Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

dzień doberek grupo :-)

 

asieńka - drzwi wejściowe mam drewniane, robione przez tą samą firmę co okna - Gebauer http://www.gebauer.com.pl

 

poszukiwacz - ja mieszkam na północ od Wrocka w miejscowości Ligota Piękna, są tam ładne miejsca na działki, albo w pobliskim Malinie również.

Do rynku jest 16km. Minusem wg mnie jest wąska droga na Poznań po której śmigają ciężarówki. Zgadzam się z Tobą że w dzisiejszych czasach trudno uzależniać miejsce zamieszakania od pracy. Ja zaczynając budowę jeździłam do pracy w okolice centrum, a teraz pomykam do Siechnic, tj. 32 km przez cały Wrocław :evil: ...zajmuje mi to ok. 50min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek grupo :-)

 

Do rynku jest 16km. Minusem wg mnie jest wąska droga na Poznań po której śmigają ciężarówki. Zgadzam się z Tobą że w dzisiejszych czasach trudno uzależniać miejsce zamieszakania od pracy. Ja zaczynając budowę jeździłam do pracy w okolice centrum, a teraz pomykam do Siechnic, tj. 32 km przez cały Wrocław :evil: ...zajmuje mi to ok. 50min.

Witam w piękny słoneczny dzień - roboty na działce już mi ruszyły może po świętach będe mogła wyskoczyc z łopatką na działce :p :p

Widzę, że nie tylko ja mam daleko do pracy chociaż pracuje prawie w samym Rynku. Nie żałuje, że mój dom stoi tak daleko od dużego miasta tam gdzie mieszkam jest poprostu inny świat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowane - Pamos to juz nie pamos - teraz to się nazywa Aqua.

 

Anndy - z tym nieszczęsnym bankiem jeszcze czekam - bo facet z Opena interweniuje i złozyl jakieś wnioski o odstepstwa starajac sie przemówic im do rozumu. Podobno dzisiaj mozna sie spodziewać odpowiedzi - jeśli będą robic nadal problemy faktycznie uderze do BPH - troche szkoda bo przy tej promocji w Millenium naprawde były dobre warunki - ale co z tego jeśli tak utrudniają??

 

Pozdrawiam - milego dnia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly pamos to ten sklep na rogu, naprzeciwko banku BPH...

 

A ja mam za tobaaardzo zle wspomnienia z BPH -wlasnie na roku Kazimierza i Ruskiej :evil: :evil:

 

1. Co innego mowila pani z obslugi klienta i co innego z infolini, a jeszcze co innego bylo na www

 

2. Chcielismy miec u nich karte kredytowa - czekalismy 1,5 miesiaca a o karcie ani widu ani slychu - oczywiscie upominalismy sie o karte min raz w tygodniu...

 

3. Gdy zlozylismy ostatecznie pismo z rezygnacja - odeslali nam papiery i nawet nie przeprosili, mimo ze pisalismy ze rezygnujemy z powodu ich opieszalosci...

 

4. DO tej pory nie odeslali nam zdjec (chcielismy karte ze zdjeciem)

 

5. Po 2 miesiacach przyszedl do nas "rachunek za uzytkowanie karty" - 150!!!

 

6. Mimo ze miala byc to karta na mojego meza a ja mialam miec tylko subkarte to dzwonili do mnie i chcieli wyciagnac ode mnie info - gdzie pracuje, ile zarabiam itp - na szczescie nic im nie podalam ;)

 

7. Zaplacilismy odsetki za zakupy dotychczasowa karta - nowa karta z BPH miala automatycznie przejac obciazenia ze starek karty

 

Wiecej mi sie nie chce opisywac tego banku. Moze w innym oddziale jest inaczej, ale i tak mam tak zle dotychczasowe wspomnienia, ze zarzutowaly one na calym banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

a propo's kredytów

byłam wczoraj w expanderze, po obejrzeniu moich dochodów facet stwierdził ,ze w zasadzie mam szanse na kredyt tylko w jednym banku, i to i tak moga byc problemy, oprocentowanie wyliczył mi z kosmosu, warunki równiez.

Gdyby nie to ze wczesniej byłam w dwóch bankach (w kazdym mam zdolnosc) to bym sie troche przeraziła :o

Takie doradztwo jak tam to dziekuje

Sama bede szukac dalej ( na obecną chwile najkorzystniej dla mnie wygląda GE Money Bank) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze,

a czy macie może jakiekolwiek informacje na temat lokalizacji, postępu prac, cen i sposobu sprzedaży terenów, które miasto przygotowuje do sprzedaży pod koniec roku 2005 z przeznaczeniem pod budowę jednorodzinną ?

 

zobacz na http://www.wroclaw.pl

lub zadzwon do urzedu miasta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,

ciekawe czy moocna grupa z Wysokiej zablokuje obwodnice autostradową - ostatnio wybudowało sie tam kilka ładnych domów w szybkim tempie ale one są z daleka od miejsca planowanej drogi.

poszukiwacz,

600-800m2 to wielkość działek w mieście, poza to większość ma od 1000m2 w górę

 

Wojtku,

 

Mowiac o Wysokiej mialam glownie na mysli jedno osiedle domkow jednorodzinnych - bardzo lisko granicy Wrockiem - wrecz we Wrocku :D

 

POdobno jakas linie gazowa i kanalize sobie "zalatwili": i ogolnie "duzo moga" :wink: :wink: - w grupie sila, czy cóś :D - takie opinie slyszalm :D - wiec i obwodnica im penie nie straszna, zwlaszcza ta Bielany-Dlugoleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze,

a czy macie może jakiekolwiek informacje na temat lokalizacji, postępu prac, cen i sposobu sprzedaży terenów, które miasto przygotowuje do sprzedaży pod koniec roku 2005 z przeznaczeniem pod budowę jednorodzinną ?

myśle że tutaj znajdziesz wszystko co Cię interesuje http://wrosystem.um.wroc.pl/appl/przetargi/nieruchomosci/sprzedaz/

no i jeszcze tu; http://www.wroclaw.pl/sign/pol/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek grupo :-)

 

Do rynku jest 16km. Minusem wg mnie jest wąska droga na Poznań po której śmigają ciężarówki. Zgadzam się z Tobą że w dzisiejszych czasach trudno uzależniać miejsce zamieszakania od pracy. Ja zaczynając budowę jeździłam do pracy w okolice centrum, a teraz pomykam do Siechnic, tj. 32 km przez cały Wrocław :evil: ...zajmuje mi to ok. 50min.

 

Ivonesca to i tak masz szczęście ze się da dojezdzać.Moja kolezanka wybudowała się w Św.katarzynie a od 01-04 została przeniesienie do Katowic więc bedzie w domu tylko w sob-niedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...