Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Oj Narcyza nie mow teraz o takim ciasteczku bo mi slinka cieknie :D

 

Uwielbiam takie ciasta, tylko niestety one sa dobre tylko w pierwszy dzień :-? i dlatego pieke je tylko jak moja szarańcza przyjezdza (czytaj - tesciowie"););)

Czy takie Ci wychodzą ? A może jeszcze lepsze :-?

http://foto.onet.pl/upload/33/31/_451126_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a proszę bardzo. Możesz wpaść kiedy chcesz.

a dziś też może być??

a czemu nie? Ja powinienem dotrzeć tuż po 17 i pewnie przez jakieś dwie godziny będziemy się snuć wokół domu i zastanawiać która z setki rzeczy do zrobienia jest akurat najpilniejsza ;-)

Grzegorz

OK - to będziecie mieli nalot dziś ;-) ja dotrę do siebie tez po 17, zjem coś, załaduję dzieciary i w drogę....będę po 18....dobrze że teraz długo jest widno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Narcyza nie mow teraz o takim ciasteczku bo mi slinka cieknie :D

 

Uwielbiam takie ciasta, tylko niestety one sa dobre tylko w pierwszy dzień :-? i dlatego pieke je tylko jak moja szarańcza przyjezdza (czytaj - tesciowie"););)

Czy takie Ci wychodzą ? A może jeszcze lepsze :-?

http://foto.onet.pl/upload/33/31/_451126_n.jpg

 

Ojoj, ja aztakich apetycznych to chyba nie robie :-? -prawde piszac buleczki, tzn czeskie buchty (chyba nie przekrecilam :roll: ) robilam raz ;)

A poza tym robie hurtowo cala blache ciasta drzdzowego :D

 

A tak w ogole to specjalizuje sie w kruchych ciastach (zawsze sie udaja;) a ostanio jescze w ciescie marchewkowym - cudo!

 

Kiedys robilam pyszne "serdniczki" ale ktos mi pozazdroscil - przewnie mnie z zawisci przeklal i juz mi nie wychodza :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty,

a to wszystkich spraszasz do siebie?

wydawało mi się, że to nieformalne spotkanie gminne

 

 

Hmm, chyba czegos nie rozumiem.... :-?

 

Do Narcyzy to pewne wpadne i tak innym razem - najblizsze dni ( i te ciasteczka ze zdjecia) rozumiem ze naleza do ciebie ;)

 

Ja pewnie kiedy indziej wpadne, jak bede jechala w moje rodzinne strony :D

 

A co do imprezowego weekendu to stwierdzam to widzac jak sie ludzie dzisiaj umawiaja (Ivo i Polanki, ty i Narcyza, ja i modrzewiobiorcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...