Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie !

Uff.. jeszcze zdążyłem

 

Wszystkiego naj. naj dla wszystkich pań/kobiet/dziewczyn (każda może wybrać określenie które preferuje :wink:) oraz dla Beaty najserdeczniejsze życzenia imieninowe.

Dla wszystkich specjalna przesyłka wiosenna (duuża, dlatego dostawa dopiero po kliknięciu :wink: ):

http://www.galeria.z-ne.pl/rys.php?jasiek01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

SWIETNIE!!!

Pojechalismy z aPa - pozdrowienia :D:D dla aPa

Na loterii wygralam jakis horror :o :o

Dodatkow odstalismy na pozegnanie jakies gratiski :D:D

Ale najwazniejsi byli ludzie - wspaniale grono!!

 

Trochę jestem w tyle za Wami - chwilowe awarie kompa krzyżują mi skutecznie czytanie a w robocie nie za bardzo mam kiedy :-(

 

Dzięki za pozdrowienia - wzajemnie :D

Jak przeżyłaś niedzielne zajęcia ?

 

Po pierwszym rzucie okiem na kalendarz z..zegarem myślałem, że Redakcja dała nam kalendarza na rok ....2004 :evil:, ale szybko doczytałem, że to aktualny :-)

 

A forumowicze faktycznie niczego sobie równi ludzie niezależnie od wieku i regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a czy ktoś już kupił 11 albo 15 i 5 bo tak troszkę w środku zaczynacie - ma to oczywiście swoje dobre i złe strony

 

Swoją droga teraz sobie coś tam przypominam czy to przypadkiem nie ty kosiłeś trawę późnym latem ....

 

co do projektu to muszę spytać czy przypadkiem czy to nie jest to samo co u sąsiada (szary dom przy lesie).

O ile wiem, to wszystkie działki 450/... zostały sprzedane - my kupowaliśmy ostatnią.

Adesy mamy na ludzi z 450/14 (to oni kosili trawę - my mamy obok) oraz z 'tylnych' /17,/18.

Do właściciela z /25 (ta na końcu ogrodzona z wylanymi ławami) mamy jakąś komórkę - na razie nie odpowiada.

Z pozostałymi spróbujemy złapać kontakt przez poprzedniego właściciela (obecnie sprzedaje swoją 'emeryturę' czyli działkę 449 - te 7000m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i chciałbym się przywitać. W końcu znalazłem lokalną grupę związaną z budowaniem :) Mam działkę w Radwanicach i na przełomie maja i czerwca chcę ruszyć z budową - póki co papierzyska - poskładałem wnioski i czekam na odpowiedzi. Po krótkiej lekturze postów widzę wśród grupowiczów conajmniej jednego przyszlego sąsiada :) a może jest Was tu więcej przyszłych Radwaniczan??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a czy ktoś już kupił 11 albo 15 i 5 bo tak troszkę w środku zaczynacie - ma to oczywiście swoje dobre i złe strony

 

Swoją droga teraz sobie coś tam przypominam czy to przypadkiem nie ty kosiłeś trawę późnym latem ....

 

co do projektu to muszę spytać czy przypadkiem czy to nie jest to samo co u sąsiada (szary dom przy lesie).

O ile wiem, to wszystkie działki 450/... zostały sprzedane - my kupowaliśmy ostatnią.

Adesy mamy na ludzi z 450/14 (to oni kosili trawę - my mamy obok) oraz z 'tylnych' /17,/18.

Do właściciela z /25 (ta na końcu ogrodzona z wylanymi ławami) mamy jakąś komórkę - na razie nie odpowiada.

Z pozostałymi spróbujemy złapać kontakt przez poprzedniego właściciela (obecnie sprzedaje swoją 'emeryturę' czyli działkę 449 - te 7000m2)

 

nooo to super wiec jak tylko się ociepli zapraszam wszytkich na sprzątanie lasu i ognisko integracyjne osiedla na szarym końcu chrząstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to super wiec jak tylko się ociepli zapraszam wszytkich na sprzątanie lasu i ognisko integracyjne osiedla na szarym końcu chrząstawy

O, myślałem, że zostałem sam ;-)

Jak najbardziej się przyłączamy !

Oczywiście najpierw sprzątanie a po wyczerpującym dniu dopiero ognisko :wink:

 

A co do projektu to Twoi sąsiedzi chyba jednak mają inny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anndy !

Zapraszam (chwilowo w imieniu wszystkich bo chyba zapanowała nocna przerwa na wrocławskiej :wink:)

Napisz coś więcej co będziesz budował, z czego.

 

Faktycznie późno ale to chyba najlepsza pora na "poszukiwania" :).

Będziemy budować Marylę autorstwa biura Architekci - kilka fotek z projektu : http://www.anndy75.republika.pl - Chętnie wysłucham Waszych opinii na jej temat (konstruktywna krytyka zawsze wskazana) W pierwotnym projekcie jest ściana 3W z betonu komrkowego, ja raczej (99.9%) zdecyduję się na silikaty (Ludynia) + ocieplenie.

pozdrawiam

anndy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :-)

aPa - jak było w Warszawie?? ja nie dojechałam niestety :cry: :cry: :cry:

Witaj Ivo,

Szkoda, że Ciebie nie było.

Spotkanie tak jak w poprzednim roku w piwnicach wiecznie remontowanych :wink:

Redakcja się sprawiła wyśmienicie - cattering był z hotelu Sobieski :)

Wojty już pisała/-li parę słów. Podsumowując krótko, wspaniali ludzie z którymi można porozmawiać na wspólne tematy :wink:, np. co powinien robić kierownik budowy czy jakie to cuda ekipy potrafią powiedzieć/zaproponować czy dlaczego buduję z silikatów itd.

Porozmawialiśmy ze specem Muratora o błędach w projekcie, z Red.Nacz. o prenumeracie i dodatkowych gadżetach 8)

 

Do konkursów nie stawaliśmy stwierdzając, że pytania są tendencyjne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...