Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK - postaram się nie zapomnieć chociaż nawet jak będę pamiętał to może być taki problem, że tego nr w domu nie mam.

To był podwykonawca Tyczyńskiego czyli drugiego głównego wykonawcy - pierwszy wyleciał na zbitą twarz. więc jak nie mam to jakoś to spróbuję załatwić

 

Wojtek widzialem kołnierze ale i tak najbardziej to widać folię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

 

Wlasnie wrocilam z banku :D

 

Wojtek, dzieki za rady, ale my jaknarazie jestesmy zdani tylko na PKO SA - od kilku lat oszczedzalismy w kasie Mieszkaniowej - tzn odladalismy cala nasza krwawice na baardzo niski procent tylko po to zeby teraz dostac niskooprocentowany kredyt ( o odliczeniach podatku nie wspomne :D).

 

No i jak to zwykle bywa petent lepiej poinformowany niz pani w informacji :evil: :evil: nie wiem czy naprawde nie wiedziala czy tylko udawala, ze kasie mieszkaniowej mozna dostac kredyt na czas =czasowi oszczedzania , ale mozna tez prosic o przedluzenie tego czasu (paru znajomych tak zrobilo). Oczywiescie pani powiedziala ze od kiedy pracuje to jeszcze nikt u niej nie skladal podania o przedluzenie i ze ona nic o tym do dzisiaj nie wiedziala :wink: :wink: Na szczeszscie jeszcze przy nas odnalazla ten zapis w regulaminie i sprawa sie wyjasnila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto juz w tym roku rozpoczął sezon grillowania?

 

Ja jeszcze nie rozpoczelam ale tez o tym dzisiaj myslalam. Bylam dzis w bibliotece i anwet chcialam wypozyczyc ksiazke z przepisami na grilla, ale niestety ktos mnie ubiegl - bo nie bylo juz tej ksazki :evil: . A juz myslalm ze jescze dzisiaj na forum sie pochwale kilkoma przepisami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had - zamknij oczy!!!

 

Woprz - tylko rzucja haslo - gdzie i kiedy!!

Ja narobie pelno sosikow - zwlaszca czosnkowych :D

i jeszcze jakies ciekawe marynatki do mieska przygotuje :p

Zreszta mieska tez moge poprzynosic :D

 

Hmm, bo tych co licza tylko na ognisko moge zaprosic do siebie - bylam tam dzisiaj - narazie nic poza sucha trawa i mala kupka galezi i wysoka woda w rowie nie mam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po świętach :D

Coś ostatnio nie mam szczęścia do forum :o

Co chcę wejść to strona zablokowana critical eeror :evil:

 

Widzę, że zdrówko Wam dopisuje, nie przejedliście sie w święta, a i energii przybyło do działań :)

 

BK

wczoraj przejeśdżałam przez Gajków, ale nie mogłam z drogi dojrzeć Twego domku prowadząc samochód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...