Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

aaaa Woprz - mi spizarki tez brakuje - ale nie był to indywidualny projekt i juz sie nie dało.

 

Ale jak sie mieszka w 42 metrach z dzieckiem a za kuchnie słuzy coś co trudno wogóle opisać - wnęka 1m x1,5m - to i bez spizarki będę happy - choc oczywiscie słoiczki z dzemikiem truskawkowym w sezonie bedą robione .............

mmarysia!

Nie martw sie masz taki duży garaż ze walniesz sobie regały na całą ściane i wszystko sie zmieści i słoiki i zgrzewki z wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

witam w ten ciepły poranek :D

mam pytanie - kiedy zaczac załatwiac kredyt, chodzi o to ,ze jeszcze nie mam pozwolenia na budowe (projekt sie adoptuje , archtekt mówi ze po swietach złozy go w starostwie).

zalezy mi zeby zaczac budowe mozliwie szybko, i własnie nie wiem jak długo załatwia sie kredyt ,kiedy beda pieniadze ?

Myslałam o expanderze?

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioma- z tym kredytem to chyba czas zacząć sie rozglądać - choc do formalnego wniosku potrzebne jest uprawomocnione pozwolenie na budowe (moje sie uprawomocniało w trakcie- miedzy złozeniem wniosku a otrzymaniem decyzji).

Ale policzmy- wniosek skladałam 15 lutego ( duzo wczesniej zaczęłam sie orientować w ofertach i rozmawiać z Open Finacem)- decyzje kredytową dostałam w zeszłym tygodniu (pod koniec) umowe bede podpisywac w przyszły tygodniu i jeszcze klika dni na przelew srodków - wyjdzie półtora miesiaca - dobrze ze pogoda była nieciekawa bo gdybym zaczęła jak planowaliśmy nie mielibysmy jeszcze kasy z kredytu.

Zwłaszcza ze decyzja co do banku tez chwile wam zajmie biorąc pod uwage ze Expander poleci conajmniej dwie oferty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - kiedy zaczac załatwiac kredyt, chodzi o to ,ze jeszcze nie mam pozwolenia na budowe (projekt sie adoptuje , archtekt mówi ze po swietach złozy go w starostwie).

zalezy mi zeby zaczac budowe mozliwie szybko, i własnie nie wiem jak długo załatwia sie kredyt ,kiedy beda pieniadze ?

Myslałam o expanderze?

Co wy na to?

 

my zaczelismy zalatwiac pod koniec wrzesnia a zakonczylismy w grudniu przed swietami :-(

chyba z naszej winy .... w miedzyczasie zalatwialismy inne papiery, wyceny itp .... no i chyba to ze mam dzialanosc gospodarcza to przedluzylo czas zalatwiania :-( musialam 2razy donosic pisma o niezaleganiu w US i ZUS a na to sie troche czeka :-)

 

potem poszlo gladko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...