Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

BK,

by wygrać sprawę w sądzie to poza cierpliwością musisz mieć super umowę zabezpieczającą Cie na wszystkie strony, której średnio inteligentny misiek za żadne skarby nie podpisze - każda inna możesz włożyć między cegły bo trudno cokolwiek wskórać poza nerwami - w tym kraju tego typu sprawy ciągną się latami bo musiałabyś wstrzymać wszelkie prace by np. sad mógł zrobić wizję lokalną

 

Wojtek,

sprawę wygrałam dość szybko - m.in. dzięki temu że mam dobre papiery i wszystkie faktury

gorzej z kasą - facet ma więcej wierzycieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

oj szkoła daje mi w kość - wprawdzie nie mam zadnych egzaminów tylko prace zaliczeniowe, ale i tak nie moge znaleźć czas żeby je zrobić, no a do tego jescze musze napisać prace dyplomową, grrr. W bibliotece w ogóle nie ma ksiązek a na te z z ksiegarni mnie nie stac - ceny zaczynają się od 50zł, co w obecnej stytuacji (budowa domku) jest majątkiem :roll:

 

Ale za to z dojazdem nie mam problemów ;) - 10 min i jestem na miejscu :D

 

A tak w ogole to podziwiam teraz ludzi którzy studiuja przez 5 lat zaocznie-cieszę się ze te moje po roku się skończa i odzyskam moje ukochane weekndy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo,na działce bede dopiero od niedzieli jesli macie ochote zagladnac zapraszam,niestety ciagle pracuje...

blondyna - OK, może zjawimy się w niedzielę późnym popołudniem na chwilkę :-) zadzwoniłabym wcześniej przed przyjazdem - mam Twój numer telefonu, ale nie wiem czy aktualny :-? prosze wyślij na priva wraz z orientacyjnym dojazdem, tzn. wiem od polanek mniej więcej która to strona Ozorowic...tylko w którą dróżkę skręcić ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam!!

Coś dzisiaj wieje tak z samego rana. Podobno miała być ladna pogoda!

 

Może ktoś ma namiar na tani żwir do odwodnienia. Ceny mnie powalają.

Wydaje mi się, że kupowałam te mniejsze frakcje za 300zł, a teraz jak dzwonie chcą 380.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka - próbowałam sobie przypomnieć te ceny, ale z tego co pamiętam to były wysokie. Na pewno było to coś koło 380, frakcja chyba 16-20 albo jakoś tak

Może coś pokręciłam

 

Nie zawsze żwir mieli w piaskopie (polecam - ceny i warunki bardzo fajne)

raz brałam żwir gdzieś z Bystrzycy Oławskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

Wojty wczoraj cus mi komputerek nie wyswietlił twoich postow!

mnie zostały dwa zjazdy w czerwcu i dwa egzaminy kobylaste,i koniec !

BK znawco budowlany kupowałas płyty OSB,chyba tak to sie pisze,jakie i po ile?

 

czyżbym się nie spodobała twojemu kompkowi :o :o :wink:

 

ja tam zawsze co kilka minut klikam "F5" i zawsze jestem na bieżąco ;)

 

CO do studiów - pomyśl jak odetchniemy sobie w czerwcu!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...