Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Hej!

 

witam z poniedzialkowego rana!! :D:D

Ha Ha Ha co z ranny ptaszek :lol:

Witam! Ja wytrwałam w niezaglądaniu na forum przez dni wolne od pracy i dlatego 2-ga połowo Wojtego moge Ci dopiero teraz podziękować że ci się podoba mój obrazek - nauczyłam się nareszcie je wklejać i taka byłam zadowolona :p a jeszcze jak ktoś to zauważył to już jestem cała w skowronkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzień Dobry!

Wiosna jak wczoraj widziałem przyjdzie punktualnie (koło 20.)

.. ostatnio moim ulubionym programem jest prognoza pogody :-(

Czy ktoś z Was może polecić dobrego fachowca od schodów - potrzebuję speca który robi(ł) schody samonośne, okrągłe w ślimaka kształcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

prosimy o szczegóły - kogo poznałaś face to face, jaka atmosfera, ile brudzi poszło,itp, itd

 

Hmm, brudzi nie bylo bo moja meska polowa stala obok :evil:

Przede wszystkim przegadalam wieczor z apa (obie polowy) i pattayami:D

Bylo piffko, jakies jedzonko na goraco, mnostwo salatek itp :D

Okazalo sie ze wiekszosc myslala ze jestem facetem - widocznie nie czytali podpisu na dole wiec troche bylo wesolo,jak zaczelismy sie przedstawiac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj dostałeś może rachunek do zapłaty za usługi melioracyjne???

przyłazi do mnie to co roku a w ogóle nie wiem za co to...zaraz do nich zadzwonię...oczywiście w piśmie jest, że dotyczy to właścicieli stowarzyszenia...

 

a namiary na schody postaram się przynieść jutro...

 

dostałem, nawet zapłaciłem - chodzi o czyszczenie rowu (tego między nowymi i starymi Nadolicami) - wydaje mi się że to pis na wodę ale nie mam czasu sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam do nich, rzeczywiście chodzi o konserwację rowu melioracyjnego, pan powiedział że robią to dwa razy do roku, a stawkę ustala oczywiście stwowarzyszenie...ale mimo tego że nie jest się członkiem stowarzyszenia trzeba to płacić i nie wiadomo ile jeszcze trzeba będzie płacić...prawdopodobnie do czasu kiedy zrobią tam kanalizę...czyli raczej...nigdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

póki co Was tez znam wirtualnie,

ale się uśmiałem z Waszych przygód na spotkaniu - wojty to kobieta! zaraz ale est tez II poowa Wojtyego

a która to jest Luśka na zdjęciach umieszczonych przez Maksia?

 

No widzisz, trza sie kiedys umowic na piffko, najlepiej na budowie, to sie poznamy , juz nie tylko wurtualnie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...