Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

last minute:

kto chętny na kaffe/piwo dziś po pracy w miasteczku - po 17??? 8)

palec do tzw. budki!

 

moja 2 połowa (Wojtego) :) umówiła sie z Had na 19 w Rynku na piffko

(zabierają też swoje pierwsze połowy 8) )

 

--

Wojty (właściwy)

 

hmmm, no to właśnie mówię, że się będę nudzić do tej 19 8) 8)

gdyżponieważalbowiem, macie pecha 8), dowiedziawszy sie podstępnie, choć niechcący, o Waszej schadzcce, postanowiłam w niej uczestniczyć przez momencik, przy okazji wychodnego........... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz

Twój inspektor tak się Ciebie bał, że robił wszystko ponad normy,

w chudziaku wystarczy położyć przy ścianie kawałki styropianu o gr. 1cm i jest gut, dylatacje i nacinania mozna robic przy dużych powierzchniach, mozna tez to rozwiązac dodając do chudziaka drutów juz w w betoniarni i ma się św. spokój.

zapraszam do siebie - mam chudziak bez dylatacji na całym parterze gdzie jest przestrzeń otwarta ponad 100m2 i nie ma żadnej dylatacji i nie ma pęknięć ale mam druty w chudziaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - masz 100m2 bez jednej ściany działowej? Fajnie, będzie można robić ósemki na rowerze :wink: :) A cała powierzchnia domu ile, bo pewnie już pisałeś, ale moja pamięć jest bardzo zawodna.

 

HAD Wojtek to ma ze 300 jak nic :lol: :lol: wiesz jak jest na Bielanach mniejszych się nie stawia :lol: :lol: :lol:

 

 

Wojetk ale o tej działece koło mnie to ja mówiłem poważnie

tiu sobie obejrzyj i co tylko chcesz od 27 do 13

http://budownictwo.archipelag.pl/chrzastawa/plan/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - a co Ty taki wrażliwy? :lol:

 

Wiech- dziękuję za specyfikację taśmy :) zanotowałam.

 

Yemiołka - miałaś być dla Wojtów "niespodzianka z torta" i popsułaś :wink:

 

ejjj, o co tu chodzi??

 

Had, co to za spisek za moimi plecami??

Mialo byc kameralnie, milutko a tu sie cale zgromadzenie forumowiczow szykuje :o

ja sie nawet nie przygotowalam - na cos takiego potrzebuje min. 1 tydzien - solarium, kosmetyczka, fryzjer... :roll:

 

Had - i ty Brutusie przeciwko mnie??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

had

 

moje złośliwości w Wojtkiem są reżyserowane

 

uprawiamy je sobie jeszcze od czasów "siennika" (a to o ile dobrze pamiętam był jakiś 1945rok) i międzysąsiedkiego spożycia.

A wszystko po to żeby wnieść trochę życia i pozytywnej wiosennej energii na forum oraz niszczyć w zarodku wszelkie formy i przejawy nietolerancji, ksenofobii, klaustrofobii, homofobii, i w ogóle bii jako takich oraz popierać grilla, ognisko, browara przez płot jak żona nie patrzy i takich tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...