Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Oj jakie zainteresowanie nawet się nie spodziewałam :lol:

WIESIU - krawężniki mają wysokość 30 cm, 8 cm szerokości - wkopane są na jakieś 25 cm, a odległość między słupkami to 2,5 m.

BETKA słupki sa kwadratowe 4x4 i mają 3 milimetry grubości - kupowałam długie na 6 metrów i były cięte na 2 metrowe kawałki do tego były robione daszki i były malowane (takim sposobem gospodarczym)

asieńka krawężniki kupował nam wykonawca ogrodzenia i kosztowały 9,50 za szt bez faktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Narcyza dzieki :lol: Mmarysia styropiany to FS 12, 15 ,20,30,40 oraz styrodur.Sa to styropiany samogasnące im większy numer tym wieksza wytrzymałość na ściskanie (bardziej gęsty) Na ocieplenia stosuje się przeważnie FS 15 na wylewki FS 20 .do garażu FS30 a na zew do ocieplania fundament. styrodur ,(niektórzy FS15 lub 20).Styropian powinien być sezonowany ok 1 -2 miesięcy przed położeniem (kurczy się).Lepiej brac znane firmy wydaje mi sie że mniej oszukują,zamiast FS15 dają FS12.Do ocieplenia zew stosuje się też styropian z domieszka grafitu (dalmatyńczyk) Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze znacie, albo znajomi znaja, albo znajomi znajomych znaja odpowiedz na

 

Pytanie ogolnowroclawske:

Kto z Was kochani grupowiczo-forumowicze ma wentylacje mechaniczna nawiewno-wywiewna, z rekuperacja, albo tez i bez?

 

Wanted:

Firma wentylacyja do wykonania wyzej wymienionej.

 

Za namiary publiczna pochwala, a wiec warto! Chyba ze na priva, to wtedy pochwala bedzie privatna. :)

 

Ja mam! :) z rekuperacją.

 

http://www.rekuperatory.pl - Polecam! 8)

 

Dzieki aka za namiar, jak obiecalem teraz nastepuje Publiczno-Forumowa Pochwala dla aki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacekiewicz:

instalacje wentylacyjną do rekuperatora robiła u mnie firma EMKA (http://www.rekuperatory.pl) tel. 352 78 28. System nie jest jeszcze odpalony - bo nie ma reku, ale jakosc na razie wyglada w porzadku, po drobnych poprawkach. Tyle ze wydaje mi sie ze są bardzo drodzy.

 

No i Tobie Andrzeju nalezy sie obiecana Publiczno-Forumowa Pochwala dla Andrzeja, Pana na Chrząstawie. :lol:

 

Drodzy to znaczy ile za co (ilosc punktow wlot/wylot, max. ilosc m3/godz., jaka centrala, czy bypass rekuperatora z automatyka czy niet, czy GWC rurowy/zwirowy czy niet GWC)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...