Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wojtku- te moje drugie stropy to ze Stropexu - wykonawca mój potwierdza ze naprawde dobre - ten Konbet oczywiście sprawdze - ale czy ktos cos moze pwoeidzieć o innych lokalnych dostawcach prefabrykatów np. Betard??

 

ja chyba zdecyduje sie na strop z betardu (pustaki raczej zuzlobetonowe) albo z Pegowa. Na pewno nie bedzie to termat - ma na ich temat wlasne zdanie - kiedys wspolpracowalam z nimi i to mi wystarczy :-? :evil:

Zastanawialam sie tez nad Wolowem, ale ostatecznie wyszli troche drozej wiec juz sie nie zastanawiam ;)

 

A porownywalas ceny z mojego zestawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Molly!:D

 

Had - znowu nie patrz!!!!!!

 

Sosiki to moja specjalnosc! :D - niestety tylko sosiki :oops:

Wiecej o gotowaniu ze mna nie pogadasz :-? No moze jeszcze marynaty do miesa, knysze wlasnej roboty i pizza - wiecej juz naprawde nie znam :D

 

Teraz mam nowe hobby - budowanie mojego domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie przesyłamy wszystkim poświąteczne życzenia. Ostatnio jesteśmy bardziej zajęci naszą małą Zuzią niż budową domku. Nie wiem czy każdy z Was to przechodził ale... jak zaczynamy myśleć o mnóstwie najbliższych decyzji na budowie to ogarnia nas sporo obaw i zwątpienia :oops: taki... dołek budowlany :-?

 

Ja się dołączam do spóźnionych zyczeń :lol:

A co do kryzysu budowlanego - miałam dokładnie to samo na identycznym etapie...I te obawy niestety nie są całkiem bezpodstawne, te prace wykończeniowe są wcale nie najłatwiejsze, a już z całą pewnością najdroższe.

Dzisiaj mój mąż spedził w nowym domu pierwszą noc, a ja z córeczką mamy nadzieje W KOŃCU dołączyć jutro lub pojutrze.

 

Nasza kiepska przygoda z firmą od kuchni oczywiście nie skonczyła się przed Świętami ale ciągneła az do dzisiaj. Z miesięcznym opóźnieniem zamontowano meble bez...blatu!! Co oznacza ze w kuchni nie bylo zlewu i kuchenki :evil: Dzisiaj - oczywiscie po kolejnej awanturze - znalazl sie blat, w kolorze innym niz zamawialismy co prawda, ale wolelismy to niz kolejne tygodnie czekania.

:x

 

Powiadam Wam, nic nie zszargało mi nerwów tak jak wykończeniówka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka - gratuluje i troszeczke zazdroszcze przeprowadzki :D

 

Dlugo trwal u ciebie etap tzw wykonczeniowki??

My chcemu w tym roku zrobic stan surowy otwarty i tak sie zastanawiam czy jak zaczne w marcu 2006 wykonczeniowke to zdaze do sierpnia-wrzesnia :o ??

 

Wieki całe ;) Ten etap budowy się dłużył najbardziej, no bo dom juz stoi a tu ciągle nie można zamieszkać ;) W czerwcu 2004 mieliśmy stan surowy zamknięty. W zasadzie od tamtego czasu, z krótką dwumiesięczną przerwą trwały prace - tynki, wylewki, ocieplenie, elektryka, ogrzewanie...Taka prawdziwa wykonczeniówka - kafelki, łazienki, podwieszane sufity, kominek itp. to zajęły nam pełne dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka - no niepowiem zeby to brzmialo optymistycznie :-?

 

Nie, no ja musze sie wyprowadzic z mojego mieszkanak z we wresniu bo ta sterta ksiazek i gazet zawali sie na mnie :roll:

 

A wykonczyliscie tez poddasze - ja mam plan ze wrazie co to bede mieszkac tylko na dole, gore bede wykanczac juz "hobbistycznie". :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykonczyliscie tez poddasze - ja mam plan ze wrazie co to bede mieszkac tylko na dole, gore bede wykanczac juz "hobbistycznie". :D:D

 

 

:D :D No my własnie tak robimy - u góry zrobiona tylko łazienka, poza tym gołe ściany i beton na podłodze.

Ale spoko, może my jakieś żółwie tempo mamy i nie masz sie co martwić na zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie slyszec, ze nie tylko ja jestem tak "wspanialomyslna" :D:D

Smiac mi sie che tylko z siebie, ze narzekam na 2 pokojowe mieszkanie, a z drugiej strony planuje ze bede mieszkala znowu w 2 pokojach - salon+gabinet ;);) (no moze z ta roznica ze salon nie bedzie mial 15m tylko 38 :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również witam w nieco chłodnawy poranek...

 

wpadłam żeby się troszku pochwalić pracami na budowie :oops: :oops: :oops:...ale to tak ze szczęścia :wink:

 

elektryk prawie już skończył rozprowadzać kabelki na górze, już niedługo zaczniemy tynkować a na piątek umówiłam się z projektantką, która "wymyśli" dla nas naszą wymarzoną, śliczną łazieneczkę :D hurrraaaa

także budowa w końcu ruszyła po zimie...już nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzimy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...