Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej,

znowy nas wywiało na trochę a tu takie straszne ilości postów do przeczytania :D

 

Najlepszego

zająca

babki ... wielkanocnej :wink:

zielonej pszenicy na stole

dużo słońca za oknem i w 'środku'

chwili wytchnienia/odpoczynku

nabrania dystansu

i ... resztę sobie sami dopowiecie

 

życzymy wszystkim WielkaNocnie

APA :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Kacha, a gdzie ten sklep jest?

 

Droga na Kamieniec, po lewej stronie.

Parkiety, panete, terakota czy jakoś tak. Żółty szyld po lewej :)

 

W połowie drogi na Kamieniec, ale tam mało jest do oglądania. Lepiej gdziueś wypatrzyć a u nich targować cenę.

Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Paradyz... To ich główne firmy kaflowe.

 

Wesołych Świąt wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero trochę kuknęłam do tyłu i mogę powiedzieć Wojty, że się mylisz co do obwodnicy w Ramiszowie. Z tego co wiem to przewidywana jest obwodnica autostradowa i to właśnie przez nowy Ramiszów, bo o tym pisałaś.

Swoją drogą to gdyby nie ta droga to poleciłabym np. stary Ramiszów,cicho, spokój blisko las- wieś to praktycznie kilka domów przy jednej drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach :)

 

Zrobiliśmy sobie wycieczkę do Chrząstawy i okolic - widzieliśmy przebiśniegi, znakiem tego WIOSNA :)

 

woprz - przy okazji obejrzeliśmy twój domek, bardzo nam się spodobał, obejrzeliśmy sobie jak robisz te tarasy, też nam się bardzo spodobało. No i wygląda na to, że wszyscy na osiedlu robicie jednakowe ogrodzenie - przęsła wylewane, z granitem na górze i dole, a między nimi drewniany płotek.

Czy ogrodzenie masz w cenie wykonania domu, czy osobno? Czy mógłbyś podzielić się namiarem na gościa, który robi to ogrodzenie? Bardzo fajne, i wykonanie, i pomysł. Czy to jest ta sama ekipa, która robi te tarasy i wykończenie? Bardzo będę wdzięczna za namiary.

W ogóle to fajne to Wasze osiedle, chaty takie że głowa boli, no i miejsce super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach...a co Was tu tak mało? czy wszyscy jeszcze odpoczywają po świątecznym obżarstwie :D :lol: :wink: ...

 

a u mnie budowa rusza od jutra pełną parą...przychodzi elektryk i będzie robił górę domku, potem gładzie nio i górę na razie zamykamy i zabieramy się za dół...łazienka, kuchnia, podłogi, drzwi wewnętrzne...postanowiliśmy na święta że w marcu przyszłego roku się wprowadzamy...nio chyba że uda się wcześniej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - po prostu, na przęsłach jest granit na dole słupa (ok 30 cm, piękny, wyszlifowany, i na górze - położony jako daszek, a słup jest wytynkowany tak jak elewacja.

 

Ale myślę że wyjazd do Chrząstawy to dobry pomysł :wink:

My w każdym razie kupujemy córce nowy rower i rozpoczynamy sezon rowerowy w przyszłym tygodniu. Córka jest zaprawiona w bojach, dwa lata temu robiła trasę w Chrząstawie od dębów do lasu w stronę Oleśnicy, po kilka km w jedną stronę.

Może ktoś wie gdzie są jakieś promocje na fajne rowery takie odpowiednie dla 7-latków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach :)

 

Zrobiliśmy sobie wycieczkę do Chrząstawy i okolic - widzieliśmy przebiśniegi, znakiem tego WIOSNA :)

 

woprz - przy okazji obejrzeliśmy twój domek, bardzo nam się spodobał, obejrzeliśmy sobie jak robisz te tarasy, też nam się bardzo spodobało. No i wygląda na to, że wszyscy na osiedlu robicie jednakowe ogrodzenie - przęsła wylewane, z granitem na górze i dole, a między nimi drewniany płotek.

Czy ogrodzenie masz w cenie wykonania domu, czy osobno? Czy mógłbyś podzielić się namiarem na gościa, który robi to ogrodzenie? Bardzo fajne, i wykonanie, i pomysł. Czy to jest ta sama ekipa, która robi te tarasy i wykończenie? Bardzo będę wdzięczna za namiary.

W ogóle to fajne to Wasze osiedle, chaty takie że głowa boli, no i miejsce super :)

 

 

fajnie, że domek wam się podoba - mam nadzieję że nie myślicie o tym z klinkierem :-? bo to praktycznie taki sam projekt

 

ogrodzenie jest takie same na całym osiedlu i jest elmenetem tzw. standardu. W sumie to żaden problem bo to chyba najprostsza rzecz jaką możan wymyślić. od ogrodzenia był inny gość - on też robił podbitkę i drewnianą elewację. poszukam w domku bo chyba ma gdzieś do niego telefon.

miejsce i sąsiedzi (fajniejsi niż chaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry po świętach :-)

 

BK - zaciekawiłaś mnie tym płotkiem w Chrząstawie....zastanawiam się tylko co to znaczy "z granitem na górze i dole"...nie mogę sobie tego wyobrazić :-? ...chyba musze to jechać obejrzeć :wink:

 

coś mniej więcej takiego

 

www.archipelag.pl/inc_picture.php?PID=6892

 

www.archipelag.pl/inc_picture.php?PID=6877

 

http://www.archipelag.pl/inc_picture.php?PID=6887

 

ale, że zobaczyć trzeba na własne oczy to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...