Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hejka, grupie,

mrozik trzyma nieźle - w Jeleniej Górze jest -20, u mnie rano było -14

d.j.,

rozumiem, że zamiast klinkieru dałeś tynk ale jaki?

 

o ile dobrze zaznaczyłem to tynk http://www.baumit.com/baumit/pl/main4/sub2/08867/index.shtml w stopce widać go z daleka

 

sorry powinno być tak: http://www.baumit.com/baumit/pl/main4/sub2/08746/index.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 1 zmianę.Ale pracowita jest 2 zmiana :wink: Nie mogę za Wami nadążyć.Woprz ma racje w sprawie Viessmanna (Vieśka)ale się uśmiałem bo ja mam tak na imię :lol: Mam witopend 100 i gaz tylko PROPAN.Dzwoniłem do działu techn. Viessmana i powiedziano mi że stracę gwarancje jak zastosuje PB.Jak pisałem jest tylko jeden piec na PB.Woprz dzięki za poprawienie nastroju(zbieg okoliczności).Nie ma technicznych przeciwwskazań na używanie propanu dla każdego pieca gazowego (kwestia dysz).Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie budowa stoi - czekamy aż śniegi zejdą (można się zakopać w śniegu)

 

mam pytanie do was - czy ma sens takie rozwiązanie, że zamiast docelowych drzwi wejściowych dam drzwi z Obi za 399 (bardzo ładne zresztą, nawet dość mocne - metalowe z okładziną drewnopodobna mahoń) a potem po zakończeniu "brudnej" roboty zdejme je i założę docelowe drewniane? Drzwi tanie (399 PLN) mocne, solidne, no i nie najbrzydsze - dałabym je potem, po zdjęciu, między garaż i pomieszczenie gospodarcze, mają uszzczelki, są szczelne

 

Takie same chcę na taras - mają w środku ocieplenie.

Ma sens zakładanie i potem przemieszczanie drzwi czy lepiej tego z jakichś względów nie robić?

 

Może sobie kupię takie same do mieszkania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie budowa stoi - czekamy aż śniegi zejdą (można się zakopać w śniegu)

 

mam pytanie do was - czy ma sens takie rozwiązanie, że zamiast docelowych drzwi wejściowych dam drzwi z Obi za 399 (bardzo ładne zresztą, nawet dość mocne - metalowe z okładziną drewnopodobna mahoń) a potem po zakończeniu "brudnej" roboty zdejme je i założę docelowe drewniane? Drzwi tanie (399 PLN) mocne, solidne, no i nie najbrzydsze - dałabym je potem, po zdjęciu, między garaż i pomieszczenie gospodarcze, mają uszzczelki, są szczelne

 

Takie same chcę na taras - mają w środku ocieplenie.

Ma sens zakładanie i potem przemieszczanie drzwi czy lepiej tego z jakichś względów nie robić?

 

Może sobie kupię takie same do mieszkania ...

 

BK - my nawet nie możemy wejść na podwórko, bo nam zamarzła kłódka na bramie :lol:

 

Jeśli masz zastosowanie dla tych drzwi po kupieniu "docelowych" wejściowych, to moim zdaniem warto. Bo żadne względy praktyczne przemawiające "przeciw" mi nie przychodzą do głowy.

(No chyba że mi nie przychodzą, bo to piątek i nie mają siłki :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK a w jaki sposób zamierzasz zdjąć futryne żeby jej nie uszkodzić? :o Wojtek ma racje weż z budowy jakieś drzwi i tak będą na stracenie.Hadradae spróbuj ogrzac klucz np.zapalniczką i wejść do środka albo psiknąć w aerozolu płyn taki jak do samochodu na zamarznięcie zamka. Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK a w jaki sposób zamierzasz zdjąć futryne żeby jej nie uszkodzić? :o Wojtek ma racje weż z budowy jakieś drzwi i tak będą na stracenie.Hadradae spróbuj ogrzac klucz np.zapalniczką i wejść do środka albo psiknąć w aerozolu płyn taki jak do samochodu na zamarznięcie zamka. Pozdrawiam Wiech

 

Wiech- dolna krawędź bramy też przymarzła - do podłoża, co odkryłam po odkopaniu 30cm-zaspy :o Na szczęście nie mamy na razie potrzeby wdarcia się do środka - czekamy aż będzie cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...