Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję za odpowiedzi.

No to mam następny problem. BK masz rację jeśli chodzi o dzieci. Mam duże przeszklenia w salonie i może właśnie tam przydały by się szyby P2.

Bardzo drogo mi wyszły okna z roletami i silnikami dlatego szukam z czego byłabym skłonna zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja dzisiaj drugozmianowo :D

 

Betka jesli chesz zaoszczedzić trochę kasy to moze zastanów się czy naprawde wszedzie potrzebujesz rolet?

My narazie mamy koncepcję, zeby rolety zamontować tylko w wybranych miejscach :

-w salonie - bo nie wiem czy na pewno chcialabym mieć zasłony w pokoju, a poza tym bede miala bardzo duze okna wieć chce uniktną efektu "Big Brother" ;)

-w kuchni - okna mam od strony ulicy, a zaslon nie chce tam mieć bo beda sie szybko brudziny od kuchennych oparów - w nowej kuchni obiecalam ze będe duuzo gotowac ;)

-zastanawiamy się nad roletami w wykuszu :roll: - z jednej strony bym chciala rolety, ale z drugiej strony chce tam nie wstawiać okien tylko witryny, a to oznaczloby baardzo duze utrudnienia przy myciu rolet od wewnatrz - moze ma ktos z was jakies doswiadczenie z tym zwiazane??

-zastanawiam się też nad sypialnią - coby nas nikt nie obserwowal ;), ale z drugiej strony lubie jak mnie slonko rano wita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 2-zmiane

przeraziliscie mnie z ta elektryka cena kosmos,a nosze sie z mysla zeby to zrobic w tym roku

Woprz masz racje z tym bezpiczeństwem od płotu,to ja powinnam zamontowac:rolety,alarm,szyby pancerne zeby spac spokojnie przy moim wydumanym strachu! rolrty napewno tak w kazdym oknie,ale po co mi alarm?jak nie ma zadnej firmyktóra by pilnowała na tym odludziu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowico Wojty'ego, u was tam taki ruch wkoło domu bedzie? :) Ja nie mam rolet i mi ich nie brakuje, chociaz fakt ze sypialnie mam od północy i słonko mnie nie budzi. A jesli chodzi o tubylców to i tak juz wszystko o nas wiedzą, więc jak ktos przypadkiem cos zobaczy to co tam. W salonie nie planuje na oknach zadnych zawieszek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka, niekoniecznie rolety muszą być takie drogie. U mnie okna kosztowały ok 11 tys (w tym kilka okien tarasowych - 5 - z szybami P2) oraz kilka rolet z silnikami, i to w kolorze złoty dąb, cena za całość z montażem 23 tys. Okien jest dość sporo (13) w tym jedno duże, tarasowe, o szerokości 360 cm

 

Cena za okna i za rolety rozłożyła się pół na pół - kosztowały mniej więcej tyle samo.

 

Rolety ze względu na temperatury są OK - zatrzymują jednak ciepło w domu, zawsze jest to jakaś oszczędność ciepła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Aka,jak malenstwo?nie macie rolet i alarmu tez?to masz super sasiadow

 

Sąsiadow? Nie narzekam ale co dokladnie masz na mysli?

Malenstwo ma sie dobrze, moge pokazać nawet fotke - moze taką malutką zeby nie bylo ze zajmuje miejsce ;)

 

http://www.republika.pl/pewienpies/nowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Witam serdecznie tak jak obiecałem najbardziej aktualne ceny pretów zbrojonych;- centrostal zaoferował 12 karbowana po 1,93 brutto odcinki 12sto metrowe, 6 po 2,49 odcinki po 6m, jesli komus wystarczy w zwojach to zaplacilby 2,09,do tego transport cena brutto 190zl firma Return z ul.Swojczyckiej odpowienio 12 po 2,09, a 6 po 2,32 tylko tu nie maja transportu. Ceny te praktycznie zmieniaja sie z dostawy na dostawe wiec co pare dni moze byc drobna różnica- wiec na dzien dzisiejszy najtaniej w centrostalu na obornickiej, bye bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: blondyna- dzieki za telefon do kierownika, mam teraz przynajmniej jakas mozliwosc wyboru, jesli chodzi o jakas firme ochroniarska to moj sasiad ktory juz mieszka w swoim domku, ma umowe z firma ktora dziala na naszym terenie , jesli jestes zainteresowana to podpytam i wkrotce napisze bye pozdrawiam 8) anton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowico Wojty'ego, u was tam taki ruch wkoło domu bedzie? :) Ja nie mam rolet i mi ich nie brakuje, chociaz fakt ze sypialnie mam od północy i słonko mnie nie budzi. A jesli chodzi o tubylców to i tak juz wszystko o nas wiedzą, więc jak ktos przypadkiem cos zobaczy to co tam. W salonie nie planuje na oknach zadnych zawieszek :D

 

U mnie raczej wielkiego ruchu pod oknami nie bedzie, ale sama wychowalam się na parterze i mam jakiąś "małą fobię" ;)

 

Aka - śliczna ta twoja Córcia :D:D - a moze jakaś większa sesja zdjeciowa?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za okna i za rolety rozłożyła się pół na pół - kosztowały mniej więcej tyle samo

 

 

A my zrobiliśmy wycenę na wszystkie okna i rolety w każdym oknie - z tego co pamietam to wyszlo tak 15 000 okna i 7 000 rolety - z tym ze okna z profili THyssena-złoty dąb.

 

BK a masz moze w jakimś miejscu witryny zamiast okien? - jak bedziesz rozwiązywała mycie rolet w tym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja też witam u nas prace powolne teraz robimy schody wejściowe i wylewamy taras. Wszystko pomalutku i samodzielnie, ale koszt wybudowania domu nadal mamy grubo niższy od nowego 80 m mieszkania we Wrocku

 

WIelkie dzieki za możliwość ogladnięcia twojego domku!!!!!:D:D:D:D-świetny!!!!

W domku jeszcze znalazlam w jednym z katalogów projekt twojego domku- porównywaliśmy go z tym co u ciebie ;)-zwłaszcza wielkości pomieszczen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...