Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

 

Natka - nie ma sprawy :) Jak będę mieć trochę luzu (oby :) ), to się jakoś zdzwonimy w końcu :)

Czekam z niecierpliwoscia może ktoś się wtedy jeszcze do nas dołączy :lol:

No to macie jedna duszyczke wiecej, a nawet 2 ;)

 

My z Had mamy i tak jedno piffko zalegle :D, nasze CHlopaki kilku Niemcow do wybicia ;)

A moze jeszcze ktoś się che dołaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ivonesca - kiedy i gdzie zostanie obwieszczone w stosownej chwili :) - bo w tej chwili jestem zarobiona, a mój Chłopak walczy z remontem i trochę nie mamy siłki na życie towarzyskie. Ale w przyszłym tygodniu mu się kończy urlop - jak pójdzie do pracy i trochę odpocznie... :lol: to HO HO HO :)

OK, czekam na sygnał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jeszcze ktoś się che dołaczyc??

 

kiedy i gdzie?

 

bardzo chętnie :lol: :lol: ale do wybicia tych niemców

 

Niemców się wybija ONLINE :) A co Ty Woprz - piwa nie lubisz???? :wink:

 

piwo uwielbiam a z napojów on line to chyba tylko herbatę z polskiego zwaną na smyczy (bo herbata na linie to jakoś tak dziwnie brzmi) :lol: :lol: :lol:

 

a tych niemców to na jakiej linie twój stary exterminuje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had!

 

Lepiej wybij z głowy twojemu CHlopakowi to tynkowanie - kiedyś to robiłam - o mało sobie krzyża nie "wygłam". 3 dni pracowałam a tydzien dochodzilłam do siebie :(. A jakby nie było jestem jeszcze bardzo młoda ;)

 

Dzisiaj kumpel z pracy opowiadal mi jak dzwonil po policje bo ekipie kasy za tynki nie chcial placic no i 2 silniejszych o kase sie upomnialo :) Generalnie nie odebral roboty bo usterki znalazl wiec kasy tez nieplacil a chlopakom puscily nerwy. Wiec moze to nie jest zly pomysl by te tynki samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynam budowę w Świętej Katarzynie. Czy ktoś mógłby polecić kierownika budowy? Z listy pan Piekarek może tylko w soboty, przejrzałam wątek i "wyłuskałam" coś jeszcze. Pytanko: jak sprawował się pan Tyczyński?? Dzięki z góry- pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczyński sprawuje się dobrz ale nie wolno tracić czujności inwestorskiej

 

trzeba dobrze negocjować ceny i kontrolować robotę

 

każdy ma skłonnośc do wybierania drogi na skróty :x

 

u mnie poprawiał i kończy ssz (po strasznych szmacia...) + pewne elementy wykończeniowe i jestem zadowolony

poważny człowiek

 

aha no i ma uprawnienia kierownika budowy więc w razie czego potrzebny był by tylko inspektor nadzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ipe. W Świętej Katarzynie masz u siebie na miejscu.Podaje namiary Pawlikowski nr tel.311-62-90 .Jest to gość na emeryturze (na nowinkach się nie zna)ale w sprawach konstrukcyjnych mozesz polegać.Nie jest drogi.Zawsze możesz popytać i porównać z innymi.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynam budowę w Świętej Katarzynie. Czy ktoś mógłby polecić kierownika budowy? Z listy pan Piekarek może tylko w soboty, przejrzałam wątek i "wyłuskałam" coś jeszcze. Pytanko: jak sprawował się pan Tyczyński?? Dzięki z góry- pozdrawiam

 

Potwierdzam to co mówił woprz nie ma problemu jak jego ekipa buduje, wtedy się stara i jest na kazde zawołanie niektórzy biorą go tylko do wpisu do dziennika i wtedy wpisu dokona ale nie pilnuje.Dobrze jednak brać inspektora nadzoru który od czasu do czasu przyjedzie i sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...