Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wojtek - dzięki

ale nie będzie ani ciuchów ani drzwi

bo przez zwarcie spowodowane przez pęknięty kawałek plastiku doprowadzającego wodę do zmywary urządzenie się zepsuło i naprawa kosztuje 700 PLN :evil:

pan naprawiacz mówi że zdarza się to bardzo rzadko

marna pociecha

 

BK, a oplaca ci sie teraz - kilka miesiecy przed wyporwadzka naprawiac zmywarke???

 

Eee tam, lepiej chyba machnij na to reka, przemecz sie kilka miesiecy myjac recznie naczynia i kup sobie juz nowa zmywarke do juz nowego domku!!!

Zwlaszcza, ze cena naprawy to prawie polowa ceny nowej zmywarki :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - dzięki

ale nie będzie ani ciuchów ani drzwi

bo przez zwarcie spowodowane przez pęknięty kawałek plastiku doprowadzającego wodę do zmywary urządzenie się zepsuło i naprawa kosztuje 700 PLN :evil:

pan naprawiacz mówi że zdarza się to bardzo rzadko

marna pociecha

 

BK, a oplaca ci sie teraz - kilka miesiecy przed wyporwadzka naprawiac zmywarke???

 

Eee tam, lepiej chyba machnij na to reka, przemecz sie kilka miesiecy myjac recznie naczynia i kup sobie juz nowa zmywarke do juz nowego domku!!!

Zwlaszcza, ze cena naprawy to prawie polowa ceny nowej zmywarki :o :o

 

wiesz tylko że ta stara jest naprawdę fajna, ma 2 lata i kosztowała prawie 3 tys :o i głupio byłoby ją wywalić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo

czy może ktoś mi pomóc i dać namiary na tani piasek, powiedziałabym nawet b. tani. Niedługo będziemy wylewać fundamenty a potem będzie go dużo potrzeba.

 

Najtańszy jaki mi się udało znaleźć to piaskop - z chrząstawy, cena 150 zł brutto z transportem za kamaza (12 lub 13 ton) - to naprawdę tanio

adres Wałowa 4, a telefon

 

(71) 381-90-18

 

tel.kom. ( 7: 00 - 15: 00 ):

(502) 249-337

(504) 173-783

(501) 249-337

 

fax

(71) 34-66-963

http://republika.pl/piaskopsc/p-kontak.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK

dzięki na namiary

jak już pisałam będę właśnie zaczynać więc mogę was troszku pomęczyć pytankami ? :lol:

 

znalazłam kiedyś Twój wątek dotyczący betoniarni mogłabyś poradzić z którą najlepiej Ci się dogadywało, ja będę budować na Pd-Wch Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebu,

co do betonu polecam RMC na Borowskiej

co do piasku to w zależności do czego bedziesz go potrzebować i jak daleko trzeba wozić

ja do siebie na zasypanie fundamentów woziłem z Radomierzyc i płaciłem po 10zł/T z transportem w zeszłym roku

ale jesli budujesz się w Radwanicach to może gdzies w okolicy jest wytwórnia piasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jedzie na Kłodzko, 3km za Kobierzycami a cena zawsze jest uzależniona od odległości - do mnie mieli 10km a do Ciebie jakieś 30km

w poniedziałek prześlę Ci namiary na gostka co mi woził i negocjuj - a ile tego piasku potrzebujesz?

w RMC tez możesz pogadac o piasku - oni mają swojego dostawcę ale Tobie też może mógłby dowieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miteku przede wszystkim sie opalaca, jak ktos chce dach 2 spadowy bez lukarn. Kolega pracuje tam, bezposrednio w "dziale wiezb dachowych" i mowil ze to biora przede wszystkim na male hale i stodoly. m2 kosztuje chyba 60 zl - co raczej drogo nie wychodzi. Konstrukcja jest b. lekka, bo wszystko jest dokladnie wyliczone i nie na przewymiarowanych przekrojow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...