Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Oj- a Wrocław dzisiaj spi na maksa :wink: Ja zreszta tez - nawet zaaplikowałam sobie dodatkową kawę dzisiaj - chyba cos z cisneniem...

 

hmmm... jak dobrze ze od niedzieli chwila wypoczynku - pozdrowię od was morze jeśli chcecie - jedziemy troche jodu sie nawdychać z naszym małym terrorystą. Jak ja nadrobie zaległosci po powrocie?? No ale jutro dzien jak co dzień- więc do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynam budowę w Świętej Katarzynie. Czy ktoś mógłby polecić kierownika budowy? Z listy pan Piekarek może tylko w soboty, przejrzałam wątek i "wyłuskałam" coś jeszcze. Pytanko: jak sprawował się pan Tyczyński?? Dzięki z góry- pozdrawiam

Witaj Ipe!

To prawie jakbyśmy sąsiadami byli :) - ja zaczynam niebawem w Radwanicach. U mnie kierwnikiem będzie pani Małgorzata Szot. Na razie wykonała mi adaptację projektu do działki i przygotowała go na potrzeby pozwolenia. Polecił ją kolega który już z nią budował. Ja póki co jestem również b. zadowolony - naprawdę profesjonalne podejście do sprawy, oby tak cała budowa wyglądała.

Chętnie wymienię z Tobą informację na temat dostawcy materiałów no i w ogóle innych tematów np. gminnych. Budujesz na nowym osiedlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) witam serdecznie

ropson- to dla ciebie ta informacja, pytales o to-ceny bloczkow betonowych w BETARD-DLUGOLEKA 12-25-38 ZA 2,73, A BLOCZEK 14-25-38 ZA 3,14 ale jezeli chcesz to dam ci namiar na goscia ktory ma te same bloczki z duzym rabatem i dzieli sie prowizja wiec np. 14-25-38 kupisz u niego za 2,7to az 37groszy na jednym bloczku roznicy, jesli chodzi o jakosc to moj wykonawca ktory pracuje na tym terenie wiele lat uwaza ze maja najlepsze i najdokladniejsze- zobaczymy-pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) witam serdecznie

ropson- to dla ciebie ta informacja, pytales o to-ceny bloczkow betonowych w BETARD-DLUGOLEKA 12-25-38 ZA 2,73, A BLOCZEK 14-25-38 ZA 3,14 ale jezeli chcesz to dam ci namiar na goscia ktory ma te same bloczki z duzym rabatem i dzieli sie prowizja wiec np. 14-25-38 kupisz u niego za 2,7to az 37groszy na jednym bloczku roznicy, jesli chodzi o jakosc to moj wykonawca ktory pracuje na tym terenie wiele lat uwaza ze maja najlepsze i najdokladniejsze- zobaczymy-pozdrawiam 8)

 

Witam!

 

anton68, a mógłbyś również ze mna podzielić się namiarami na tego gościa od bloczków?? :D Byłabym bardzo wdzięczna- my tez zaczynamy lada moment.

 

"Sąsiadka" z drugiego brzegu Odry (Kamieniec Wr.) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) witam serdecznie

ropson- to dla ciebie ta informacja, pytales o to-ceny bloczkow betonowych w BETARD-DLUGOLEKA 12-25-38 ZA 2,73, A BLOCZEK 14-25-38 ZA 3,14 ale jezeli chcesz to dam ci namiar na goscia ktory ma te same bloczki z duzym rabatem i dzieli sie prowizja wiec np. 14-25-38 kupisz u niego za 2,7to az 37groszy na jednym bloczku roznicy, jesli chodzi o jakosc to moj wykonawca ktory pracuje na tym terenie wiele lat uwaza ze maja najlepsze i najdokladniejsze- zobaczymy-pozdrawiam 8)

 

Witam!

 

anton68, a mógłbyś również ze mna podzielić się namiarami na tego gościa od bloczków?? :D Byłabym bardzo wdzięczna- my tez zaczynamy lada moment.

 

"Sąsiadka" z drugiego brzegu Odry (Kamieniec Wr.) 8)

 

Cześć!

Te same bloczki są w Gaji na opolskiej po 2,7 , bez żadnych kombinacji. tak mi wycenił je b. sympatyczny handlowiec p. JAcek. Jesli ktoś jest zainterersowany służę telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie była robótka.

Wczoraj rano straciłam cały efekt pracy z poprzedniej nocy - nawet w tempach nie znalazłam :evil: więc wczoraj cały dzień i noc musiałam nadrabiać to co wcięło :evil:

pech

ale za to dzić piątek 13 więc musi być dobrze :)

 

Oj biedactwo :( - ale Ty tłumaczysz "na piechotę"? Nie miałaś roboty zapisanej w żadnej roboczej pamieci? :o

 

Uświadamianie sobie bieżącej daty to dla mnie ostatnio każdorazowy SZOK - czas zdecydowanie przesadza. Ostatni bardzo przyspieszył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...