Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

[do wszystkich zainteresowanych: zrobiłam sobie ostatnio z mężem mały rajdzik po sklepach z kafelkami...

Cermag- duży wybór kafalek, fajne ekspozycje łazienke, jest też mnóstwo zlewów, wanien, kibelków...

Pamos na Kazimierza Wielkiego - jest tu praktycznie to samo co w cermagu (troszeczkę mniej) ale za to ceny korzystniejsze, kafelki które zamierzamy kupić do łazienki w cermagu kosztują 80 zł a tutaj 68 zł/m2...nio i dużo promocji...

DEKOR na Armii Krajowej - jak dla mnie nic ciekawego tam nie było, a ceny niektórych płytek zbyt wygórowane...

 

a tak w ogóle to Witam Forumowiczów po krótkiej przerwie i cieszę się, ze WIOSNA do nas w końcu przyszła... :D :lol: :D

ale "napłodziliście" materiału do czytania...

 

a teraz małe pytanko: poszukuję drzwi wejściowych, drewnianych...czy ktoś ma jakieś namiary...???

 

przejedz sie w sprawie kafli do Kamienca. Gosciu zaproponowal nam kafle taniej niz w Cermagu i Adako :)

po lewej stronie w drodze dojazdowej do Kamienca :)

 

Dzrwi zewnętrzne właśnie wybieramy. Póki co padło na firmę CAL.Targujemy się z belpolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apel do kibiców :))) - PILNE!!!!!

 

---------------------------------------

chcę kumplowi w żarciku na urodziny szaliczek klubowy WKS - DZIŚ!!!! - kto wie, gdzie są takie cuda??

plisssssssssssssss

 

 

polecam plac na Zileińskiego - przy jednym z wejśc od ul.Zileińskiego jest stoisko z gadżetami kibicowskimi

 

pozdrawiam

ni ma ni ma:(

 

 

--------------------------

dzięki za wszelkie info :D

 

niestety z powod braku w.w. musiałam zakupić następujące zamienniki:

1. czapeczkę gustowną zimową z napisem hip-hop

2. flirt towarzyski

3. wór plastikowych żołnierzyków

4. minisłowniczek ortograficzny

5. tabletki przeczyszczające.

 

nic bardziej kretyńskiego nie znalazłam w pobliżu biura w ciągu ostatniej godziny 8) 8) 8)

__________________

 

 

yemiolka - ty to masz szlone pomysly - kreatywna z ciebie bestyjka ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prad juz od pazdziernika jest, kanalizacja i woda od roku :p

 

no i niestety wysoka woda gruntowa tez jest.. :-?

 

 

kanalizacja i woda wow

fajnie

ale woda jak masz kran w miejscu glownego zaworu w domu czy jak???

 

a rury tez masz poprowadzone w miejscu fundamentow???

ja mowie o instalacji z domu :-) w fundamentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co zrobić aby znaleźć się na mapie Wrocławia? Ostatnio ktoś o to pytał i konkluzja była taka że należy się dopisac do wątku tworzymy mape forumowiczów (co uczyniłem ) oraz udzielać się na grupie (co z powodu sił wyższych (praca) niestety czynię dosyć żadko...:( ). Kiedy jest się zaliczanym do udzielających sie na grupie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasiu za info :D właśnie mówiłam mężowi wczoraj że musimy się jeszcze do Kamieńca wybrać...

wczoraj byłam oglądać płytki na Wodzisławskiej 10, Monotrading...są tam gresy polerowane, półpolerowane i matowe, bardzo duuuuży wybór, ceny - połowę mnie niż w cermagu (w cermagu płytka gresowa kosztuje 250 zł taka duża , a tutaj 110 zł ta sama).

 

Kasiu a ta firma CAL i belpol to gdzie się mieszcza?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------

chcę kumplowi w żarciku na urodziny szaliczek klubowy WKS - DZIŚ!!!! - kto wie, gdzie są takie cuda??

plisssssssssssssss

 

niestety z powod braku w.w. musiałam zakupić następujące zamienniki:

1. czapeczkę gustowną zimową z napisem hip-hop

2. flirt towarzyski

3. wór plastikowych żołnierzyków

4. minisłowniczek ortograficzny

5. tabletki przeczyszczające.

nic bardziej kretyńskiego nie znalazłam w pobliżu biura w ciągu ostatniej godziny 8) 8) 8)

 

cała yemiołka :-) ...a tak w ogóle to miło Cię tu znów widzieć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co zrobić aby znaleźć się na mapie Wrocławia? Ostatnio ktoś o to pytał i konkluzja była taka że należy się dopisac do wątku tworzymy mape forumowiczów (co uczyniłem ) oraz udzielać się na grupie (co z powodu sił wyższych (praca) niestety czynię dosyć żadko...:( ). Kiedy jest się zaliczanym do udzielających sie na grupie ?

witaj anndy :-) mapą zajmuje się polanka z naszej grupy, jeśli dopisałaś się w temacie tworzymy mapę i nic się nie dzieje to najlepiej napisz do niego na priva....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...