Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Polanka GRATULACJE .Czy nie było problemów z odbiorem bo lada chwila mnie również to czeka? Pozdrawiam Wiech.

 

Najmniejszych problemów.

Co prawda miałem chwilę niepewności przy składaniu dokumentów bo podałem adres do korespondencji taki sam jak adres budowy.

pan na to:

- to Pan już tam mieszka?

ja: no ja tego nie powiedziałem.

pan zrobił wyraz twarzy że rozumie ;-)

 

ja: Ale pocztę odbieram bo przecież pilnować trzeba

pan: no tak, oczywiście

 

No ale przez trzy tygodnie na kontrolę nie przyjechali :-)

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jak tak dalej pójdzie to zostaniesz bez tego całego ustrojstwa u ciebie - wszystko pójdzie w jeden dzień :lol: dla niezorientowanych Wojtek dzisiaj mnie poratował swoimi stemplami.

 

Ponawiam pytanie o podbitke - wie ktoś gdzie i za ile??

 

Od czasu rozpoczęcia budowy nie zagladnęlam do zadnego marketu budowlanego- uznałam ze materiały budowlane najkorzystniej wychodzą w wybranej hurtowni no i tyle sie mowi o róznej jakosci materiałów i produktów spzredawanych do marketów przez renomowane firmy- tym czasem dzisiaj człowiek z branży budowalnej odsyła mnie po podbitke do marketu hmmmmmm... - zobaczyc zobaczę - ale co wy o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jak tak dalej pójdzie to zostaniesz bez tego całego ustrojstwa u ciebie - wszystko pójdzie w jeden dzień :lol: dla niezorientowanych Wojtek dzisiaj mnie poratował swoimi stemplami.

 

Ponawiam pytanie o podbitke - wie ktoś gdzie i za ile??

 

Od czasu rozpoczęcia budowy nie zagladnęlam do zadnego marketu budowlanego- uznałam ze materiały budowlane najkorzystniej wychodzą w wybranej hurtowni no i tyle sie mowi o róznej jakosci materiałów i produktów spzredawanych do marketów przez renomowane firmy- tym czasem dzisiaj człowiek z branży budowalnej odsyła mnie po podbitke do marketu hmmmmmm... - zobaczyc zobaczę - ale co wy o tym myslicie??

Tez tak myśle,ja brałam ekipe ktora steple miała swoje dokupilismy pare desek na szaluki z ktorych potem zrobili drzwi moze tu zajdziesz podbitke ostatnio rozmawialismy z bardzo dobrym ciesla który twierdzi ze na podbitke tylko swierk

http://www.tartaki.com.pl/ires/tartaki/1/23/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Twój mężuś był chyba ściągąć szwy pieskowi u mojego męża...tylko coś się nie rozpoznali :lol: :lol: :lol: Stachu powiedział mi że załapał jak odjeżdżał samochód z napisem rekuperatory :lol: :lol: :lol:

 

ALE NUMER!! :D Wiec to z Twoim mezem gadałam przez komórke jak kilka dni temu mój pies miał bliskie psotkanie z autem?

Widzisz, jestesmy teraz prawie sąsiadki, a ja w lecznicy to bede pewnie stały bywalec, znając to moje zwierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...