Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

Witam na 3-ciej zmianie :wink:

POtrzebuję namiary na kominkarzy w okolicy

PIlnie!

Spróbuj, oba przekazane mi przez kolegę:

1.Kazimierz Piec, tel.601566689 - dobry, ale najczęściej terminy ma zajęte na pół roku z góry :(

2. Andrzej Pol, tel.601541044, firma:3443427 - robią dobrze tylko czasem trzeba wykłócać się o termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Witam wszystkich wczesnowstajacych :D

 

My wstalismy dopiero przed godzina - psiana nas zmusila do tak wczesnego wstawania :)

 

emango - musze cie pocieszyc, ze jest mozliwe wychowanie/wytresowanie sobie dzieci, zeby wstawaly pozniej :D

Moj kolega ma coreczke, ktora w weekendy wstaje razem z nimi, ok 10 !!!

wprawdze nie mam jeszcze dzieci,a le ten czlowiek chyba zostanie moim guru w dziedzinie wychowania dzieci ;)

 

Poza tym mam nadzieje, ze moje pociechy wrodza sie w swoja mamusie, kora juz za mlodu miala problemy z wczesnym wstawaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam nadzieję, że dzieci się wrodzą jak nie we mnie (lubię spać), to w mojego męża, który potrafi... oj dłuuugo potrafi spać (już dawno tego nie robił wprawdzie, ale pewno jeszcze by potrafił :) ). Może przyjdzie z czasem... A, i jeszcze jedno. Jak już im się zdarzy pospać, to na pewno nie w weekend :(

 

Generalnie to nie byłby problem, gdyby chociaż ciut słoneczko świeciło! Wtedy nawet o szóstej :o można wstawać (nie wypominajcie mi czasem tego kiedyć :) )

 

Z innej beczki,

jak się zgłasza zmiany do projektu Muratora? Architekt naniósł takie na projekt i co? mam je wysłać do Muratora? Do autora?? Jutro mogę się dowiedzieć, ale może wszystkowiedzący Forumowicze mnie poinformują... Dzięki. Z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w śnieżne przedpołudnie:-) czy ktoś wie co się dzieje z wiosną może też jeszcze śpi :wink:

 

Marysiu moi znajomi mieli kredyt w Millenium i przenieśli się do innego banku bo nawet im 10 tys nie chcieli podwyższyć a kwotę kredytu mieli w porównaniu do Twojej malutką tylko 110 tys. :-) wzięli kredyt w BPH na spłatę tego kredytu i jeszcze dostali dodatkową kasę...także jak zależy Ci na tych 20 tys. to spróbuj w innym banku ale mysle że spokojnie dasz radę wybudować za 380 tys.

pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...