Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry

Budowy ruszyły to i pusto :)

 

A ja chciałam się pochwalić, że chudziak już wylany i z relacji mojego Chłopaka promienieje rzadkie u niego uznanie dla sprawności ekipy. To panowie z Oleśnicy polecani przez Asieńkę.

 

Myślę, że spokojnie można ich dopisać do listy Dobrzyka: Krystian Lipiec (ojciec) 0 607 615 588 i Rafał Lipiec (syn) 0 693 075 607.

 

Sezon 2005 w naszej Gawrze uważam za otwarty ... uffff :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam,

 

pewnie wszyscy ruszyli na budowy, a ja sie właśnie zbieram ale najpierw kompletuje niezbedne rzeczy żeby wystartować.

 

 

Poszukuje namiaru na kierownika budowy - potrzebuje kogoś, kto oprócz formalnych spraw będzie zaglądął na budowę i pilnował ekipę czy wszytsko gra. Głownie zalezy mi na regularnych wizytach na budowie no i zeby jeszcze nie wolal za wizytę kilka razy wiecej niż korepetycje z angielskiego:) Ponieważ będę miał kila różnych ekip, a nie jednego wykonawce więc potrzebuje kierownika budowy, a przy okazji pełniłby funkcję inspektora nadzoru ale taką już nieformalną.

 

Proszę o info na priva jak kogoś macie i jesteście zadowoleni. Ważne żeby był czujny na partactwo ekip :)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Poszukuje namiaru na kierownika budowy - potrzebuje kogoś, kto oprócz formalnych spraw będzie zaglądął na budowę i pilnował ekipę czy wszytsko gra. Głownie zalezy mi na regularnych wizytach na budowie no i zeby jeszcze nie wolal za wizytę kilka razy wiecej niż korepetycje z angielskiego:)

 

Nie wiem ropson na ile wyceniasz twoje korepetycje :-? , ale co do cen kierownikow budowy, sa one baaardzo rozne.

My zaczynamy za ok. miesiac i tez chcemy, zeby zajal sie on nie tylko strona formalna, ale tez merytoryczna, czyli zjawial sie dosyc czesto (2, 3 albo i wiecej razy w tygodniu przy stanie surowym) i kontrolowal Naszych Wspanialych Wykonawcow. Nasz kierownik budowy to kolega szkolny zony, tak ze moze cena nie jest 100% rynkowa, za calosc budowy 6500. Poza tym pomoze nam w uzyskaniu upustow i bedzie budowe rzeczywiscie organizowal.

 

Cena normalna za wizyte od 80 :wink: do nawet 200 :( zl, bardzo duzy rozrzut.

Albo umow sie na calosc dogadujac warunki.

 

W jakiej okolicy zamierzasz porzucic koczowniczy tryb zycia? Moze znajde jakis namiar na kierownika-tubylca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze znacie, albo znajomi znaja, albo znajomi znajomych znaja odpowiedz na

 

Pytanie ogolnowroclawske:

Kto z Was kochani grupowiczo-forumowicze ma wentylacje mechaniczna nawiewno-wywiewna, z rekuperacja, albo tez i bez?

 

Wanted:

Firma wentylacyja do wykonania wyzej wymienionej.

 

Za namiary publiczna pochwala, a wiec warto! Chyba ze na priva, to wtedy pochwala bedzie privatna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj - wycieczka do Skarbony!!- to juz poważniejsza sprawa!!

 

A tak na marginesie - pozdrów pracowników ze Skarbony i przypomnij im ze ja nadal czekam na zwrot podatku :evil: - daję im góra 3 tygodnie, bo jak nie to ja się sama tam zjawie!! :evil:

 

A bo ze skarbówką trzeba jak z człowiekiem - po ludzku :) Ja ładnie poprosiłam o szybką weryfikację i szybki zwrot i Pani mi ładnie zaproponowała szybkie rozwiązanie :)

 

Ale tak serio - po tym jak w zeszłym roku Pani z urzędu skarbowego przez prawie 2 godziny poprawiała ze mną moje rozliczenie, w którym namięszałam nieziemsko (bo ja jestem humanistka, tak? :wink: ) i to w miłej i spokojnej atmosferze, a wcale nie po znajomości - no więc po tym wszystkim - złego słowa na nią nie powiem :) I mam nadzieję, że dziś po południu podtrzymam swoją opinię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. BK dzięki za namiary na Ryczkowskiego.Oglądając deski betonowe z mocowaniem do słupków zastanawiam sie czy pies nie podkopie sie pod czyms takim.Zrobie tradycyją podmurówkę i do tego słupki.Kupie cement ,a piachu trochę mi zostało.Szalunki zrobie sobię z płyty pażdzieżowej z szerokością podmurówki ok 17 cm.Kiedy Ty planujesz robic ogrodzenie bo mogę Ci odstąpić niepotrzebne płyty szalunkowe po skończonej pracy u mnie. Płyty bedą 150 cm.długie 50 wysokie .Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie we wszystkich urzędach pracują ak miłe Panie jak w Twoim - pomijam fakt iż ta Pani pomagając Ci w wypełnianiu Pita robi to niezgodnie

 

Ja myślę, że tam po prostu pracują ludzie - tak jak są wredni nauczyciele, lekarze, kominiarze... - tak i urzędniczki trafiają się różne.

 

A co do "nielegalnej" pomocy - to może stwierdziła, że nie ma ochoty mnie wzywać 6 razy do błędnie wypełnionego zeznania :oops: i lepiej mi raz pokazać palcem, co mam wpisać w którym miejscu, bo te moje błędy wynikały z błędów matematycznych - podzieliłam zamiast odjąć, dodałam zamiast pomnożyć :wink: (niby to robiłam kolejny rok osobiście, ale jakoś wyjątkowo obniżyłam loty :) ) . A przy okazji zweryfikowała wszystkie faktury, pity, zusy-srusy i ma odfajkowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...