarza. mam namiar na bardzo fajnego kominiarza - niestety rejonowo nie przypada na gminę Czernica tylko na Wrocław, ale parę rzeczy wyjaśnił bardzo przystępnie

 

tel do Progas 0 600 08 66 44 Jarosław Gulewski

cena - 1000 PLN za instalację, a po naszej stronie projekt i umieszczenie (wykopanie, fundament zazbrojony, wkopanie) Projekt juz był w planie zagospodarowania/adaptacji projektu

Bardzo polecam - bezproblemowo, szybko, niedrogo, cena gazu (pierwsze tankowanie propan) 1,07 plus vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko zrobiłam kompleksowo przy adaptacji projektu - plan zagospodarowania zawierał wszystkie media - gaz, szambo etc.

Jest pieczątka uprawnionego kominiarza, i inne branżowe pieczęcie

Trzeba pamiętać żeby tytuł w projekcie nie był konkretny - zbiornik pod czy naziemny tylko zbiornik gazowy :wink:

 

Zdaje się że ZUD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Testowałem jesienią firmy gazowe.Brałem pod uwagę nie tylko cenę promocyjną (pierwsze tankowanie),ale i cenę bez promocji,okres umowy, sposób rozwiązania itp.Dla mnie najlepsza firmą był PROGAS.Ja brałem zbiornik podziemny i propan ze względu na gwarancje Viessmana,a raczej jej brak na gaz propan butan.Jeżeli planujecie propan butan musicie dowiedziec się wcześniej czy producent pieca gaz. udzieli wam gwarancji na ten rodzaj gazu.Nie ma dużej różnicy w opłacie dzierżawnej za zbiornik podziemny ,a naziemny a estetyka bez porównania lepsza.Propan butan jest tańszy od propanu.Wszelka dokumentacje w gminie i UDT robi PROGAS.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...