Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cieszę się, że podobało się wam na mojej budowie. W przyszłym roku zapraszam gdy będzie już dach i będzie cieplej - wtedy załatwimy turystyczną lodówkę zamiast termosów z ciepłą kawą i herbatą :grin:

Dobrzykowice - dziękuję bardzo za pomoc!!! Choć stronę z zastępowaniem męża musze teraz skrzętnie przed nim ukrywać żeby nie zzieleniał ze złości :grin:

A swoją droga to jest tak jak pisze Alanta i Yemiołka - poczekajcie aż urodzimy i skończymy karmić - wtedy się okaże jakie z nas piwoszki i może znów zaczniemy tańczyć na beczce piwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobna rada dla karmiących matek, na laktację niezłe jest Karmi,

sposób przetestowany na mojej żonie :grin:

 

Agnicha nie dawaj się aż tak terroryzować, małżonek powinien miec trochę większe do Ciebie zaufanie :smile: No chyba, że sprawia Ci to przyjemność :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Yemiołkę - Karmi bleeeee.... to już chyba wolałabym znienawidzoną bawarkę. A z laktacją to jest tak: pomaga Ci najbardziej to w co najbardziej wierzysz, że Ci pomoże :grin:

A co do męża dobrzykowice, to on mnie nie terroryzuje - bynajmniej - jest zazdrosny, ale w granicach rozsądku. Jednak po co mam go martwić i dawać powodów do myślenia skoro 3/4 roku jest poza domem - przyznaj - sytuację mamy specyficzną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu narozrabiałam i zamiast wpisać tu wkleiłam gdzieś w eter.

 

"Witajcie ponownie.

 

Ostatnio zajrzałam tu gdzieś na 27 stronie. A dziś... Proszę, proszę...41. Bardzo ładnie)Szczególnie podoba mi się atmosfera inna niż w pozostałych grupach))

Wczytuję się uważnie w to forum i bardzo chciałabym do Was dołączyć. A jeszcze bardziej stać się "czynnie" budującym.

Podpowiedzcie proszę gdzie można znaleźć jakąś ciekawą działkę.

Ton Agro - niedostępne, AWRSP nie ma nic ciekawego, gazety przeglądam ale oferty stale się powtarzają i dominują te po 150-200 PLN za metr. Czy nie mozna taniej??? Mam tylko jeden warunek chciałabym aby był dojazd MPK. Może szukając działki dla Siebie oglądaliście coś interesującego w rozsądnej cenie a może w pobliżu Waszej budowy są jakieś wolne działki?

Proszę pomóżcie bo sytuacja zmusza mnie do "szybkiego" działania

a z malutkim dzieckiem na karku nie jestem specjalnie mobilna.

Najchętniej kupiłabym coś na Maślicach, Marszowicach, Stabłowicach lub w Leśnicy. Ale będę wdzięczna za wszelkie info.

Z góry baaaardzo Wam dziękuję.

Anka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-07 16:42, awrocka wrote:

no i znowu narozrabiałam i zamiast wpisać tu wkleiłam gdzieś w eter.

 

hej! tamto z eteru możesz wywalić za pomocą opcji "edytuj".:smile:

 

Wczytuję się uważnie w to forum i bardzo chciałabym do Was dołączyć. A jeszcze bardziej stać się "czynnie" budującym.

Podpowiedzcie proszę gdzie można znaleźć jakąś ciekawą działkę.

nooo, o tym to już była mowa - wkupne w postaci cementu & kszynki i dostaniesz legitymację grupowicza :wink:

co do działek - już 2 latka minęły, jak byłam na bieżąco.

z mych okolic wiem jedynie o wolnych parcelkach na osiedlu "Leśnym" - ul. Żwirki i Wigury, bodajże 90 PLN/m :oops:

 

ps. a qledzy to tylko o tych cycach, no doprawdy.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awrocka, ja miałem sprawę z głowy bo ziemie dostałem od Teściowej :grin: Myslę jednak że niezłym pomysłem jest pojeżdzić autkiem po peryferiach i spróbowac informacje w terenie. Mogę jedynie powiedzieć, że w dobrzykowicach jest jeszcze sporo działek ale nie mam pojęcia czy już nie zostały sprzedane. Poza tym dojeżdża ty tylko autobus DLA 6xx czyli srednio raz na godzinę a w weekendy jest jeszcze gorzej. A próbowałeś dać ogłoszenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Yemiołka niepotrzebnie sie obruszasz, gdziesz czytałem że faceci przez 60% czasu kiedy nie śpią myslą między innymi o cycach, a tak swoją drogą to taki mały brzdąc w początkowym okresie jest bardzo dożą konkurencją dla faceta... i facet z reguły przegrywa i gdzie tu sprawiedliwość ???!! :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...