Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Proponuję godzinę 13.00 jako godzinę rozpoczęcia spotkania.

A teraz namiary:

Moja działka znajduje się blisko drogi z Oławy na Jelcz – Laskowice. Po przejechaniu mostu na Odrze należy jechać prosto aż do pierwszej przecznicy w prawo (po drodze są dwa wjazdy na posesje – te zignorujcie i jedźcie aż zobaczycie szerszą drogę asfaltową w prawo). Jadąc tą drogą nie rozpędzajcie się bo skręcić należy w kolejna pierwszą uliczkę w prawo (wyłożona kostką brukową – jako jedyna ulica na osiedlu – bo od niej rozpoczęto budowę dróg u nas). Jadąc tą ulica do jej ž wysokości zobaczycie dom z czarnym dachem w stanie surowym otwartym, obok niego zamieszkały dom, a jeszcze dalej dom bez dachu – w tę uliczkę błotnista skręćcie – ten dom bez dachu to moje włości i tam zapraszam. – Myślę, że nie powinniście się zgubić – dojazd jest prosty (przynajmniej taką mam nadzieję), a w razie czego na tabelce prowadzonej przez Yemiołkę jest umieszczony mój numer komórki – w przypadku kłopotów – dzwońcie.

 

A swoją droga to jak tak dalej pójdzie to nikt nie przyjedzie :sad: - wszyscy piszą, że nie dadzą rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Yemiołka - wiadomosć odebrałam. ostateczna decyzję podejme w sobotę wieczorem, bo choć imprezke urodzinową mojego dzieciaczka zrobię w sobotę to niestety (w tym przypadku - aż tak niegoscinna to nie jestem :wink: częsć gosci z poza wrocka zostanie do niedzieli. I cholerka co im wymyslić? Troche głupia sytuacja. Jednakże wiedzcie że bardzo bym chciała Was poznać i jesli tylko mi się uda to dotrę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyscie tam sobie popijali piwko, a ja nie moglem nawet mojego "Tri miedwiedia" wyjac z lodowki przez ten antybiotyk. Na sama mysl o czyms slodkim (cekolada) i goracym (kawa) moje zeby zaczynaja przypominac o sobie u musze je chlodzic syczeniem. Jezeli w piatek sie nie pojawie, oznaczac to bedzie, ze rozpeklem sie przy niskim cisnieniu (samolot leci na 10km).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...