Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

3 miesiące??? :o :o :o ...czy to jakiś żart... :cry:

 

w zeszłym roku pamiętam że jakoś szybko im poszło kasa wpłynęła na moje konto chyba w miesiąc od złożenia przeze mnie pita, a teraz...chyba się nie doczekam...a trochę nam do zwrócenia mają...

 

Asieńka - chyba niestety to nie żart. A tak przy okazji - ekipa od podłóg faktycznie sprawna i nazywają się Lipiec :) Bardzo się ucieszyli, że zadowoleni klienci ich polecają przez Internet. Widać było, że są pod OGROMNYM wrażeniem, że taki INTERNET to HO! HO! HO! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze znacie, albo znajomi znaja, albo znajomi znajomych znaja odpowiedz na

 

Pytanie ogolnowroclawske:

Kto z Was kochani grupowiczo-forumowicze ma wentylacje mechaniczna nawiewno-wywiewna, z rekuperacja, albo tez i bez?

 

Wanted:

Firma wentylacyja do wykonania wyzej wymienionej.

 

Za namiary publiczna pochwala, a wiec warto! Chyba ze na priva, to wtedy pochwala bedzie privatna. :)

 

Ja mam! :) z rekuperacją.

 

http://www.rekuperatory.pl - Polecam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. BK dzięki za namiary na Ryczkowskiego.Oglądając deski betonowe z mocowaniem do słupków zastanawiam sie czy pies nie podkopie sie pod czyms takim.Zrobie tradycyją podmurówkę i do tego słupki.Kupie cement ,a piachu trochę mi zostało.Szalunki zrobie sobię z płyty pażdzieżowej z szerokością podmurówki ok 17 cm.Kiedy Ty planujesz robic ogrodzenie bo mogę Ci odstąpić niepotrzebne płyty szalunkowe po skończonej pracy u mnie. Płyty bedą 150 cm.długie 50 wysokie .Pozdrawiam Wiech

Zastanów się czy to wystarczy!!

Najczęściej stosuje się albo 60 albo 80 cm. 80 to masz pewność, że Ci nie przemarznie podmurówka i nie popęka. Robisz to raz i na dobre. Dowiedz się jak to jest. Mój Wykonawca nie chciał słyszeć o 60 mówi, że to za mało :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. BK dzięki za namiary na Ryczkowskiego.Oglądając deski betonowe z mocowaniem do słupków zastanawiam sie czy pies nie podkopie sie pod czyms takim.Zrobie tradycyją podmurówkę i do tego słupki.Kupie cement ,a piachu trochę mi zostało.Szalunki zrobie sobię z płyty pażdzieżowej z szerokością podmurówki ok 17 cm.Kiedy Ty planujesz robic ogrodzenie bo mogę Ci odstąpić niepotrzebne płyty szalunkowe po skończonej pracy u mnie. Płyty bedą 150 cm.długie 50 wysokie .Pozdrawiam Wiech

Zastanów się czy to wystarczy!!

Najczęściej stosuje się albo 60 albo 80 cm. 80 to masz pewność, że Ci nie przemarznie podmurówka i nie popęka. Robisz to raz i na dobre. Dowiedz się jak to jest. Mój Wykonawca nie chciał słyszeć o 60 mówi, że to za mało :-? .

Cześć po dłuzszej nieobecności Ale się naczytałam.

Wiesiu ja mam krawężniki i wedłu wszystkich jest to najlepsze rozwiązanie bo napewno nie popęka a ponieważ są dość głęboko zakopanet to i żaden pies nie podkopie. A tak to wyglada proszę nie patrzeć na bałagan na działce :oops: jeszcze troche i posprzątam :lol:

 

http://foto.onet.pl/upload/44/77/_463911_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim- Boze jak wy juz jesteście zaawansowani - a ja tu sie ciesze u siebie ze scian parteru :)

 

czy ktos moze mi wyjaśnić zwięźle o co chodzi z tymi rodzajami styropianu - różne FSy i jaki na co sie stosuje?? Na ocieplenie z 12 cm jaki powinnam wybrać?? Moze macie tez typy jeśli chodzi o producentów?

 

Z góry dzięki.

 

ps. fajnie ze juz długi weekend przed nami , no nie?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. BK dzięki za namiary na Ryczkowskiego.Oglądając deski betonowe z mocowaniem do słupków zastanawiam sie czy pies nie podkopie sie pod czyms takim.Zrobie tradycyją podmurówkę i do tego słupki.Kupie cement ,a piachu trochę mi zostało.Szalunki zrobie sobię z płyty pażdzieżowej z szerokością podmurówki ok 17 cm.Kiedy Ty planujesz robic ogrodzenie bo mogę Ci odstąpić niepotrzebne płyty szalunkowe po skończonej pracy u mnie. Płyty bedą 150 cm.długie 50 wysokie .Pozdrawiam Wiech

Zastanów się czy to wystarczy!!

Najczęściej stosuje się albo 60 albo 80 cm. 80 to masz pewność, że Ci nie przemarznie podmurówka i nie popęka. Robisz to raz i na dobre. Dowiedz się jak to jest. Mój Wykonawca nie chciał słyszeć o 60 mówi, że to za mało :-? .

Cześć po dłuzszej nieobecności Ale się naczytałam.

Wiesiu ja mam krawężniki i wedłu wszystkich jest to najlepsze rozwiązanie bo napewno nie popęka a ponieważ są dość głęboko zakopanet to i żaden pies nie podkopie. A tak to wyglada proszę nie patrzeć na bałagan na działce :oops: jeszcze troche i posprzątam :lol:

 

http://foto.onet.pl/upload/44/77/_463911_n.jpg

 

Bardzo ładnie wygląda ten płotek :D

Możesz mi powiedzieć jakieś średnicy masz słupki i jaka jest ich grubość??

Dzięki

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Narcyza!!

A wlasnie chcialam się pytać czy ktoś wie co sie z tobą dzieje ;)

 

patrze za okno i az mi sie serce rwie do pojscia na piffko na ryneczek, ale jak patrze na temperature to jakoś srednio mi sie uśmiecha siedzenie na dworze :roll:

Kto to widzial zeby święta mojowe tego ruku byly tak zimne :evil:

 

Po pracy jade chyba na dzialke - patrzeć na te moje ary - moze mi się humor poprawi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki:-)

 

czy ktoś z Was biorąc kredyt starał się może o obniżenie prowizji za jego przyznanie??? interesuje mnie treść takiegi pisemka, czym to ewentualnie uzasadnić?

 

 

Tak, ja sie wykłóciłem i to ostro.

W ogóle, jak ktoś potrzebuje pomocy w sprawach kredytu to służę pomocą - jestem z branży finansowej. Sam też wziąłem ostatnio kredyt więc mam sporo doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...