Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam . Hadraadae jezeli Twój chlopak nigdy nie tynkował to nie radzę żeby doświadczenie zdobywał na Twoich ścianach.Owszem nie święci garnki lepią ale najpierw powinien robić z kims kto się na tym zna.Wiech

 

Cześć Wiechu :)

Coś tam kiedyś tynkował u mojej Mamy, trochę miał okazję popodpatrywać fachowców, a poza tym jest piekielnie zdolny manualnie :) Ja bym wolała, żeby to robił jakiś fachowiec raczej z innych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś mogę polecić - brame mamy od thermoline, za pośrednictwem forum :) od pana Jacka - newdoor.

Bardzo fajna, złoty dąb, bardzo ładna faktura powierzchni, 4 cm grubości, z napędem, wymiar niestandardowy (bo 2300 wys) 4500 szer. za 6900 plus montaż. Montażyści przyjechali z Warszawy, poszło bardzo sprawnie, jesteśmy bardzo zadowoleni, też mogę polecić.

 

Genaralnie, bardzo cieszy mnie to że są jednak profesjonaliści w branzy budowlanej, bo do tej pory mieliśmy do czynienia wyłącznie z partaczami, a tu proszę - okazuje się że są tacy co szanują swoją pracę, markę i klienta oraz jego kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had!

 

Lepiej wybij z głowy twojemu CHlopakowi to tynkowanie - kiedyś to robiłam - o mało sobie krzyża nie "wygłam". 3 dni pracowałam a tydzien dochodzilłam do siebie :(. A jakby nie było jestem jeszcze bardzo młoda ;)

 

 

Koleżanko!! czy Ty sugerujesz, że mój Chłopak już nie jest bardzo młody? :lol: :lol: :lol:

Ale tak na serio, to jest właśnie jeden z powodów, dla których wolałabym, żeby tynkował ktoś inny :)

 

Niestety prawie każda osoba zapytana o namiary na tynkarza odpowiada: znam takiego jednego/taką jedną firmę (niepotrzebne skreślić), ale nie mogę go/ich polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechały parkiety...

 

Zamawialiśmy w firmie na Sczzecińskiej 17 nie mam dokladnego namiaru.

Wyszło najtaniej póki co...

Zobaczymy jak położą.

 

Kacha, a ile to jest najtaniej? I co obejmuje cena?

 

Najtaniej z tych miejsc, gdzie szukał małż.

150 za m2

Nie interesuje nas nic.

Kładą

cyklinują

lakierują

dębowe klepki klasy II

 

 

Kasiu a drzwi firmy Kronodoor gdzie zamawiałaś?

 

Ul. Karmielkowa

Lewy wjazd

w prawo sie wjezdza na ten teren tych wszytskich firm a to jest naprzeciwko tej bramy

oni sprzedaja tez grzejniki, okna...

nie pamietam nazwy firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka- te twoje drzwi zew. mocno podobne do moich planowanych - zapodaj proszę producenta i dystrybutora. Z góry dzięki

 

Ja wykończona- strop podobno mam jakich magiczny- idzie masa zbrojenia i desek na szalunki- o strzemionach nie wspomnę - czołgiem chyba będziemy jeździc po tym stropie - niestety za późno juz zeby zmieniać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka- te twoje drzwi zew. mocno podobne do moich planowanych - zapodaj proszę producenta i dystrybutora. Z góry dzięki

 

Ja wykończona- strop podobno mam jakich magiczny- idzie masa zbrojenia i desek na szalunki- o strzemionach nie wspomnę - czołgiem chyba będziemy jeździc po tym stropie - niestety za późno juz zeby zmieniać :evil:

 

Jeśli chodzi o drzwi to Zakład Stolarski ART-TOM.

Mam tylko namiar na przedstawiciela jak chcesz podam na priva.

Mam ich katalog. Drzwi są albo łuk, albo karo albo gładki z delikatnymi wyżłobieniami. Witryna przeszklona dwa prostokąty szyba P2.

Konstrukcja ramowa. Zamek listwowy Roto, skrzydło blokowane w czterech miejscach, dwa zaczepy hakowe. Kolor teak i palisander.

Tak z grubsza.

 

Jeśli chodzi o strop myślałam, że byłam odosobniona. Mam trzy wieńce i 1,5 tony stali na stropie. A to terriva. Podobno samochód może wjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...