Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A co z tymi roletami - mozecie mo cus doradzic??- nie wiem na jaki system sie zdecydowac... no i jakie nadproza wzwiazku z tym kupowac...

 

W jakich firmach zamawialiście rolety?? :roll:

 

to musisz skonsultować z misiem od rolet i z misiem od konstrukcji

 

a przede wsytkim musisz podjąć decyzję czy chcesz kasetę czy skrzynkę na zewnątrz

a to możesz zdecydować jak już wiesz czy pomieszczenie będzie dobrze doświetlone czy nie - jeśli masz obawy, że za mało to lepiej zdecyduj się na skrzynki.

 

ja zamawiałem w Norcie byli najtańsi na rynku

http://www.norta.com.pl

 

ja chce rolety chowane w nadprozu (one nie beda przslaniać mi swiata ;) ) a oknao w salonie bede miala duuuuze - 270/240.

Z tego co widze to chyba najlogiczniejszy jest system Integro...

 

ale wiem tez ze co innego teoria a co innego praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a ja wczoraj bylam u misa od okien - poszlam na gleboka wode - okna z profili thysena i do tego z okleina - 96m profila - 21 okiem :o :o - 15 000 brutto - na poczatek wszystkie okna otwierane - potem moze poredukuje moje marzenia i porobie "witryny sklepowe" -nieotwieralne :D:D - no coz takie sa poczatki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam okna i rolety u Misia od Okien :p w Brzegu opolskim, jak będzie OK to dam telefon

okna (13 okien w sumie 30 m2) kosztowały 8800 PLN, najniższe ceny we Wrocku to 12 tys, w tym mam duże okno tarasowe 360 cm szerokości i jedno tarasowe na 90 cm,

do tego rolety - RKSy, na etapie adaptacji projektu przewidzieliśmy podniesienie o bloczek, żeby wystarczyło na RKS żeby nie ujmować z wysokości ścian ani okien

W całym salonie rolety z silnikami, do tego w sypialni, razem okna plus montaż plus rolety i silniki 20 tys - wszystko złoty dąb, profil Brugmann 4-komorowy, fajny

 

Kto ma fajnego misia od bram segmentowych dajcie znać! Poszukuję!

Ceny są super - od 8 - do 9,5 tys za bramę :o 4500 na 2250

a ja chcę taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz

 

Wielkie dzieki za namiary na misia roletowo-okiennego!!!!! :D:D

 

Misiu mi dzisiaj przez ponad godzine opowiadal o roletach i przede wszystkim o systemach mocowania :D Na koncu dalam mu projekt i do czwartu bede miala wycene i okien i rolet :D.

 

A ty jakie rolety wybrales - Integro, RKS czy BeClever (ten system podobno jest dopiero od pazdziernika) http://www.beclever.com.pl/ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...