Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mmmarysie - bardzo mi miło, że Ci się podoba :) .

 

Co do oczu kotka - z ceramiką jest niestety tak, że efekt końcowy jest nie do przewidzenia, więc oczu nie ma, bo tak wyszło (ale możemy się umówić, że sobie śpi) :)

 

A najśmieszniejsze jest to, że jak się człowiek stara, to potem jest rozczarowany, bo coś się zespuje w piecu podczas wypalania na przykład, a jak się coś robi ot tak sobie - jak ja tego kotka, na którym tylko chciałam przetestować zachowanie szkliw i szkła - to wychodzi całkiem sympatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Had śliczne te Twoje rękodzieła:-)))

 

strasznie mi się podobają takie rzeczy, w poprzedniej pracy kolegi dziewczyna/żona robiła cosik takiego i zamówiłam sobie u niej dwa aniosłki, jeden był właśnie wypalany a drugi coś takiego jak witrażyk tyle że w kształcie aniołka...a teraz te aniołki wiszą sobie u mnie w pokoju i ślicznie wyglądają :D

 

także gratuluję Had talentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ipe!

To prawie jakbyśmy sąsiadami byli :) - ja zaczynam niebawem w Radwanicach. U mnie kierwnikiem będzie pani Małgorzata Szot. Na razie wykonała mi adaptację projektu do działki i przygotowała go na potrzeby pozwolenia. Polecił ją kolega który już z nią budował. Ja póki co jestem również b. zadowolony - naprawdę profesjonalne podejście do sprawy, oby tak cała budowa wyglądała.

Chętnie wymienię z Tobą informację na temat dostawcy materiałów no i w ogóle innych tematów np. gminnych. Budujesz na nowym osiedlu?

 

Witaj Sąsiedzie :D to koniecznie musimy omówić kilka kwestii :wink: My budujemy na osiedlu koło Urzędu Gminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ipe!

To prawie jakbyśmy sąsiadami byli :) - ja zaczynam niebawem w Radwanicach. U mnie kierwnikiem będzie pani Małgorzata Szot. Na razie wykonała mi adaptację projektu do działki i przygotowała go na potrzeby pozwolenia. Polecił ją kolega który już z nią budował. Ja póki co jestem również b. zadowolony - naprawdę profesjonalne podejście do sprawy, oby tak cała budowa wyglądała.

Chętnie wymienię z Tobą informację na temat dostawcy materiałów no i w ogóle innych tematów np. gminnych. Budujesz na nowym osiedlu?

 

Witaj Sąsiedzie :D to koniecznie musimy omówić kilka kwestii :wink: My budujemy na osiedlu koło Urzędu Gminy

 

Kiedy można Cię zastać na działce? My ostatnio z żonką w czasie weekendów robimy wycieczki rowerowe w tamte strony, więc jakbyśmy byli w pobliżu to chętnie pogawędzilibyśmy chwilkę. No i oczywiście u nas tez można sie spotkać, mieszkamy w Radwnicach wiec jakbyś przejżdżał to zapraszamy na wymianę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...