Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No garaz włąsnie nie jest największy - coś kole 32 m2 :cry: Aleeeeeeee mój mąż jest macher od parkowania- uwierzcie -kiedys spokojnie sobie zaparkował w zatoczce a przyszedł sąsiad myśląć ze przynosi złą wiadomość i mówi - Panie - ale Pana zastawili - nie wyjedzie Pan - a to mój mąż sam sie tam wpakował a potem spokojnie wyjechał - Mistrzostwo swiata -mówie Wam - kiedyś pracował w salonie samochodowym i musiął miedzy innymi te samochody funkel nówki ustawiać na tych minimalnych skrawkach powierzchni w salonie upstrzonej filarami i innymi niespodziankami - mam wiec nadzieje ze sie zmieścimy w tym garazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia mmarysia,

ale parkowanie w garażu to nie to samo co w zatoczce, mnie mój architekt zawiózł do domu gdzie garaż miał 33m2 i praktycznie kaza mi wjechac dwoma autami - trudno otworzyc drzwi na pełną szer - tym mnie przekonał do garażu większego i zrobiłem 36m2 zamiast 32m2

ale tak to wszędzie należałoby zwiększac pow. chośc w dwóch miejscach upierał się nad mniejszą pow i przekonał nas więc sumarycznie było tyle samo

mam nadzieję, że nie macie po środku garazu żadnego słupa nośnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale z tym garażem na dwa stanowiska to przesada - no może nie u ciebie Wojtek. ja tam jestem zwolennikiem garażu i wiaty dużo taniej i dużo bardziej praktycznie - nie trzeba się męczyć z parkowaniem z wąskim pomieszczeniu i drzwiami garażowymi

 

Wojtek a co sądzisz o budżecie mmarysi i jej obawach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

a jaka to różnica czy u mnie czy u mmarysi? i czemu przesada?

co do budżetu to poczekajmy na rzuty - nie wszystko proste co prosto brzmi choć 400tys nie powinno byc mało zwłaszcza, że działka już jest

a właśnie mmarysia - a jak sytuacja z mediami u Ciebie?

 

o garażu wyraziłem generalną opinię - generalnie abstrahując od ciebie czy mmarysi

 

zastrzegłem jednak, że u ciebie może to mieć sens bo nie masz za dużo miejsca pomiędzy bramą i garażem - więc lepiej wjechać do środka niż gnieździć się przed domem. szczególnie jak nie masz już miejsca na wiatę.

 

Zastrzegam jednocześnie, że parkowanie przed posesją też jest denerwujące bo to czyste lenistwo nie wjeżdżać za bramę tylko robić tłok na ulicy. Parkowanie na podjeździe skutkuje natomiast tym, że masz później palmy po płynach „ustrojowych” auta przed garażem – bardzo słaba rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki woprz za info.A jak będziesz przejeżdzał przez Dobrzykowice to uważaj, bo ja juz powiedziałam męzowi ze taki jeden znajomy z komputra to pisał ze jak sie ma kominek to trzeba koniecznie czujki ppoż i wskazane przeciw powodziowe. :wink:

 

wiedzialem :roll:

:lol: :lol: :lol:

 

a żeby nie było tylko na mnie to zobacz tu

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzialam tez domek Wiecha - taki okazaly, ze z daleka mozna go dostrzec :D:D

 

Niestety nie udalo nam sie zobaczylic domku BK - bylismy w hurtowniw Kamiencu - myslalam ze z tego miejsca bedzie widac jej domek, ale albo sie mylilam, albo cos mam z oczami, albo jestem spostrzegawcza inaczej :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

a jaka to różnica czy u mnie czy u mmarysi? i czemu przesada?

quote]

to moje pytanie

 

u ciebie bo wiem jaką masz stuację - mało miejsca od płotu do garażu

 

przesada bo nie ma takiej potrzeby a wiata jest tańsza i bardziej praktyczna a doświadczenie pokazuje że ludzie i tak nie chętnie wjezdzaja do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...