Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no to gratuluję

z ostatnich postów wynikało zę jeszcze nie wybraliście

ale skoro wybraliście to przynajmniej powiedz co

 

Prawdę mówiąc też wybieraliśmy długi a ten roczek dodatkowo utwierdzaliśmy się, że lepszego/ciekawszego/funkcjonalniejszego/mniejszego projektu nie znajdziemy i... tak zostało :wink:

Wybraliśmy Elwirę z Archipelagu - to ten obrazek pod nick'iem.

 

Stawiac będziemy na 2 działkach 450/12 + 450/13, w sumie 2300m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniajac troche temat:

Kto z was jedzie na spotkanie Muratora do Warszawy?

 

Wojty,

też się pytałem grupy czy ktoś jedzie i cisza więc chyba od nas nikt się nie wybiera

...

No, no, to nie tak !

Odezwaliśmy się, i jedziemy (wszystko na to wygląda) w 2/3 czyli Apa i aPa :wink:

Jeśli ktośby reflektował to miejsce w samochodzie się z pewnością znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nawet nie wiedzialm, fajnie!!! Hmm to troche sobie zaoszczedze ;) Przedzwonie i zapytam sie o ktorej sa pociagi. jeszcze raz dzieki na info :D

Hej, to nasza oferta jest tym bardziej aktualna - będzie fajniej (mam nadzieję) a koszty chyba jeszcze niższe - szacuję przejazd na poniżej 250zł w obie strony dla wszystkich, najlepiej 4 osoby bo w 5 już jest mniej wygodnie, ale pojechać się spokojnie da!

W każdym razie zapraszam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nawet nie wiedzialm, fajnie!!! Hmm to troche sobie zaoszczedze ;) Przedzwonie i zapytam sie o ktorej sa pociagi. jeszcze raz dzieki na info :D

Hej, to nasza oferta jest tym bardziej aktualna - będzie fajniej (mam nadzieję) a koszty chyba jeszcze niższe - szacuję przejazd na poniżej 250zł w obie strony dla wszystkich, najlepiej 4 osoby bo w 5 już jest mniej wygodnie, ale pojechać się spokojnie da!

W każdym razie zapraszam jeszcze raz.

 

Fajnie!!! To my sie piszemy na to!! Zaraz skrobe jakiego mailika na prv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwszą zmianę:-)))

 

do DJ-a

my też nie opłacamy już składek od chyba dwóch czy trzech lat, ale najlepsze jest to, że jak ostatnio zadzwoniłam do prezesa bo chciałam się spytać o wodę, tzn. o to kto ma załatwić to, że będzie można ją użytkować to pan szantarzem powiedział do mnie: jak pani nie opłaci zaległych składek i opłaty 1400 zł za drogi to nie będzie pani miała wody i rzucił słuchawką...ale byłam na niego wściekła!!! :evil: :evil: :evil: ja wcale nie podpisywałam żadnego papieru, że chcę te drogi ani nie wpłaciłam żadnej zaliczki na nie, a on mi tu z takim czymś wyjeżdża...podły...

 

ja piszę się na tą propozycję z gazem...!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...