Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim - gdzie słońce??

 

U mnie na działce dzisiaj sie właśnie licznik zakłada , woda jest podciągnieta do granic - przy okazji wykopów i fundamentu bedzie robione podłączenie do domu - to chyba juz mam nadzieje za tydzień - dwa.

 

Wiecej nie mam - gazik z butlą później, kanaliza do szamba - to tez później.

 

mam pytanie do nowych czyli dopero zaczynajacych budowe - skąd bierzecie materiały na pierwszy etap?? Beton, stal, piasek , bloczki fundamentowe, deski szalunkowe?? Moze wymienimy sie informacjami i cenami?

 

Mogę zacząć:

Beton B15 - Sanbet 185 netto (troszke po znajomosci)

Piasek - nie wiem

Stal - centrozłom (ale legnica wiec +250 za transport) Fi 12 - 1,95 nett/kg, fi 6 - 2,03netto/kg

deski szalunkowe - vigma Berg - 510 netto /m3

 

Gdzie może być korzystniej?? Pozdrawiam

Bloczki fundamentowe M-6 14 cm - Vigma Berg - 2,45 netto/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

apel do kibiców :))) - PILNE!!!!!

 

---------------------------------------

chcę kumplowi w żarciku na urodziny szaliczek klubowy WKS - DZIŚ!!!! - kto wie, gdzie są takie cuda??

plisssssssssssssss

 

 

polecam plac na Zileińskiego - przy jednym z wejśc od ul.Zileińskiego jest stoisko z gadżetami kibicowskimi

 

pozdrawiam

ni ma ni ma:(

 

 

--------------------------

dzięki za wszelkie info :D

 

niestety z powod braku w.w. musiałam zakupić następujące zamienniki:

1. czapeczkę gustowną zimową z napisem hip-hop

2. flirt towarzyski

3. wór plastikowych żołnierzyków

4. minisłowniczek ortograficzny

5. tabletki przeczyszczające.

 

nic bardziej kretyńskiego nie znalazłam w pobliżu biura w ciągu ostatniej godziny 8) 8) 8)

__________________

 

 

yemiolka - ty to masz szlone pomysly - kreatywna z ciebie bestyjka ;);)

ha! miałam natchnienie :)

po pierwsze primo: WIEDZIAŁAM, że faceci nigdy nie wyrastają z żołnierzyków! [mieliśmy ich z głowy pół imprezy]

czapka hip-hop gustowna - okazało się że wszystkim jest w niej do twarzy - cała paczka kupuje sobie dziś takie same 8)

flirt - rewela!! - skombinuję na następne spotkanie forumowe 8) 8)

[polecam odp. 4: "Powieś się" itp :wink: ]

tabletki - jubilat był zachwycony :D , zwłaszcza że dostał do nich jako suplement jeszcze pumeks ostry :o :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie nie było...No cóż czasu mało

Potrzebuję namiary na parkieciarzy.

I ceny!

 

wyciągam :)

 

 

nie mam namiaru ale na Św Macieja jest też dobry punkt

 

 

co do kafli to czy orientujesz się ile rabatu w odniesieniu do cen cennikowych ma ten gość na np. kafle z Opoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton B15 - Sanbet 185 netto (troszke po znajomosci)

Piasek - nie wiem

Stal - centrozłom (ale legnica wiec +250 za transport) Fi 12 - 1,95 nett/kg, fi 6 - 2,03netto/kg

deski szalunkowe - vigma Berg - 510 netto /m3

 

Gdzie może być korzystniej?? Pozdrawiam

Bloczki fundamentowe M-6 14 cm - Vigma Berg - 2,45 netto/szt

 

Beton masz dobrej jakości w RMC bez łaski za 180 (chyba bez rachunku)

3644 887, lub 37 303 03, pan Regulski

Miałam jeszcze jedną betoniarnię, bardzo fajny pan technolog, sporo mi powiedział, ale nie mogę znaleźć numeru, ceny były bardzo fajne

 

 

Piasek - Piaskop, parę stron temu podawałam namiary na piaskop w Chrząstawie, ceny najniższe w okolicy, np. 150 (brutto z transportem) za kamaza piasku do wsypania do dziury po fundamentach ( u mnie weszło 20 kamazów po 12 ton) mają też tani żwir, chociaż żwir woziłam też gdzieś z Brzezinek,

 

deski szalunkowe 400 pln w chrząstawie firma nazywa się PAWANA, te 510 pln to straszliwie drogo, poszukaj w autogiełdzie może używanych szalunków

 

Ryczkowski w Kamieńcu - Gajkowie ma niezłe ceny, warto zajrzeć. U niego warto też kupować piasek i żwir. Obok wytwórni b. Kaczmarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy jest możliwe żeby okna były 25 - 30% tańsze tylko dlatego że od sprzedawcy z mniejszego miasta? :o

Miałam ofertę na 13 tys - we Wrocławiu najtańsza - a w Brzegu mam na 10 tys bez rabatów :o 13 okien, w tym jedno tarasowe 3600 cm szerokości

profil WYMAR (jakiś belgijski, nie produkowany w Polsce) okucia ROTO, ponoć najmocniejsze

miała być VEKA, Winkhaus, ale ponoć nie cieszą się najwyższymi notowaniami

zgłupieć można od tej wiedzy okiennej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy jest możliwe żeby okna były 25 - 30% tańsze tylko dlatego że od sprzedawcy z mniejszego miasta? :o

Miałam ofertę na 13 tys - we Wrocławiu najtańsza - a w Brzegu mam na 10 tys bez rabatów :o 13 okien, w tym jedno tarasowe 3600 cm szerokości

profil WYMAR (jakiś belgijski, nie produkowany w Polsce) okucia ROTO, ponoć najmocniejsze

miała być VEKA, Winkhaus, ale ponoć nie cieszą się najwyższymi notowaniami

zgłupieć można od tej wiedzy okiennej i tyle

 

 

jest na forum taki człowiek JAREKO http://www.jar-eko.home.pl

on się na tym zna zapytaj go - chętnie pomoże - sprawdziłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasiu za info :D właśnie mówiłam mężowi wczoraj że musimy się jeszcze do Kamieńca wybrać...

wczoraj byłam oglądać płytki na Wodzisławskiej 10, Monotrading...są tam gresy polerowane, półpolerowane i matowe, bardzo duuuuży wybór, ceny - połowę mnie niż w cermagu (w cermagu płytka gresowa kosztuje 250 zł taka duża , a tutaj 110 zł ta sama).

 

Kasiu a ta firma CAL i belpol to gdzie się mieszcza?

:)

My jakbylismy w Kamiencu to pytali sie o cene tych plytek w innych firmach. powiedzialam zanizona i dzieki temu mam jeszcze taniej :)

 

firma CAL to producent drzwi, belpol to sklep, gdzie je oferują.

Belpol mieści się na Karmelkowej i Olsztyńskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do kafli to czy orientujesz się ile rabatu w odniesieniu do cen cennikowych ma ten gość na np. kafle z Opoczna

 

Pojechaliśmy do tego sklepu.

Mówiłam, że mamy już wyceny, ale ups, nie wzięłam :wink:

Podałam cenę jednostkową nieco niższą niż w Adako czy Cermagu a babka tak kombinowała, zeby było jeszcze taniej.

I transport gratis, czego nie ma w Cermagu i Adako (chyba, że powyżej 3tys.)

Braliśmy od nich Opoczno i wyszło taniej niż gdziekolwiek indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy jest możliwe żeby okna były 25 - 30% tańsze tylko dlatego że od sprzedawcy z mniejszego miasta? :o

Miałam ofertę na 13 tys - we Wrocławiu najtańsza - a w Brzegu mam na 10 tys bez rabatów :o 13 okien, w tym jedno tarasowe 3600 cm szerokości

profil WYMAR (jakiś belgijski, nie produkowany w Polsce) okucia ROTO, ponoć najmocniejsze

miała być VEKA, Winkhaus, ale ponoć nie cieszą się najwyższymi notowaniami

zgłupieć można od tej wiedzy okiennej i tyle

 

 

slyszalam ze wymar to bieda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...