Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No a ja tu juz 2 zmiane zaczynam :D!

 

BK- zapomniałam się pochwalić, ze wreszcie ujrzałam twoj domek z bliska, z zewnątrz :D

Śliczny - tylko pozazdrościć :) - Fajną macie dachówkę - my chyba zdecydujemy się na podobna - jaka to firma/kolor??

Szkoda, że się nie spotkałyśmy i poznałyśmy :roll:

Faktycznie widać go z drogi tyle ze my mtslelismy, ze mieszkasz troche wczesniej - bliżej stacji benzynowej.

 

Dachówka Euronit antracyt - w sumie to żaden antracyt tylko czarna

Bardzo nam się podoba, dach wyszedł naprawdę fajnie, dekarze spisali się na medal (muszę to przyznać chociaż denerwowało mnie że rzucali potłuczone dachówki na piasek do murowania)

poza tym, taki kolor jest super bo nie widać na nim upływu czasu - nic nie ciemnieje, nie widać nalotów, które widać nawet na dachówce ceramicznej po jakimś czasie

bardzo podobają mi się domy z czarna dachówką i elewacją z piaskowego (żółtego) klinkieru - ale to dużo kosztuje

 

No i ładnie wyszło z kolorem podbitki i deski czołowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie proszę krytycznym okiem na mój taras - ten zadaszony - i powiedzcie czy rozwalać ten murek czy zostawić. Dla mnie to sprawia trochę cięzkie wrażenie, takie pancerne, z tymi filarami szczególnie, ale może się okazać praktyczne - nie będzie zawiewał śnieg i będzie można spokojnie siedzieć na tarasie, suszyć pranie, generalnie używać do wszystkich celów gospodarczych. Może nawet kiedyś zrobić ogród zimowy. Zostawić ten murek czy rozwalać? Jak uważacie? Może trochę zaciemniać - jest od południa, ale nie jest bardzo wysoki, a salon jest oświetlony oknem tarasowym 360 cm, 90 cm i zwykłym oknem o szerokości 150 cm czyli światła jest dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj BK

mi też siępodobają domki z czarną dachówka i żółtą elewacją- szkoada ze nie mam wystarczajacych funduszy zeby szarpnąć się na pasikowy klinkier - kiedyś koło moje pracy stał taki domek - codziennie z zazrością i podziwem na niego patrzyłam ;)

Któraś też firma w swoich folderach reklamowych ma właśnie taką parterówke z czarnym dachem i piaskowymi i brązowymi płytkami

 

Moj WOjcio tylko nie byl przekonany do takiego koloru, ale jak zobaczył twoj dach to chyba się troche nawrocił :D - zwłaszcza to połączenie z żółtym kominem (ja osobiście nad żółtym kominem będę się zastanwiać - czy się za szybko ne pobrudzi :roll: ).

Zastanawiam się tylko czy latem nie beżie za ciepło na poddaszu - hmm, nie znam nikogo, kto by mieszkał w domku z czarną dachówką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wojtek, ja również dołączam się do prośby Betty o namiary na tartak. Dzięki. Dardo

 

Hej DARDO

 

widzę że jesteśmy na tym samym etapie poszukiwań. Może masz już jakieś namiarki na tartaki, a może zaatakujemy jakiś tartak w duecie - będzie lepsza cena :wink:

Daj znać na priv

 

Pozdrófka

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie proszę krytycznym okiem na mój taras - ten zadaszony - i powiedzcie czy rozwalać ten murek czy zostawić. Dla mnie to sprawia trochę cięzkie wrażenie, takie pancerne, z tymi filarami szczególnie, ale może się okazać praktyczne - nie będzie zawiewał śnieg i będzie można spokojnie siedzieć na tarasie, suszyć pranie, generalnie używać do wszystkich celów gospodarczych. Może nawet kiedyś zrobić ogród zimowy. Zostawić ten murek czy rozwalać? Jak uważacie? Może trochę zaciemniać - jest od południa, ale nie jest bardzo wysoki, a salon jest oświetlony oknem tarasowym 360 cm, 90 cm i zwykłym oknem o szerokości 150 cm czyli światła jest dużo.

 

 

BK, zostaw murek, z nim jest wszystko ok.

Wygląda przyzwoicie.

Wiem, bo mąz podwiózł mnie do CIebie na budowe, po tym jak u nas wykopali grajdołki. Stwierdziłam, ze chyba cos jest nie tak, bo to wszystko takie małe i musiałam na własne oczy przekonać się co z tego będzie :)

Dom masz super, obejrzeliśmy sobie zewnętrza :) okolica też niczego sobie. I powiem Ci, że nasz przestronny będzie stał na takiej samej ulicy, przy której i Twój domek stoi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab,

co za zbieg okoliczności :)

Robicie jakieś zmiany w środku?

Pytam np o garderoby w pokojach dzieci - ja zostawiam

chciałam jeszcze coś namieszać w łazience (dużej) ale dałam spokój - będzie dokłądnie tak jak w projekcie, z tym że pojedyncza umywalka. Będzie i wanna i prysznic (cały czas marzę o wannie zhydromasażem - jednak :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab,

co za zbieg okoliczności :)

Robicie jakieś zmiany w środku?

Pytam np o garderoby w pokojach dzieci - ja zostawiam

chciałam jeszcze coś namieszać w łazience (dużej) ale dałam spokój - będzie dokłądnie tak jak w projekcie, z tym że pojedyncza umywalka. Będzie i wanna i prysznic (cały czas marzę o wannie zhydromasażem - jednak :))

 

BK - a mnie kusi zamiast wanny z hydromasażem panel prysznicowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab,

co za zbieg okoliczności :)

Robicie jakieś zmiany w środku?

Pytam np o garderoby w pokojach dzieci - ja zostawiam

chciałam jeszcze coś namieszać w łazience (dużej) ale dałam spokój - będzie dokłądnie tak jak w projekcie, z tym że pojedyncza umywalka. Będzie i wanna i prysznic (cały czas marzę o wannie zhydromasażem - jednak :))

 

BK, zmian żadnych, no prawie :) w dużej łazience wanna, w mniejszej prysznic, pomieszczenie gospodarcze powiększone o jakieś 120 cm, brak małego okna balkonowego na taras, a co za tym idzie :) okno tarasowe na mały taras, który będzie zadaszony tylko częściowo. Poza tym tarasy połączone, bo potem może mi sie 'uwidzi' jakaś pergola lub inny winobluszcz dookoła tych tarasów. Ale jeszcze zastanawiam się nad prysznicem w dużej łazience, rurki jak coś położe by nie kuć :)

 

BK, chyba w innym wątku powinnam z Tobą o tym pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - może tam zajrzę w ciągu dnia, ale zastanawiam się nad pełnym wypasem czyli panel i wanna hydro

a propos - widziałam w castoramie fajne rzeczy z Koła - kabina prysznicowa Aplauz, super, z zamknięciami i prowadnicami mjetalowymi (nie chcę plastikowych) za ok 2000

i wanny z hydro w byłym Pamosie (teraz aqua coś tam) za ok 3000. Są tam przepiękne płytki.

Generalnie w castoramie mają niezłe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo-polecam Poddąbie! :)

tego jeszcze nie sprawdzałam....dzięki :-)

Fajna mała wioseczka, konczy sie tam, droga wiec ruchu nie ma. Jest za to las dębowy, ścieżki rowerowe, ogółem - fajnie. A i do Ustki blisko, jak kto spragniony atrakcji.

aka - a masz jakiś konkretny namiar ?? jakby co wrzuć na priva :-)

znalazłam tam świetny :o ośrodek magra ....tylko te ceny :-? :cry:

PS.

Wczoraj Twój mężuś był chyba ściągąć szwy pieskowi u mojego męża...tylko coś się nie rozpoznali :lol: :lol: :lol: Stachu powiedział mi że załapał jak odjeżdżał samochód z napisem rekuperatory :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...