Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam,

 

proszę o pomoc grupę wrocławską pólnocno - wschodnią :D

 

szukam firm zajmujących się maszynowym układaniem tynków gipsowych i cementowych, jak ktoś zna warte polecenia, to proszę o namiary na priv

 

pozdrawiam

 

Ja znam takową, w zeszłym tygodniu kładli tynki u moich rodziców, pięknie, sprawnie i szybko. Postaram się jutro podesłać Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem grupo,

dawno mnie tu nie było ale juz wracam, dodatkowo jako mieszkaniec nowego domku :)

 

witaj aka :-)

fajnie że się przeprowadziliście...GRATULKI !!!! a jak tam Malutka??

 

Tez sie ciesze, bo pamiętam ze jeszcze niedawno to ja zazdrościłam Tobie domku (szczególnie jak widziałam go z drogi gdy jechałam w strone mojej budowy :oops: )

 

Malutka juz całkiem dużutka się robi, jest juz małym pełzaczkiem (tempo ślimacze i ciężko pracuje na każdy centymetr do przodu, ale daje rade ;) ) Poza tym poznaje uroki zycia wiejskiego, w domu śpi tylko w nocy a wszelkie drzemki w wózku na zewnątrz, dostała juz rumieńców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze pochwalicie sie po ile np. po ile kupiliscie bloczki fundamentowe???:D:D

 

 

TERMAT M6 z rozladunkiem HDS na budowie 2,44 brutto.

 

======================================

 

Gratulacje dla Kasztanki !!

 

 

======================================

Pzdr

BOOD'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze pochwalicie sie po ile np. po ile kupiliscie bloczki fundamentowe???:D:D

 

 

TERMAT M6 z rozladunkiem HDS na budowie 2,44 brutto.

 

======================================

 

Gratulacje dla Kasztanki !!

 

 

======================================

Pzdr

BOOD'wy

 

 

 

 

 

BOOD'wy - dzieki za info :D

 

A te bloczki kupowales w termacie czy w hurtowni - jesli w hurtowni to orientujesz sie moze po ile maja "betardowskie dziela"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

zdaje się, że dziś wieczorem dostąpisz zaszczytu wejścia do ELITY tego forum

 

Hmm, sama nie myslalam ze to nastapi tak szybko. I w ogole dziwnie sie czuje mysląc ze to dzisiaj moze być ten wieczor...

Sama nie wiem jak uczcic ten moment.

Moze oddam glos, a raczej klawiature mojej 1 polowie - niedlugo ma urodziny wiec w ramach prezentu ...;)

A moze wyglosze male podziekowanie - jesli sie nie myle - Woprz tak uczynil..

Hmm, mam jeszcze 6 postow do pomyslenia :D

Ale dziekuje ze zauwazyles :D

A swoje drogą to sie troche tu ZADOMOWAIŁAM i nawet nie wiem czy odrazu do ELIT chce wstepowac :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,troche sie zapracowalam,ale "podglądam"...

Wojty do elity wstap tylko nie wiem czy zdazysz tego wieczora? mam c do ciebie pytanie odnosnie hurtowni w Pęgowie masz tam dobre wejscia?

Polanka dzieki za zaproszenie na taras,ale w weekend jade do szkoły i w przyszły rowniez,maj mam wolnieszy... i mam nadzieje ze zorganizuje jakiegos grilla

AKA WIECH pozytywnie zazdroszcze wam mieszkania na wsi,wiosna jest piekna we Wrocku nie dostrzegalna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blondyna - przemyslalam sprawe - wstapie do ELITY, chociazby po to zeby spotkac sie z Wojtkiem62, BK, Woprzem i wieloma innymi fajnymi ludzmi (wiecej nie bede wyniemiać, bo jak i tak o kims zapomne to bedzie "mniej przyjemnie";) ). Ale to chyba nie dzieisj - ide zaraz ogladac film :D, apoza tym dam sie "mojemu malzonkowi" popisać ;)

 

Co do Pegowa to powiedzmy ze ma tam swoje wejscia;) Prawde pisac mieli bardzo ciekawe ceny, ale niestety ten transport :evil: - to jednak kawal drogi do Kamienca :(. Jak jestes zainteresowana cenami to moze przeslij mi zestawienie interesujacych cie materialow to sie popytam po ile by to mieli :D Ale nie ukrywam ze oni naprawde duze rabaty daja przy wiekszych zamowieniach - np. na caly stan surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty dzieki mam juz stan surowy otwarty i brałam z Pęgowa,tylko odległosc mnie twoja dziwiła

sprowokowałam cie zebys nabila postow

 

 

:D:D

Ej nie znasz mnie :D

 

Jak mam wene tworcza to co to dla mnie 10 postów ;) - zawsze poza nasza grupa jest jeszcze "wiosna 2005", "wymiana dośwaidczen" i ponabijanie sie z leona z katowic ;), "dział porad życiowych"

"kącik zapaleńców"itp ;D-mala zdrada nie jest zła ;>

 

Tylko wczoraj cos sie przestraszyłam podniosłości momentu przejscia do elit, że aż zaniemowilam :o.

 

A tak w ogóle WITAM WSZYSTICH SERDECZNIE Z RANA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

BOOD'wy - dzieki za info :D

 

A te bloczki kupowales w termacie czy w hurtowni - jesli w hurtowni to orientujesz sie moze po ile maja "betardowskie dziela"? :roll:

 

 

Z hurtowni PSB z dowozem malym HDS przy ilosci - kunka nie pamietam :) dosc duzej - powyzej 3000 szt. Ja jestem z okolic Świdnicy i raczej hurtownicy z racji cen gustuja w Termacie, do Dlugoleki jest dalej i cena rosnie. Jednak wiem ze sa hurtownie ktore prowadza betard, jednak ciezko sie tam rozmawialo i jesli chodzi o stropy to pamietam ze dali jakis ochlapowy rabat 5 % i zero checi gadki - wiec olalem......

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...