Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czy jak się ma komin w kotłowni to ta zetka tez jest potrzebna?

Mówiąc komin masz na mysli wentylację ? Nie wiem czy taka Zetka jest dodatkowym wymogiem w kotłowni, nigdy o tym nie słyszałem ale nigdy też za bardzo w to sie nie wgryzałem. Zetkę najczęściej instaluje się wówczas gdy w danym pomieszczeniu wymagana jest wentylacja a pan projektant nie przewidział tego w projekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza

 

co z tego ,czy czuję skoro jutro będę cały dzień w pracy :evil:

więc wekend raczej marny mnie czeka :(

 

Ale mam nadzieję,że podzielisz się obserwacjami z targów :)

Och jak mi przykro :cry:

Postaram się zobaczyć jak najwięcej i przekazać Tym, którzy sami nie bedą mogli zobaczyć.

Myśle, że Wiech mi pomorze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma która ma nam montowac kuchnie okazała sie w 100% niesłowna, dramat po prostu co za brak kompetencji!!!!!!!!! Luxarte z Piłsudskiego, przestrzegam ewentualnych przyszłych naiwnych :evil: :evil: Ale sie nadzialiśmy, no. Zaliczke se wzieli i juz jest 2 tygodnie po terminie mozntazu a kucni ani widu. Pewnie bedzie z miesiąc opóźnienia. No nei ma tu takich ikonek z kałachem bo tylko to oddałoby moj dzisiejszy nastrój... :cry: :cry: :cry:

 

Rozumiem zdenerwowanie Aki , sam wiem jak to jest gdy z powodu czyjegoś poślizgu w czasie wali się nam cały misternie ułozony plan :/

Myslę jednak że emocje wzięły tutaj zbytnio górę i zbyt pochopnie wydała osąd :)

Tak sie składa, że moja żona pracuje w salonie Luxarte ale w tym na Powstańców Śl. i dzieki temu znam przyczyny poslizgów w terminach realizacji. Nie wdając się w szczegóły powiem tylko, że z powodu wewnetrznych kłopotów ATLAS wstrzymał, po czym ponownie uruchomił swoją produkcję. Wszystko byłoby OK gdyby o tym odpowiednio wczesniej poinformował salony sprzedające jego meble , tego jednak nie uczynił i nie korygował potwierdzonych wczesniej terminów dostaw choc doskonale wiedział, że nierealne jest ich dotrzymanie. Gdyby tylko przekazał taka informacje to salony natychmiast uprzedzały by swoich klientów o wydłuzonym terminie oczekiwania. W końcu nikt nie lubi poźniej wysłuchiwac rozeźlonych klientów ;) Niestety tego nie uczynił i teraz wszyscy na tym cierpią...nawet ja, bo powiedzcie czego mozna wymagać wieczorem od żony która jest po kilku rozmowach z wkurzonymi klientami ? :/

 

Tak więc aka jeszcze trochę cierpliwości, krzyk tutaj nic nie pomoże a jedynie popsuje wszystkim humor.

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że po swiętach pochwalisz sie zdjęciami nowej kuchni :)

Tak juz zupełnie na marginasie, ja mam Julie, a Ty jaką wybrałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z Ciebie Mąż, Dobrzykowice, ja jednak juz do grobowej deski bede serwować tej firmie antyreklamę...Kuchnię jaką mam - żadną, jaką zamówiłam nie pamiętam, czy mieć jakąkolwiek będę nie wiem, Julie a moze inną Genowefę.

Mnie jako klienta nie obchodzą stosunki firmy z poddostawcami i wykonawcami. A jeszcze mnie wkur... ze o kłopotach tych wszystkich dowiaduje sie dzisiaj, dwa tyogdnie po terminie zamontowania kuchni. Tak jaby im sie te kłopoty wczoraj zaczeły, wczesniej nikt nie dzwonil, nie informował, nie przepraszal. Tylko my się ciągle tam dobijamy. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Trzy miesiace na kuchnie czekac! W takim czasie to sie dom stawia, od fundamentów az po dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z Ciebie Mąż, Dobrzykowice, ja jednak juz do grobowej deski bede serwować tej firmie antyreklamę...Kuchnię jaką mam - żadną, jaką zamówiłam nie pamiętam, czy mieć jakąkolwiek będę nie wiem, Julie a moze inną Genowefę.

...

Mogę w tej sytuacji jedyni powiedzieć że jest mi przykro z tego powodu i miec nadzieję, że jak troche ochłoniesz to troche inaczej spojrzysz na całą sprawę...

 

miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka co ty na takie podejscie

 

przychodzi baba do lekarza z klientem w du..pie

lekarz się pyta co pani jest

a ona mu na to luxarte

 

jest to co prawda modyfikacja dowcipu z lat 90 o studencie i dziekanacie nie mniej jedak jakby to sobie wyobrazić to to luxarte wydaje się opisem całkiem zasadnym

 

nie bądź rura i nie pękaj jak mawiali klasycy gatunku obsługa "klyenta" w kulturze masowej

miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

byłam na targach.

Słabiutkie, oj bardzo słabiutkie.

Nic kompletnie mi te targi nie dały. Stoiska jak stoiska, na jednym pan piwko pił, na innym wcale nie zainteresowani, że ktoś podchodzi, na kolejnym paniusia ostentacyjnie kawusię parzyła jakiemuś chłoptasiowi i częstowała go herbatniczkami.... czemu mnie to wszystko nie dziwi?

Szkoda słów.

 

Pozdrawiam w weekendzik.

 

ps.dopiero na zewnątrz znalazłam to, co interesujące:) i to czego szukałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

byłam na targach.

Słabiutkie, oj bardzo słabiutkie.

Nic kompletnie mi te targi nie dały. Stoiska jak stoiska, na jednym pan piwko pił, na innym wcale nie zainteresowani, że ktoś podchodzi, na kolejnym paniusia ostentacyjnie kawusię parzyła jakiemuś chłoptasiowi i częstowała go herbatniczkami.... czemu mnie to wszystko nie dziwi?

Szkoda słów.

 

Pozdrawiam w weekendzik.

 

ps.dopiero na zewnątrz znalazłam to, co interesujące:) i to czego szukałam

 

 

no widzisz ..... to moze nie ma sensu isc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...