Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

wojty,

gmina juz w 2002r zapowiedziała skanalizowanie Ślęzy i Wysokiej kiedy to osiedle rodziło się głowie architekta

poza tym nie kojarzę póki co żadnego osiedla domków jednorodzinnych tylko takie domy z klatkami - jedne przy Chabrowej a drugie na terenie po byłych koszarach

a jeśli uda mi się zablokować budowę obwodnicy to "mocni "ludzie będą tam mieszkać

poszukiwacz,

w rejonie Partynic, Ołtaszyna jesli miasto sprzedaje grynty pod zabudowę jednorodzinna to sa to działki ok. 500m2 - taka działka na Agrestowej w zeszłym roku została sprzedana za 180tys zł plus opłaty notarialne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dojazd do tego osiedla w Wysokiej - jak wyjeżdza się z Wrocławia (ul. Ołtaszyńska) to jak skończy się po prawej stronie ogrodzenie Toru Wyscigów Konnych czy też jakiś ogródków działkowych to jest widać takie ze 2-3 uliczki równoległe z tymi budynkami

 

A co do planow i ich realizacji - ja tez mialam w Kamiencu miec gaz ziemny, no wlasnie mialam... i nie wiem kiedy bede miala, a sluchajac Wiecha to przestaje wierzyc ze kiedykowiek bede miala :evil: A Wysokiej pewnie jak im "obiecali" tak beda mieli ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę o blokowaniu obwodnic to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera

Jak komuś przeszkadza hałas to niech się wynosi na wioskę

a jak chce ciszy i spokoju to czego szuka w mieście? :o

 

Wiem że obwodnica na którą liczyłam - z południa na Kmieniec, jest zablokowana przez protesty rolników - to już trochę inna para kaloszy, rolnicy chcieli 80 za letr tyle ile dostaliby gdyby sprzedali jako działki, a dają im 20 za metr, więc zablokowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

to sa tereny po koszarach radzieckich, gdzie jest stacja przepompowni gazu i w ziemii jest infrastruktura podłączeniowa po koszarach - niewielka inwestycja i gaz znowu tam płynie ale z tego co widze jak tam jeżdże to póki co funkcjonuje tam kotłownia osiedlowa - jak widziałemplany tego osiedla to też mieli kotłownię lokalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

to sa tereny po koszarach radzieckich, gdzie jest stacja przepompowni gazu i w ziemii jest infrastruktura podłączeniowa po koszarach - niewielka inwestycja i gaz znowu tam płynie ale z tego co widze jak tam jeżdże to póki co funkcjonuje tam kotłownia osiedlowa - jak widziałemplany tego osiedla to też mieli kotłownię lokalną

 

Wojtek, moze i tak - to co pisalam to to co mi opowiadali w agencjach nieruchomosci i co sama gdzies tam wyczytalam :)

 

A może rozmawiamy o innych lokalizacjach w Wysokiej :)

Ja mowie o działkach (nie o jakims zorganizowanym osiedlu) po prawej stronie ul Ołtaszyńskiej (po minięciu granicy Wrocławia). Tam są dwie grupy domków: jedne juz pobudowane z wybrukowaną drogą i szlabanami i druga grupa (bliżej Toru Wyścigowego) gdzie domki/działki są ułozone rownolegle do drogi asfaltowej w trzech rzędach. To wyglada jak szczere pole (a nie koszary) i oni ponoć na koszt gazowni przeniesli rure gazową (chyba średniego ciśnienia) ktora biegła przez te pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaikowcem wprawdzie nie jestem - nawet w zimie unikam szalika jak tylko moge, ale cos mi sie zdaje ze takowy sklep widzialm w okolicach Kazimierza i Ruskiej (jak stalam w korku na Kazimierza i chcialm jechac na 1 Maja to zdjae sie ze cós takiego widzialm). Dzisiaj bede jechala ta droga to jak nie zapomne to przyjrze sie temu uważniej :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apel do kibiców :))) - PILNE!!!!!

 

---------------------------------------

chcę kumplowi w żarciku na urodziny szaliczek klubowy WKS - DZIŚ!!!! - kto wie, gdzie są takie cuda??

plisssssssssssssss

 

 

polecam plac na Zileińskiego - przy jednym z wejśc od ul.Zileińskiego jest stoisko z gadżetami kibicowskimi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że obwodnica na którą liczyłam - z południa na Kmieniec, jest zablokowana przez protesty rolników - to już trochę inna para kaloszy, rolnicy chcieli 80 za letr tyle ile dostaliby gdyby sprzedali jako działki, a dają im 20 za metr, więc zablokowali

 

 

Nawet mnie nie denerwuj, z moich informacji wynika, że ten odcinek ma byc gotowy w 2006 roku....jezeli tak nie bedzie to się mocno wkurzę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaikowcem wprawdzie nie jestem - nawet w zimie unikam szalika jak tylko moge, ale cos mi sie zdaje ze takowy sklep widzialm w okolicach Kazimierza i Ruskiej (jak stalam w korku na Kazimierza i chcialm jechac na 1 Maja to zdjae sie ze cós takiego widzialm). Dzisiaj bede jechala ta droga to jak nie zapomne to przyjrze sie temu uważniej :D:D

zamkli... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apel do kibiców :))) - PILNE!!!!!

 

---------------------------------------

chcę kumplowi w żarciku na urodziny szaliczek klubowy WKS - DZIŚ!!!! - kto wie, gdzie są takie cuda??

plisssssssssssssss

 

 

polecam plac na Zileińskiego - przy jednym z wejśc od ul.Zileińskiego jest stoisko z gadżetami kibicowskimi

 

pozdrawiam

ni ma ni ma:(

 

--------------------------

dzięki za wszelkie info :D

 

niestety z powod braku w.w. musiałam zakupić następujące zamienniki:

1. czapeczkę gustowną zimową z napisem hip-hop

2. flirt towarzyski

3. wór plastikowych żołnierzyków

4. minisłowniczek ortograficzny

5. tabletki przeczyszczające.

 

nic bardziej kretyńskiego nie znalazłam w pobliżu biura w ciągu ostatniej godziny 8) 8) 8)

__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...