Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

tak właśnie zrobił i dobrze wyszło są małe nierówności ale tak na prawdę pomijalne chociaż Łątka powiedział że przyjedzie i zeszlifuje

 

o ile obniżyć to musisz już uzgodnić z parkeiciarzem bo to ależy od tego co będziesz kładała

No własnie szukam jakiegoś parkieciarza masz jakieś namiary?

 

goliszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

tak właśnie zrobił i dobrze wyszło są małe nierówności ale tak na prawdę pomijalne chociaż Łątka powiedział że przyjedzie i zeszlifuje

 

o ile obniżyć to musisz już uzgodnić z parkeiciarzem bo to ależy od tego co będziesz kładała

No własnie szukam jakiegoś parkieciarza masz jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zrobił i dobrze wyszło są małe nierówności ale tak na prawdę pomijalne chociaż Łątka powiedział że przyjedzie i zeszlifuje

 

o ile obniżyć to musisz już uzgodnić z parkeiciarzem bo to ależy od tego co będziesz kładała

No własnie szukam jakiegoś parkieciarza masz jakieś namiary?

 

goliszek?

 

A jakiś telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chwilowej nieobecności z powodu komp. Betka zostawia sie takie otwory pod instalcje szczególnie kanalizacyjne,kominowe i inne.Nie daje sie wtedy pustaka stropowego zaślepiając np. styropianem. Odnośnie rur kanaliz radzę główną dać fi 160,piony z WC 110 ,do kuchni podejście min 75 mm(mimo że w projekcie może być fi 50).Kolana o ile to możliwe nie 90 stopni. BK a z czego masz zrobione ocieplenie? Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goliszek - Centrum Podłogi

53-632 Wrocław, ul. Łęczycka 19

tel./fax (0 prefiks 71) 359 18 63, 354 62 01

dzięki Ci dobry człowieku :lol:

 

Oj widze bartar, ze nie lubisz szukac informacji w forum ;)

A ja pisalam niedawno, miesiac temu dalam namiar wlasnie na Goliszka (ostanio kolega korzystał z jego usług)

 

http://www.murator.pl/forum/viewtopic.php?t=798&postdays=0&postorder=asc&start=10980&sid=e15982b84613ad19d99501fe9e47dd2f

-tam jest tez adres do innych parkieciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goliszek - Centrum Podłogi

53-632 Wrocław, ul. Łęczycka 19

tel./fax (0 prefiks 71) 359 18 63, 354 62 01

dzięki Ci dobry człowieku :lol:

 

Oj widze bartar, ze nie lubisz szukac informacji w forum ;)

A ja pisalam niedawno, miesiac temu dalam namiar wlasnie na Goliszka (ostanio kolega korzystał z jego usług)

 

http://www.murator.pl/forum/viewtopic.php?t=798&postdays=0&postorder=asc&start=10980&sid=e15982b84613ad19d99501fe9e47dd2f

-tam jest tez adres do innych parkieciarzy

 

 

Wiem,wiem o Twoich namiarach, ale ja się tak nauczyłam ze zawsze zbieram kilka numerów, a w końcu decyduje sie z reguły i tak na pierwszego tak było np. z kotłownią miałam sześć róznych propozycji i wycen a i tak skończyło sie na tym co jest na liscie Dobrzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Wojty - daję ci namiar na moich dachowców

są OK tylko trochę mnie denerwowało że bałagan robią i że jak szef wyjechał to hmm robota trochę stała - ale dach zrobili bardzo OK, u sąsiadów też

pan Marek Gawliński 604 62 37 71

 

WIELKIE DZIĘKI ZA NAMIARY!!!

A moze porosimy ładnie DObrzyka coby wpisal kilka ostanio nowopodanych namiarów na misiów (z róznych dziedzin)?:roll: :D

Sama wziełam ostanio na tapetę "listę Dobrzyka" i z tego co pamietam to pare numerów nie odpowiadały, albo odbierał ktoś inny ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...