Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Osoby które planują kratke ściekową w garażu ,a będą mieć drenaż opaskowy mogą się podłączyć do tego dranażu.Niektórzy jeszcze wpinają się z wycieraczką przed domem i odpływem przed wjazdem do garażu.Ma to dobre strony ponieważ brud z błotem i sniegiem wlatuje do wycieraczki która jest połączona z drenażem.To samo dzieje sie przed garażem i ewentualnie drzwiami na taras.Plusy to łatwość czyszczenia odstojników(gdzie zbiera sie błoto z piaskiem).Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

Powiem krótko - podoba mi się, szczególnie rozkład :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

twój projekt w twoich rękach twoje ręca w naszych łapach :lol: :lol:

 

co do kosztów to podtrzymuję to co powiedzialem mimo wszystko kaski wystarczy

 

mimo wszytsko czyli mimo tego że dach będzie jednak droższy niż myślałem no i to duże okno od ogrodu to może być duża pozycja kosztowa (nie widzę wymiarów ale wyglad na droga sprawę ponad 3m)

 

generalnie fajny, ciekawy projekt mnie osobiście się podoba brakuje mi jedynie spiżarki i póki co pomysłu na hall na piętrze

 

ale jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam za dobre słowo :lol:

Okno wcale nie bedzie takie drogie - bo to jest stała witryna - nie zdecydowaliśmy sie na system przesuwany właśnie z powodów kosztowych - a bardzo mi sie podobają duze przeszklenia - wszystkie okna są duze i bez podziałów więc takie rozwiazanie stałej witryny w salonie nawiazuje do całosci stolarki w domu - a okna będą z Gidanexu o któych słyszałam dobre słowa na forum - i uwazam ze w dobrej cenie - do całego domu coś koło 14 500 brutto z montazem (biorąć pod uwage ze własnie okno tarasowe mogło mnie kostzować 8 000 - a nie kosztuje ) to chyba dobry wynik.

Dach faktycznie - prosty ale duży :cry:

Na górze w holu bedzie biurko z komputerem - coby dzieci sie nie biły u kogo ma stać ( komputer oczywisci) i biblioteczka.

Kuchnia bedzie troche inna niz na projekcie - zdecydowalismy sie na drzwi przesuwane miedzy kuchnia a jadalnią i układ mebli inny - tam jest taka wnęka po prawej stronie ( na jej przedłuzeniu jest szafa w przedpokoju) chcę w kuchni w tej wnęce zrobic taka zabudowę wysoką w której znajdzie sie i lodówka i piekarnik tak wyzej umiejscowiony niz w standardzie - obecnie to dosć popularne rozwiązanie w aranzacjach.

Układ w łazienkach tez będzie nieco inny - zwłaszcza w naszej przy sypialni. Jak juz mam album to pewnie bedę sie chwlic wraz z postępem prac :lol: Pozdrawiam - .............. Juz po stresie ............. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa Woprz - mi spizarki tez brakuje - ale nie był to indywidualny projekt i juz sie nie dało.

 

Ale jak sie mieszka w 42 metrach z dzieckiem a za kuchnie słuzy coś co trudno wogóle opisać - wnęka 1m x1,5m - to i bez spizarki będę happy - choc oczywiscie słoiczki z dzemikiem truskawkowym w sezonie bedą robione .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarysia,

projekt jest wporzo - kasy starczy nawet na pewne ekstrawagancje typu bama garażowa na pilota( teraz jest promocja w LeroyMerlin).

co do okna w salonie to bym się zastanowił nad przesuwnym jesli salon macie od południa.

co do firmy Gidanex to mam mieszane uczucia, sprawdź firmę PLASTODREW z ul. Trzebnickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarysia podoba mi sie układ pomieszczeń w Twoim domu.Myslę że kasy Ci starczy chyba że będziesz szaleć i zakładac złote klamki :wink: Mam tylko pytanie odnośnie wentylacji w kuchni i garażu.Na tym niewyrażnym rysunku tego nie widzę .Jeżeli tego nie masz to bardzo prosto ją wykonac.Prosze żebys spojrzała w domu na projekt i dała znac.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech- ta wentyalacja tam jest - pamietam bo Teść jest naszym kierownikiem budowy i tez sie doszukiwał - w kuchni jest jakoś tak ze idzie do góry i kończy sie na dachu dachóką wentyalacyjną czy jak ją zwał - a w garażu idzie chyba pod sufitem do pomieszczenia gospodarczego a tam jest juz komin. Mam nadzieje ze nie naopowiadałam zadnych głupot - ale coś mi sie wydaje ze jest jak mówie.

 

Wojtek zasial mi niepokój z tym Gidanexem - to będą okna drewniane (no bo Gidanex innych nie robi :lol: ) na forum wszyscy ich chwalą - ja nei jestem spec - ale na moje oko okna tez dobrze wygladają - byłam w Branicach - WOJTKU- KONIECZNIE PODZIEL SIE SWOIMI UWAGAMI - bo będę sie teraz niepokoić a juz byłam spokojna bo wybór wydawał mi sie słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się mieszka w 42 metrach z dzieckiem a za kuchnie służy coś co trudno w ogóle opisać - wnęka 1m x1,5m - to i bez spiżarki będę happy - choc oczywiscie słoiczki z dzemikiem truskawkowym w sezonie bedą robione .............

 

słoiki to pokuś

najgorsze są

- zgrzewki wody mineralnej i mleka

- warzywa

- duże gary i inne naczynia które bezsensownie zabierają pół szfki i rozwalają drugie pół jak się chce je wyciągnąć

- mi,mela i inne xery

- pokrywki

 

poza tym warto mieć tam na tzw. podorędziu mopa - bo w kuchni w której się gotuje trzeba go używać co 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarysia,

sprawdź PLASTODREW - ja mam smutne doświadczenie z Gida...., byłem u nich w siedzibie, zostawiłem swe okna do wyceny, po 14dniach ciszy dzwonię a gostek mi mówi, że jak sie takie okna wymysla to swoje trzeba odczekać, poza tym znam paru ludzi potraktowanych niezbyt mile przez nich juz po realizacji zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...