Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cześć, witam wszystkich w sobotni ranek. Zdecydowaliśmy się dzisiaj rano na umieszczenie małej fotki naszych murów fundamentowych. Po dłuższych problemach z jedną firmą ze Śląska -DEKS (BK :) ) wszystko chyba dobrze się zaczyna układać. Od tej pory ruszamy z normalnym (czytaj: przyspieszonym) tempem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam niedzielnym popołudniem :D

 

anton68 - dzieki za namiary !!!(a mógłbyś zdradzić - co to za czlowiek? tzn z jakiej hurowni?) no i najważniejsze - czy 2,70 to cena loco budowa czy hurtownia?

 

ez- to chyba chodzi o tę stronę http://www.wrosip.pl/index.php - znalazłam ją przez google ;)

Ale tam niestety nie ma wpisanego Kamienca (jak mogli :evil: ) przez co po nr nie mogłam odnaleźć swojego bajowego osiedla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :lol:

 

witam somsiadów - nareszcie. Smardzów cały czas czujny, choć etap już wieńca i dach, ale zawsze serdecznie zapraszam na wymianę doświadczeń i ploty 8) .

 

Pozdrófka

MM

 

Ho ho - będą nas miliony :). Budujecie na początku Smardzowa jadąc od Katarzyny? Przejeżdzam tamtędy czasami i ostatnio zauwazyłem że powstają tam 2 nowe domki - jeden jest Wasz? Dzisiaj byliśmy w Katarzynie na kolejnej wycieczce ale następnym razem do juz dojedziemy do Smardzowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :lol:

 

witam somsiadów - nareszcie. Smardzów cały czas czujny, choć etap już wieńca i dach, ale zawsze serdecznie zapraszam na wymianę doświadczeń i ploty 8) .

 

Pozdrófka

MM

 

Ho ho - będą nas miliony :). Budujecie na początku Smardzowa jadąc od Katarzyny? Przejeżdzam tamtędy czasami i ostatnio zauwazyłem że powstają tam 2 nowe domki - jeden jest Wasz? Dzisiaj byliśmy w Katarzynie na kolejnej wycieczce ale następnym razem do juz dojedziemy do Smardzowa:)

 

Too jak was będą juz miliony to moze most przez Odrę zbudujecie, coby "małą grupkę " z Czernicy odwiedzac :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy właśnie tam się budujemy! Nasz jest drugi po lewej jadąc od św. Katarzyny. Zapraszamy w następny weekend na pifffko bądź kafkę :)

 

Betty

 

hihi, no właśnie miałam pytać czy to wy jesteście "na zakręcie" ?? :( To chyba każdy, kto tamtędy jedzie ogląda postępy w budowie.

 

To może umówimy się wszyscy razem - te miliony :) z okolic Kaśki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a jaka firma Wam robiła tą oczyszczalnię i ile takie cudo kosztowało? :D

 

my właśnie robimy rozeznanie, było u nas już parę firm od oczyszczalni...na razie prowadzi firma eco-motyl...jak już się zdecydujemy to cosik więcej napiszę...wiem że na pewno będzie u nas trzeba zrobić oczyszczalnię z przepompownią ponieważ mamy zbyt wysoki poziom wód gruntowych w miejscu, w którym ma iść drenaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

Polanka czesc,kto robil ci oczyszczalnie?i ile to kosztuje?mam w planie najbliszym to zrobic tj.w lipcu,mam nadziejeze tego nie kradna,namiezyłam" mojego" złodzieja jest z Zajaczkowa!!!!!!!!

kier. budowy sugeruje abym nic nie robiła wewnatrz bez okien i drzwi i chyba ma racje,tylko dlaczego to tyle kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...