Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hadraade ja pomagam z rzeczami z którymi mieliśmy problem ;) kanalizację kładł mój mąż. Zabawnie w ogóle rura kanalizacyjna do której się łączyliśmy w drodze nie jest w tym miesjcu i na tej głębokości co na mapie :roll:

Rury mamy strasznie wielkie w przekroju ale to moja mania po mieszkaniu w domu rodziców gdzie chyba zaoszczędzili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm czy Na Jasia i Małgosi to ulica czy rejon Kamieńca bom zielona. Co do budowy to z czystym sumieniem o zgrozo mogłabym polecić tylko cieśli no i ewentualnie tynkarzy i posadzkarz no i może gościa od kominka resztę mogę odradzać.

A i oczywiście polecam mojego męża ;) świetnie sobie dawał radę mimo wielu przeciwności i mojego tatę, który robił całą wykończeniówkę. Ja polecam usługi jako malarz kucharka i sprzątacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hadraade ja pomagam z rzeczami z którymi mieliśmy problem ;) kanalizację kładł mój mąż. Zabawnie w ogóle rura kanalizacyjna do której się łączyliśmy w drodze nie jest w tym miesjcu i na tej głębokości co na mapie :roll:

Rury mamy strasznie wielkie w przekroju ale to moja mania po mieszkaniu w domu rodziców gdzie chyba zaoszczędzili ;)

 

U nas na razie jest śmiesznie, bo kanalizacja gminna będzie najprędzej za rok, więc na razie wyprowadzamy rurę za budynek i potem będziemy ją albo przyłaczać, albo - jeśli gmina stwierdzi że odkłada inwestycję na 10 lat np - robić szambo :)

 

I teraz chodzi mi o te odejścia kanalizacyjne od wszystkich sanitariatów. Czego trzeba przypilnować, oprócz oczywiście odpowiednich spadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniajac troszku temat - to jak z modrzewiami?- ja moge być na działce gdzieś przed 17 w sobotę, o ile wczesniej nie uda mi sie uciec z zajec ;)

 

Yemiolki, Hady i wszyscy zainteresowani modrzewiami i nie tylko - przyjezdzacie?? :D:D

 

My bardzo chętnie, niech tylko Yemiołka da znać, co z modrzewiowozem - czyli przyczepką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do piachu to my bralismy za niecałą 100 od Kamaza od gości co kopali stawy od razu wilgotny był warto poszukac w okolicy czy ktoś nie kopie

 

 

Dzień Dobry wszystkim.

 

Łatwo powiedzieć poszukac - jak ja wszystko na telefon załatwiam - czasu zero na takie oględziny niestety.........

 

Wojtku62 - ci w Rolantowicach niereformowalni - nic nie chcą zejść z tym transportem wołają 90 PLN za sam dowóz- chyba lepiej będzie wynajac auto - niestety od 2 dni nie moge do Ostaszewskiego sie dodzwonic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra w sobotę na działkę za szkołą po modrzewika wpadamy ale jak ja mam tą działkę rozpoznać :roll: mnie łatwo poznać bom słusznegoi wzrostu 178 i do tego dziecko w wózku.

W sobotę siejemy trawę to wpadniemy na wieczór

Co do rolet wewnętrznych to ktoś pytał do pokoju dziecięcego. Polecam Perfekta naprzeciwko stadionu olimpijskiego, mają duży wybór dziecięcych.

Rolety mam zahaczane na okno a nie przyklejane bądź przykręcane bardzo polecam wygodne i bezinwazyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiechu stanowczo jest moim sąsiadem znalazłam zdjątka ;) co ciekawe intryguje mnie link z przydomkiem math??? Wiechu czy ty masz coś wspólnego z tym wydziałem ja go ukończyłam zastosowania matem. dobrych parę lat temu ;) czyżby sąsiedzi z podobnymi zainteresowaniami mapki nadal szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe osoby na forum,witaj sąsiadko od wózka. EZ obok Ciebie buduje się Edyta 123(dom z Ytonga z grafitowym dachem).Hadraadae miałem podobny problem z kanalizacją jak u Ciebie.Rura była nawet innej średnicy jak na mapach,oraz nie było zaznaczonego trójnika do wpięcia się z moją kanalizą (musiałem rozcinać rurociąg).Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...