Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

:lol: WITAM SERDECZNIE najpiekniejszy rejon w POLSCE,wreszcie tak naprawde zaczynamy budowe i napewno bede tu czesto goscil, mam prosbe , pilnie poszukuje KIEROWNIKA BUDOWY, jesli ktos jest lub byl zadowolony ze swojego bede wdzieczny za namiar, najlepiej z okolic psary, wisznia, kryniczno- zeby nie mial daleko- dzieki za kazda wiadomosc- milego dnia

witam po latach ;-) czyli jednak budowa koło mnie :-)

.....wreszcie jakaś przeciwwaga porządna dla kamieńca i okolic :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: WITAM SERDECZNIE najpiekniejszy rejon w POLSCE,wreszcie tak naprawde zaczynamy budowe i napewno bede tu czesto goscil, mam prosbe , pilnie poszukuje KIEROWNIKA BUDOWY, jesli ktos jest lub byl zadowolony ze swojego bede wdzieczny za namiar, najlepiej z okolic psary, wisznia, kryniczno- zeby nie mial daleko- dzieki za kazda wiadomosc- milego dnia

witam po latach ;-) czyli jednak budowa koło mnie :-)

.....wreszcie jakaś przeciwwaga porządna dla kamieńca i okolic :p :p :p :p

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anton68 witam, ja cały czas kupuje pręty na zbrojenie :) Musieliśmy dokupić pręty na wieniec - źle wyliczyłam i zabrakło ok 130 m :(. Mój M. obleciał co większe stalownie i wychodzi, że w Centrostalu na Obornickiej jest najtaniej. Nie pamiętam dokładnych cen- najlepiej przedzwonić. Pamiętam ile transport 160 +VAT. W domu mam faktury więc mogę wieczorem podać.

 

mmarysia żem się wypowiedziała w ankiecie kominkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od południowego zachodu tylko ja i Wojtek62- troszkę mi przykro z tego powodu :cry:

 

Wszytkim którzy wypowiedzieli sie w temacie kominków - BARDZO DZIĘKUJĘ - i oczywiscie czekam na jeszcze - póki co nie będę wywoływać z nicka ale w miare upływu czasu - może może ........ :D

 

jak wreszcze wybuduja obwodnice to z Bielan do nas w 5 min dojedziecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Do Ivonesca- witam serdecznie sasiadke, my zaczynamy budowe w rogozu, dwa lata temu bylo tam pare domow w budowie, teraz ponad 20scia, wiec rosniemy w metropolie ;-))))))))))))))), mysle ze bedziemy w kontakcie- szukam kierownika budowy, bede wdzieczny za jakikolwiek telefon, pozdrawiam

anton - mój kierownik był z Wrocka, jest nawet na liście wykonawców w stopce u dobrzyka - jeśli chcesz próbuj - Marek Piekarek 505 015 094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...