Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Awrocka, spróbuj w Wilkszynie - to właśnie okolice Stabłowic i Marszowic, tylko, że tuż za miastem. Skutkuje to ceną o 2/3 niższą niż na Stabłowicach. A komunikacja miejska dojeżdża (co prawda rzadko ale zawsze to lepsze niż nic).Jeśli chcesz dokładniejszych informacji, to wyślij mail`a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta, dobrzykowice - ja chyba jednak nie przepadam za takimi "okropieństwami", sorrki.

Ale co tam takie ludki! Od 2 miesięcy rozpoczynajaca sie moja budowa wreszcie naprawde ruszyła! Hip hip hurrrrrra!http://www.afternight.com/smiles/jump.gifhttp://www.afternight.com/smiles/jump.gif

Zimno straszeczne, nie wiem jak ci budowlańcy to wytrzymują, ale w poniedziaek odkopali częsciowo fundamenty, mają wylać w tych miejscach dodatkowe stopy fundamentowe a potem je izolować. Może więc jednak uda się cos zrobić w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziubę, Opalkę, Lonia i innych Wrocławiaków! [w tym biednych i nieszczęsnych erotomanów gawędziarzy, z życzeniami, żeby już nie musieli tyle gawędzić, a mogli przejść do czynów] :grin:

 

Dziuba, a ze mną się umówisz?? :razz:

 

Ivo., trzymam kciuki, żeby jednak nadszedł choć kawałek tej pięknej, złotej j. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-10 10:05, yemiołka wrote:

Witam Dziubę, Opalkę, Lonia i innych Wrocławiaków! [w tym biednych i nieszczęsnych erotomanów gawędziarzy, z życzeniami, żeby już nie musieli tyle gawędzić, a mogli przejść do czynów] :grin:

 

Dziuba, a ze mną się umówisz?? :razz:

 

 

 

Pewnie!!! :grin: A kiedy będziesz mogła się "znieczulać"?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje !!!!

Widzę, że mamy w tym roku spory wysyp Na ostatnim spotkaniu

na pięć dziewczyn 3 były w stanie lekko a nawet bardzo

wskazującym

I to naprawdę nie była moja wina.... jak to jedna Pani z

rozczarowaniem stwierdziła; jestem tylko gawędziarzem

 

yemiołka - to chyba do Ciebie? Zwróć uwagę" z rozczarowaniem" http://www.afternight.com/smiles/offwall.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt Ivo jestem czarnym niewdziecznikiem, zróbmy więc tak, ja będę trzymał kciuki a Ty zabieraj się do roboty :grin:

A tak powaznie - spokojnie zrób sobie w tym roku stan zerowy, zdążysz z palcem w d... to znaczy chciałem powiedzieć że zdążysz spokojnie bez trzymania kciuków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę rozebrać dwa postawione już kominy schiedla :sad:

bo okazało sie przypadkowo (przy zamawianiu brakującego metra komina), że magicy, którzy mi go składali spieprzyli sprawę (sorry za słownictwo) i pomieszali kominy. Rurę od komina gazowego obudowali pustakiem od komina do kominka, a w tym od komina odwrotnie. Dzięki temu w kominie w którym przewietrzenie ma być - nie ma go, a tam gdzie przewietrzenia ma nie być - przewietrzenie jest.

Wygoniłam ich wczoraj z budowy (głupki mieli instrukcję i na początku stawiania kominów tłumaczyłam im i pokazywałam) wzięłam inną ekipę i rozbieram je i stawiam od początku.

Wesoło mam - nie sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...