Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK,

wracaliśmy z Tarbudu i zajrzelismy do Gajkowa, domków jak grzybów po deszczu. Chcieliśmy z bliższej odległości Twój domek obejrzeć, ale bez terenówki czy kaloszy to nie ma co podchodzić. Droga dojazdowa cosik lekko rozmoknięta. Mogliśmy tylko oko nacieszyć widokiem z drogi :(

 

Pozdrowienia sobotnim wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, naprawdę, nie ma sensu tam iść, to już wiem na pewno, będę mądrzejsza i kolejny Tarbud ominę taaaaaakim łukiem.

Totalna żenada....

 

kurde a ile sie za wejscie placi???

a wy na jakim etapie w budowie jestescie?

 

 

Wejście 8 zeta, ulgowy 4,jest jeszcze opcja 'bilet rodzinny', ale nie pamiętam ile kosztuje. Jak się dobrze zakręcisz to i bez biletu wejdziesz.

 

Nasz etap budowy to czekanie na pozwolenie i w kwietniu chcemy zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez byliśmy na targach i to nawet 2 razy , tzn ja bylam tylko raz w piatek na godzinke po pracy, a Wojcio buszowal tam dzisaj caly dzien; gdy ja bylam na wykaldach :D:D

 

Co do wielkosci targow, to az zal mowic - niewiem czy to jest chocby 10% tego co bylo w latach 1997-2000 :(:(. Nawet tamtego roku bylo wiecej tego wszystkiego.

 

A co do "jakosci" to chyba nie bylo jeszcze tak zle, choc nie mowie ze tego oczekiwalismy :D. Nam sie udalo skontaktowac z tymi co chcielismy.

Zostawilismy nasze "zapytania ofertowe" chyba w 4 hurtowniach.

 

Wojcio przegadal troche czasu z panem z Terbudu z Wolowa nt stropu.

 

Pogadalismy troche tez o kominakach - nie wiemy do konca co wybrac - Plaszcz czy DGP...

 

Poogladalismy okna Wojcika - slyszlam kiedys nawet dobre opinie o nich.

 

Wojcio wzial namiary od firmy produkujacej luksferyty - znalam juz kilka firm, ale o tej jeszcze nie slyszelismy :D, podobno maja ardzo ciekawy asortyment

 

Ogolnie podjescie do klientow bylo rozne, jedni faktycznie z piffkiem raczej nie przejmowali sie indywidualnymi odbiorcami, ale inni gdy widzieli ze mamy zatwierdzony projekt i przychodzimy z konkretnymi pytaniami i zestawieniami materialow bardzo chetnie z nami rozmawiali.

 

Generalnie tegoroczne targi nie sa szczytem mozliwosci, ale i z nich mozna "cos wycisnac". My nie mamy czasu lazic po hurtowniach, a tu mielismy kilka naraz :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poogladalismy okna Wojcika - slyszlam kiedys nawet dobre opinie o nich.

Ja mam okna i drzwi wójcika, co do jakości nie mogę im nic zarzucić ale obsługa prze ta firmę pozostawia wiele do życzenia :/

 

Takie opinie, jak twoja tez slyszelismy :D, ale narazie tym sie nie przejmujemy, bo okna bede kupowac najwczesniej za rok, w tym roku tylko stan surowy otwarty :D. A poza tym przy wyborze okien przede wszystkim najbardziej bedzie mi zalezalo na ich jakosci ;). A moze do tej pory zmienia ludzi odpowiedzialnych za kontakty z klientami, a jak nie to kupie plastiki :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dobrzykowicach, ale chyba jestem na mapie przynajmniej kiedys byłam.Ja w pracy to ukratkiem zagladam, bo w pracy tylko zaprzyjaźnione osoby wiedza ze się buduje.

Chyba Cię nie ma albo ja nie dowidzam :lol:

http://czajla.republika.pl/murator/wroclaw.jpg

Rzeczywiscie mnie nie ma , a daje słowo ze byłam :o

Domagam sie komisji śledczej!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

 

 

 

Hurrrrrrraaaaaaaaaa! Jestem na mapce! Polanka, wieeeeelkie dzęki!

TO DLA MNIE PRAWDZIWY ZASZCZYT zwłaszcza, że jeszcze jestem tym mało udzielającym się forumowiczem /forumowiczką raczej/ :lol:

Jak dotąd chłonę i przeglądam forumowe info tak na rok wstecz/coby Was nie zadręczać pytaniami na które opowiedzi już padły../ ... :) ... a serio - to lepsze niż niejedna powieść :lol: /dziś na przykład przedłożyłam Klub Wrocławski nad najnowszą Chmielewską - i nie żałuję :lol: /

 

Polanka - jeśli mogę mieć nieśmiałą prośbę :oops: ... mój nick na mapce (Chwałowice) niecnie przesłania nicka mojego sąsiada miwola...kiepsko trochę... boję się mocno o dobrosąsedzkie stosunki, rozumiesz... udałoby się tak namalować nas na mapce, coby oba dwa były widoczne ??? :o

Z góry serdeczne dzięki!

 

Mocny uścisk dla wszystkich! -/ z moją "budową" jestem dopiero w fazie omdlenia po pierwszej wycenie projektu...właśnie uświadomiono mi, że mała fala na dachu może mieć wartość luksusowej podróży dookoła świata/

 

:cry:

 

Uścisk,

mon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNA

No i doczekaliśmy się :lol:

Wszystkim malkontentom którzy są niezadowoleni z targów mówie, że na drugi raz trzeba była skorzystać z oferty spotkania, ja osobiście jestem bardzo zadowolona chociaż nie z oferty jaką miałam okazje zobaczyć tylko z osobistego poznania WIECHA i miło spędzonego czasu.

Chociaż i tak jakąś korzyść wyniosłam z targów - informacje na temat oczszczalni przydomowych. Choć chętnie dowiem się coś jeszcze od tych co już korzystają z takiego rozwiązania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...