Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

co do nazw domu mój dom tak jak projekt nazywa się Sonata i jakoś nie mam ochoty zmieniać ewentualnie zdrobnienia

Namiar na dachowców Wojty wysłałam my byliśmy zadowoleni i cena była rozsądna oprócz tego, że zaczęli tydzień później bo jedna budowa się opóźniła bo oni jednocześnie na 2 robią tzn u Ciebie kładą więźbę potem u drugich itd, ale szybko i sprawnie jak coś biorą pomocników.

 

U nas dzisiaj weekendowy zjazd rodzinny robimy siatkę z tyłu i siejemy kawałek trawy więc lecę im zrobić obiad. Rodzina to fajna rzecz zwłaszcza, że mąż ma 2 braci a oni synów i jak razem się biorą to robota aż furczy :D

To dzięki nim wyszło nam tak tanio wybudowanie domu

 

Taka Rodzina to skarb :) My niestety jesteśmy w tej kwestii skazani na samodzielność, ale bardzo sobie cenimy wsparcie duchowe i awaryjne nieoprocentowane pożyczki od Rodzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK a gdzie się budujecie tutaj chyba jakaś epidemia ;) Mi się strasznie okolica podoba so sklepu 5 minut na pocztę 5 minut, na przystaniki 5 minut i do Kościoła, gorzej ze szkołą 10-15 minut.

Co do kominka to jest wzór, sprawdza się dobrze belki drewnianej nie ma więc pękanie z głowy, łatwo się myje i sprząta

 

http://img222.echo.cx/img222/5554/komin8rh.th.gif

 

A tak wygląda ten dach co go się wszyscy cieśle bali ;)

 

http://img222.echo.cx/img222/5452/domd6mj.th.jpg

 

Kliknięcie na obrazek powiększa go bo nie chcę tu nikomu zarzynać łącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty to teraz rozumiem dlaczego swój projekt robiłeś my chcieliśmy mniejszy dom, ale nie mogliśmy nic znaleźć a ten miał wszystko co potrzeba.

Wpaść popołudniu na kawkę zawsze, ale proszę się zapowiedzieć bo ja mam 2 dzieci małych i nie nadążam z porządkami więc nie chcę, żebyście się już przy wejściu zabili na rozrzuconych klockach zostali staranowani przez Asię na rowerku i ściągnięci do parteru przez uczącego się chodzić Maćka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZ - spoko, ja sie zawsze zapowiadam!! ;)

Wprawdzie dzieci jeszcze nie mam ale mam niesfornego 40-kilowego psa, ktory robi tez mnostwo balaganu (ze nie wspomne, ze ja mu tez w tym trochu pomagam :oops: ).

Narazie rozpoczelam sezon opalania i grilllowania 8), a za 1,5 miesiaza zaczene BUDOWE! :D

A odwiedziny - czyli tzw koleda po sasiadach zacznie sie dopiero jak sie przeprowadze do Kamienca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno mieszka się super :) jeszcze mi ogrodzenia do szczęścia brakuje i będzie idealnie bo teraz Maćka się samego w wózku boję zostawić na dworze.

Jest spokojnie cicho moja Asia jest taka szczęśliwa jak biega po podwórku. Jak przypomnę sobie te wyprawy w mieście na 15 minutowy spacer brrrr...

A kto ma z Kamieńca dzieci może jest jakiś rówieśnik Asi (3.5 roku) bądź Maciusia (9 mies.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez - ja mam pannę 7 lat (ale chętnie się pobawi z młodszą koleżanką - marzy o siostrze i cały czas truje że będzie ją mieć :roll: ) i kawalera 2 latka 8 miesięcy

 

a mieszkam w Gajkowie, w linii prostej jakiś kilometr, może 2 od ciebie - w Gajkowie :)

 

okolica rzeczywiście fajna 8)

u mnie pod domem mieszkają bażanty, drą się niemiłosiernie :)

mnie też denerwują te wyprawy spacerowe, postaramy się zrobić ogrodzenie już szybko i może nawet wpadać na weekendy do domku (śpiąc na materacu na betonie)

synek jest jak piesek - musi się wyszaleć na powietrzu :)

a co do porządków domowych przy dzieciach to myślałam że tylko u mnie tak jest ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia kocha starsze dziewczynki dawaj znak kiedy będziecie na działeczce to odwiedzimy Was koniecznie, jak się spodobają to ci ją zabiorę od czasu do czasu :) synka też mogę niech poszaleją.

Mamy stałą koleżankę Helenkę 2.5 roku więc spoko u mnie na podwórku niedługo ogrodzonym będzie huśtawka to mogą wariować, mnie tam nic nie przeraża nawet 10 na podwórku.

Co do porządków jest tu pani 4 zł za godzinę sprząta ja chyba się skuszę bo ona hihi większość domów z dziećmi sprząta, chociaż przed chrztem.

Proboszcz w Kamieńcu bardzo fajny jak byłam załatwić chrzciny dla Maćka bo czekaliśmy aż tu zamieszkamy to był wniebowzięty, bo w tamtym roku całym tylko kilka chrztów było. A Gajków ma swój Kościół czy pod Kamieniec podlega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez - OK, jesteśmy umówione

ja na razie nie jeżdżę z dziećmi na budowę bo tam pełno dziur i pułapek

 

co do kościoła - jest w Gajkowie, nawet dość mocno zabytkowy

czy w okolicy są jakieś przedszkola? Bo ja synka zapisałam już na Różyckiego (córka chodzi już 5 rok i jest super) ale może lepiej byłoby gdzieś w okolicy - najlepiej okolicy szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...