Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

ejjj, o co tu chodzi??

 

Had, co to za spisek za moimi plecami??

Mialo byc kameralnie, milutko ....

 

ale mnie skubana wyczuła... :oops:

 

szkoda, że nie przeczytałam tego postu przed wyjściem - odkryłabym wszystkie swoje schizofreniczne ja [żeby było jeszcze mniej kameralnie] i byłabym jeszcze bardziej złośliwa - żeby sprostać wizerunkowi :roll: 8) 8)

 

tak czy owak miło było zobaczyć Was wszystkich!

:D

 

Wojtystereo: w kwestii ewentualnych wykopków dyżuruję pod gg 5678072:)

 

plotka dla smokofili - Smok tęskni! za Internetem.

-----------------------------------

Gagata - poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czy ktuś z szanownych grupowiczów wie, gdzie można kupić fajne rolety wewnętrzne?? z chęcią w motywy dzieciakowe [z wielobarwnych widziałam tylko granatowe w księżyce i gwiazdki, a ja nieboga nie trawię granatowego!!!]. we wszelkich budowlanych marketach są ino 1-kolorowe, nie ma to jak szeroki wybór :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yemiołka

zobacz może w Ikei - może tam mają fajne rolety

albo kup różowe i pomaluj własnoręcznie np. w zielone słoniki albo pomarańczowe małpy - służę modelem, ulubiony pluszak mojego Syna to porańczowa małpa :)

pozdrów Smoka (i Owieczkę) :)

co do podłóg - nie pomogę , planuję wyłącznie płytki i (chyba) panele, nie będzie desek

 

Czy można robić tynki wew i wylewki (jak już będzie ciepło) w garażu bez żadnej bramy garażowej? Nie chcemy kupować bramy bez wykończeniówki wewnątrz, pan od bramy mówi żeby kupowac jak będzie znany dokładny wymiar czyli po wylewkach

jak robicie u siebie - macie bramy przed wylewkami? Brama ma być segmentowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yemiołka

zobacz może w Ikei - może tam mają fajne rolety

albo kup różowe i pomaluj własnoręcznie np. w zielone słoniki albo pomarańczowe małpy - służę modelem, ulubiony pluszak mojego Syna to porańczowa małpa :)

pozdrów Smoka (i Owieczkę) :)

co do podłóg - nie pomogę , planuję wyłącznie płytki i (chyba) panele, nie będzie desek

 

Czy można robić tynki wew i wylewki (jak już będzie ciepło) w garażu bez żadnej bramy garażowej? Nie chcemy kupować bramy bez wykończeniówki wewnątrz, pan od bramy mówi żeby kupowac jak będzie znany dokładny wymiar czyli po wylewkach

jak robicie u siebie - macie bramy przed wylewkami? Brama ma być segmentowa

 

 

mozesz mieć bramę wczesniej - chodzi perzecież o to żeby zamknać budynek musisz tylko wiedzieć gdzie przy drzwiach będziesz miec poziom 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktuś z szanownych grupowiczów wie, gdzie można kupić fajne rolety wewnętrzne?? z chęcią w motywy dzieciakowe [z wielobarwnych widziałam tylko granatowe w księżyce i gwiazdki, a ja nieboga nie trawię granatowego!!!]. we wszelkich budowlanych marketach są ino 1-kolorowe, nie ma to jak szeroki wybór :o

 

my kupowaliśmy w Domarze na Braniborskiej.

Takie jak na

http://czajla.republika.pl/dom/20042435s.jpg

(powiększenie http://czajla.republika.pl/dom/20042435.jpg

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK my mieliśmy bramę przed wylewkami, z firmą od bram i rolet zew. nie było żadnego problemu, musieliśmy podać tylko gdzie będzie poziom 0. Powiem tylko że nie mielismy jeszcze tynków jak wstawiali bramę i musieliśmy wytynkować kawałek wokół bramy (a najlepiej byłoby wytynkować cały garaż przed zamontowaniem bramy segmentowej ponieważ teraz będziemy mieć problem z tynkowaniem sufitu ponieważ "idą" po nim prowadnice do bramy...a brama bardzo duża)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Oczywiście "modrzewiorwanie" jak najbbardziej aktualne - mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i w sobote spotamy sie u mnie na dzialce :D:D

 

Patrzyłam na te moje galazki ostanio i cos mi sie zdaje ze i na 1,5 godzine ognisko straczy :D:D - no moze jesli przyniesiecie wiecej swojego drewna z domku to sie przedluzy ;););)

 

Hihi, a moze ktos jeszcze chce jakiegos modrzewika??? :D:D:D

jesli tak to zapraszam - mam ich chyba z 18 -z z tym ze 10 bierze yemoiolka, 1 Had ale 6 jest jeszcze do rozdania :D:D - zapraszam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi roletami - mozecie mo cus doradzic??- nie wiem na jaki system sie zdecydowac... no i jakie nadproza wzwiazku z tym kupowac...

 

W jakich firmach zamawialiście rolety?? :roll:

 

to musisz skonsultować z misiem od rolet i z misiem od konstrukcji

 

a przede wsytkim musisz podjąć decyzję czy chcesz kasetę czy skrzynkę na zewnątrz

a to możesz zdecydować jak już wiesz czy pomieszczenie będzie dobrze doświetlone czy nie - jeśli masz obawy, że za mało to lepiej zdecyduj się na skrzynki.

 

ja zamawiałem w Norcie byli najtańsi na rynku

http://www.norta.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...